AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

evet bende onu merak ettım zaten ıcınde olup olmadıgı kımın aldıgı nasıl ıspat edılır edılemezdı gercekten

cnm o parfümü yürüten kişi faturasınıda almışmı içinden yoksa iade faturası avona ulaşmışmı anlamadım ben?

faturada yok olmş ama üstüne çok düştüm günde 5 kez avonu aradm peşini bırakmadm kargo görevlisni soruşturacakalrnı söylediler büyük ihtimalle itirf ettrdiler bence ve parayı ondan kesip yol vermişlerdir

kızlar iade gönderirken fişin açıklama bölümüne örneğin hangi parfmü ruju vs. kaç adet olduğunu yazdrn sizinde başınıza gelmesn

ya zaten avon inceleme yaptıgında şunu düşünmesi lazım...faturada o parfüm işaretlenmişse yollayana salak değil heralde iade etmeyeceği ürünü niye işaretlesinki...işaretlenmişse demekki poşetten alınmış demektir

bölge satış sorumlusnuda sıkıştrdm gitti şube müdürü ile konuştu durumu sonuçta 1 haftada aynı kargo görevlisnin aldığı 4 kişinin iadeleri eksilio yok oluo bu çok normal değil

ilkşahcım bak yeni üye olduğum zamanlarda ben 4 adet bayan deodorant istemiştim kolimi açtığımda 3 adet çıktı fakat faturada 4 yazıyor ya çok üzüldüm çünkü bir şey ispatlayamassınki t.ö aradım gülerek anlattım böyleyken böyle dedim ama hiç umudum yok avonda çalışanların dalgınlığına gelmiştir 4 yerine 3 koymuşlar dedim t.ö ilgileneceğini söyledi ve sonraki kolim geldiğinde eksik olan ürünü koymuşlar nasıl oldu anlamadım t.ö senin yaptığını yaptı ozaman:))

fatura yok cnm benm 2 yüzük bir faturada parfüm ayrı bir faturadaydı

bölge satış sorumlusnuda sıkıştrdm gitti şube müdürü ile konuştu durumu sonuçta 1 haftada aynı kargo görevlisnin aldığı 4 kişinin iadeleri eksilio yok oluo bu çok normal değil

evet cnm aynı kişi yapmış belli ne olduki sanki adam işinden oldu birde hırsız damgası yemiştir :))

kızlar indirim broşüründeki 3ü bir arada kalem ruj parlatıcı varya onlar nasıl?renkleri ve kullanımı güzelmi?sırf onları beğeniyorum diye sipariş vermem doğru olurmu bilmiyorum.aranızda kullanan oldunu acaba?

avonun bu iade yönünü çok seviyorum kızlar dışardan hiç kullanılmamış bir ürünü iadeyi geçtik deyiştirirken bile surat yapıyorlar.

Son düzenleme:
kızlar bikini bölgesi için tüy dökücü kullanan varmı??

urun stogu beklenıyor yazmasın ıstıyorum

benım ılk temsılcı hedıyem bu sıparıslemı gelır kampanya bıttıkten sonramı 140 lırayı gectım kızlar

kızlar bugün komsular çaya geldi.duydumki apartmanda 2 kişi daha avon satıyormuşbirinden hiç hoşlanmıyorum ve konuşmuyorum ama diğerinden gelişine alabilirim diye düşünüyorum.acaba ben şu avon işini bıraksam nasıl olur:44:demek onun için kimse benden almıyormuş ne gıcıklar ya insan söyler biz başka yerden alıyoz diye

urun stogu beklenıyor yazmasın ıstıyorum

benım ılk temsılcı hedıyem bu sıparıslemı gelır kampanya bıttıkten sonramı 140 lırayı gectım kızlar

şimdi anladım cnm benimde son siparişimde öyle oldu akşam sevkiyata hazırlanıyor yazdı bekle bence yazsın daha iyiya yani ürünlerini eksik göndermemeye çalışıyorlar stokta olmayan ürünü tamamlamaya çalışıyorlar

bakalım o komşun sana gelişine verecekmi birde o var sorman lazım önce

amamn bosver canımya komsulara satmaktan vaz gectımben artık zaten evıme gıren cıkan komsumda yok
ama bırakma bence gelısıne bır verırler ıkı verırler bırdaha vermezler surat felan yaparlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…