AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ya kızlar normal tüy dökücü genital bölgeye kullanılmazmı avonun bikini bölgesi için tüy dökücüsünü kullanan varmı??

birde naturalde salatalık ve kavun özlü sıvı el sabunu nasıl güzelmi?

ayyy o sabunu burda kaç kez yazmıştım çoookkk güzelll misler gibi ferah ferah.... mutlaka al canım.... yurtdışında vucut kremi de var bunun ama bizde henüz yok.gelirse hemen onu da alcam....tavsiye ediyorum canım al, hatta bizim evdeki stogumuz bitti yine alcaktım ama bu ay indirimde değilmiş k1 i bilmiyorum canım.indirimdeyse al kaçırma miss gibi.

eternel magıc verdım color trent setı verdım gozkalemı sac fırcası ve numune setı verdım nasıl hıcbırı olmaz ya

hayır onlar gelir bence , an itibariyle öyle yazmışlardır bikaç gün içinde gelir. bi arkadaşımıza daha böyle olmuştu kimdi hatırlayamadım. ama gelir yani...hele numune seti diyosun.o kesin gelirr canımm

apartmanda oturuyorsan aşağıdan zile basınca kimse açmıyorsa gidiyorlar ama kapına kadar çıkabilirse not bırakıyorlar ben bir kargoyu arayıp sordum birkere evde bulamadıkları zaman öğle paydosunda bunları şubeye bırakıp tekrar başka kolileri teslime çıkıyorlarmış kargo yakınsa kendin gidip alabilirsin yada telefon açıp tekrar bırakabilirmisiniz diye sorabilirsin bunları yapmaz isen kolin orada 2 gün bekliyor ve tekrar avona ürün sahibine ulaşılamadı adında geri gönderiyorlarmış.

tamam canım sagol

cnm ya tüm gün evde oldugumuz zaman bile adamlar sizi bulamadık dediği odlu sorumsuzluk esnek çalışıyolar..

hele gecen gün güldüm adam aradı evi ev tarif ettim adama 10dk.anca buldu..50 kez anlattım yani aderste dogruu yani

sadece bir kez olmak üzere benimde başıma böyle bir olay geldi evdeydim gelmediler geldik dediler cnm yurtiçi kargoyu ara ve tekrar bırakabileceklermiymiş sor ve koliyi avona göndermemelerini söyle evdeydim hiç kapı çalmadı de yarın bekliyorum de ismini söyle not alsınlar valla ben eğer o gün işim varsa kargoyu arayıp soruyorum benim adıma bugün koli varmı diye yani sabahtan

KIzlar ürünü postalarken kargo sırketıyle deılde PTT ile gondersem onlarında adrese teslım işlemi varmıydı ? hiç Gondermedim de PTT ile merak dan soruyorum :)

hayır onlar gelir bence , an itibariyle öyle yazmışlardır bikaç gün içinde gelir. bi arkadaşımıza daha böyle olmuştu kimdi hatırlayamadım. ama gelir yani...hele numune seti diyosun.o kesin gelirr canımm

yanı demı cok zor seylerde ıstemedım pekı benım ılk kampanyam bu ve 140 lırayı astım 200 kusurum sımdılık hedıyem bu kolıdemı gelır sonramı

ayyy o sabunu burda kaç kez yazmıştım çoookkk güzelll misler gibi ferah ferah.... mutlaka al canım.... yurtdışında vucut kremi de var bunun ama bizde henüz yok.gelirse hemen onu da alcam....tavsiye ediyorum canım al, hatta bizim evdeki stogumuz bitti yine alcaktım ama bu ay indirimde değilmiş k1 i bilmiyorum canım.indirimdeyse al kaçırma miss gibi.

ay bende miss miss yazınca düy dökücü kremden bahsediyorsun sanmıştım:KK52::KK52::KK52:dedimki bu nasıl şeymiş öyle:KK1:

mikrodalgayı aldııııımmmm yuppiii annem çok sevincek hemen ona kargoladm :KK70: sürpris ama tabi ev parfümle doldu o ayrı bir konu

kızlar bu arada temsilcmn parfümü çalınmış veya kaybolmuştu ya kargoda avon araştrıodu falan hata bizm olmadığından parfümü bulamazlarsada iade olarak düşeceklerini söylemişlerdi bana veeeeeeeee şimdi düşmüşler iade olark parfm yok ortada ama

kızlar bu arada temsilcmn parfümü çalınmış veya kaybolmuştu ya kargoda avon araştrıodu falan hata bizm olmadığından parfümü bulamazlarsada iade olarak düşeceklerini söylemişlerdi bana veeeeeeeee şimdi düşmüşler iade olark parfm yok ortada ama

aaa nasıl olmuskı o oyle yaaaa

olmayan şeyi nasıl düşürmüşler hayret nereye bildirdin bu durumu müşteri hizmetlerinimi aradın cnm bizimde başımıza gelirse öğrenelim cnm sevindim temsilcin adına:KK34:

cnm bişe soracagım iadeyi verirken verdiğine dair kağır verdimi sana kargocu...o kagıt olunca zaten onlar karşılıyor değilmi?

aaa nasıl olmuskı o oyle yaaaa

yeni bi eleman almış o hafta kargo şubesi sanırm o çocuk yürütmüş ama konu o değil avonun ne kadr büyük bir şirket olduğunu bir kez daha anladm sonuçta iade göndermiş kadın 3 tane ürün 2si düşmüş biri yok erkek parfmü 45 tl istese avon kanıtlayn derdi ve bizde kanıtlayamaycğmzdan yalan olurduk sonuçta iadeleri kapıda veriorz tamam fiş veriolar ama poşetin içine hangi parfmü kremi vs. koyduğun yazmıo orda kaybolduğunda ben şu parfmü göndermiştm demek çok inandrıcı değil yinede avon sağolsun sözünün arkasında durdu ve bizm mağduriyetmzi giderdi bugüne kadar kazandırdığım tüüüüümm paralar helal olsun çok mutlu oldm valla

o hafta bir tek bizm değil 4 kişinin iadeleri daha kaybolmuş aynı kargo görevlisi tarafından büyük ihtimalle itiraf ettrdiler parasından kestiler ve çıkışını verdiler bence öyle olmuştr çünkü gerçekten ortada yoktu parfm fiş var ama 3 tane ürün gönderdk poşet içnde 2si avona gidio erkek parfmü gitmio 45 tllik olan poşetten alınmış onun faturasıda ayrıydı kanıtlayamazdk doğal olarak başka şirket olsa bizm sorunmz değil nerden bileceğiz o parfmü gönderdiğinzi belki yalan söylüosnz diebilrdi

Son düzenleme:
yeni bi eleman almış o hafta kargo şubesi sanırm o çocuk yürütmüş ama konu o değil avonun ne kadr büyük bir şirket olduğunu bir kez daha anladm sonuçta iade göndermiş kadın 3 tane ürün 2si düşmüş biri yok erkek parfmü 45 tl istese avon kanıtlayn derdi ve bizde kanıtlayamaycğmzdan yalan olurduk sonuçta iadeleri kapıda veriorz tamam fiş veriolar ama poşetin içine hangi parfmü kremi vs. koyduğun yazmıo orda kaybolduğunda ben şu parfmü göndermiştm demek çok inandrıcı değil yinede avon sağolsun sözünün arkasında durdu ve bizm mağduriyetmzi giderdi bugüne kadar kazandırdığım tüüüüümm paralar helal olsun çok mutlu oldm valla

cnm o parfümü yürüten kişi faturasınıda almışmı içinden yoksa iade faturası avona ulaşmışmı anlamadım ben?

mikrodalgayı aldııııımmmm yuppiii annem çok sevincek hemen ona kargoladm :KK70: sürpris ama tabi ev parfümle doldu o ayrı bir konu

Maşallah canım ben daha siparişlerimi toparlamakla meşgulüm değil mikrodalga şarjlı süpürgeyi bile alabileceğimi sanmıyorum.
Ahh ahh 2 sene önce olsa her ay hediyeleri alırdım ama artık satışlarım eskisi gibi değil neyse bunada şükür en azından tüm siparişleri kendim için vermek zorunda kalmıyorum birkaç sipariş bularak durumu dengeliyorum.:KK31:

X