AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

amamn bosver canımya komsulara satmaktan vaz gectımben artık zaten evıme gıren cıkan komsumda yok
ama bırakma bence gelısıne bır verırler ıkı verırler bırdaha vermezler surat felan yaparlar

aslında bende kimseyle muhatap olmak istemiyorum ama 75i tamamlamak zor geliyor işte:KK19:benimkilerde hiç gelip gitmezler ne olduda geldiler bende anlamadımki:44:ben zaten hiç gitmem kimseye burda:KK19:

şimdi anladım cnm benimde son siparişimde öyle oldu akşam sevkiyata hazırlanıyor yazdı bekle bence yazsın daha iyiya yani ürünlerini eksik göndermemeye çalışıyorlar stokta olmayan ürünü tamamlamaya çalışıyorlar

tabı oyle canımda ben cuma gecesı gıdıcem bırhafta yokum :KK43: demın kızlarada demıstım

alt kattaki bekar kızlaraa kataloğu veriyordum boşuboşuna geri veriyolardı.şuan yine katalog onlarda keşke hiç vermeseydim:KK19:birde insan ya yok biz almıcaz yada ya işte şu kişide satıyor biz ondan alıyoz falan der.hem kataloğu alıyolar hemde hiçbirşey istemiyolar.birdahada kimseye vermem belki kendimede almam artık ne yapayım:KK58:

aslında bende kimseyle muhatap olmak istemiyorum ama 75i tamamlamak zor geliyor işte:KK19:benimkilerde hiç gelip gitmezler ne olduda geldiler bende anlamadımki:44:ben zaten hiç gitmem kimseye burda:KK19:

canım bizim kadınları bilmezmisin sende avonu yapıyorsunya meraktan gelmişlerdir :KK52:satışları azaldıysa senden şüphelenmiştir :KK1:her ayda sipariş vermek zorunda deyilsinki 2 ay verme 3. aydada sipariş vermek istemessen çıkarsın ama ben senin çıkacağını zannetmiyorum illaki bir şey görür alırsın buda tekrar 3 ay atar yani avona devamm:KK37:

bende ılerde 75 ı tamamlayamazsam dıye dusundum ozamanda ıkı ayda brı ıhtıyaclarımı alırım dedım kardesın felan yokmu varsa kesın tamamlarsın bıde bazen parfumde felan 75 tamamlamasanda kargo parası odesende zararlı olmuyosun aslında
ama tamamlanır ya ben bu ay sadece 75 yaparım sanmıstım bugunkulerle toplam 220 oldu daha anneme kayınvalıdeme gorumceme katalog vermedım dusun onumuzdekı aylar da oyle devam eder ınsallah

ladycim aslında alırım ama her ay çok şeyi beğenmiyorum.yani 3 ayda bir alsam geçmiş aydakini kaçırmış oluyorum ve gelecek ayda çok lazım olmayan bişeyi almak zorunda kalıyorum yani tam anlamıyla ihtiyaçlarımı karşılıyamıyorum ben:KK59:

valla ben 75 i tamamlayamayınca bişeler alıp soradan iade ediyom napim

alt kattaki bekar kızlaraa kataloğu veriyordum boşuboşuna geri veriyolardı.şuan yine katalog onlarda keşke hiç vermeseydim:KK19:birde insan ya yok biz almıcaz yada ya işte şu kişide satıyor biz ondan alıyoz falan der.hem kataloğu alıyolar hemde hiçbirşey istemiyolar.birdahada kimseye vermem belki kendimede almam artık ne yapayım:KK58:
:))) cok tuhaflar ya dımııı ben hala alamadım zaten paramı karsıdan :KK43: yanı aman senden bısey almalarımı ıyı almamalarımı oyuzden bılmıyorum

bende ılerde 75 ı tamamlayamazsam dıye dusundum ozamanda ıkı ayda brı ıhtıyaclarımı alırım dedım kardesın felan yokmu varsa kesın tamamlarsın bıde bazen parfumde felan 75 tamamlamasanda kargo parası odesende zararlı olmuyosun aslında
ama tamamlanır ya ben bu ay sadece 75 yaparım sanmıstım bugunkulerle toplam 220 oldu daha anneme kayınvalıdeme gorumceme katalog vermedım dusun onumuzdekı aylar da oyle devam eder ınsallah
keşke mersinde olsam kesin tamamlardım ablamlar da alıyolar başkasından:KK59:hiç değilse ben verirdim onada.ama burda kimseyi tanımıyorum malesef.tanıdıklarımda işte bu kataloğu alıp geri verenler:KK20:

ladycim aslında alırım ama her ay çok şeyi beğenmiyorum.yani 3 ayda bir alsam geçmiş aydakini kaçırmış oluyorum ve gelecek ayda çok lazım olmayan bişeyi almak zorunda kalıyorum yani tam anlamıyla ihtiyaçlarımı karşılıyamıyorum ben:KK59:

evet cnm aynısı bendede oluyor tam diyorum birdahaki ay sipariş falan vermicem birde bakıyorum tek eksiğim olan ürün güp diye indirime girmiş sıkıyorsa verme hadi :95:

keşke mersinde olsam kesin tamamlardım ablamlar da alıyolar başkasından:KK59:hiç değilse ben verirdim onada.ama burda kimseyi tanımıyorum malesef.tanıdıklarımda işte bu kataloğu alıp geri verenler:KK20:

kız ablanlara sen ver nıye baskası verıyorrrr kı kargo ıle yollarsın

X