AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

bilgim yok canım yaa.... az ürün mü verdin...azsa belki hiçbiri stokta kalmamıştır..... çok ama sadece bazılarında stoksuzluk görünüyosa diğer siparişlerinle gelir.

bilgim yok canım yaa.... az ürün mü verdin...azsa belki hiçbiri stokta kalmamıştır..... çok ama sadece bazılarında stoksuzluk görünüyosa diğer siparişlerinle gelir.
eternel magıc verdım color trent setı verdım gozkalemı sac fırcası ve numune setı verdım nasıl hıcbırı olmaz ya

bende de öle olmuştu bu ay en az 2 gün içinde faturalnıp gnderirler
ay ınsallah canım yaaa cuma aksamı sehır dısına cıkıcam ((( aglarım yoksa pekı kargo eve geldı bulamadı mesela bırdaha gelıyormu yoksa gıdıp alman gerekıyormu

not bıraksalar iyi yine bırakmıyolar bana hiç ya sinir oluyorum

öle sey mi olur ya nerden bilcem ben ozman kargomun geldiğini,,gökten vahiy inmicek heralde dimi bna!!
bazı kargolar çalışanları çok sorumsuz oluuor cidden ..
şikayet et bu senin en doğal hakkın..bedava ya getirmiolar sonçta

kızlar ya sayfa 16 daki 9 tlki fondoten nasıl bilen varmı baya ucuza geliyo

birde perfect wearın fondoteniyle uzun süre kalıcı ruju nasıl

ay kızlarrr rare gold ve todayın denedim çok ağır geldi bana bence zevk meselesi bu ya..

helee JF yi denedim numuneyi sürdüm hep üstümee falan...sabah bi kalktım bi miğdem bulandıki anlatamam çok keskin kokusu berbatt üstümü değiştim hemen oderece :)

not bıraksalar iyi yine bırakmıyolar bana hiç ya sinir oluyorum

apartmanda oturuyorsan aşağıdan zile basınca kimse açmıyorsa gidiyorlar ama kapına kadar çıkabilirse not bırakıyorlar ben bir kargoyu arayıp sordum birkere evde bulamadıkları zaman öğle paydosunda bunları şubeye bırakıp tekrar başka kolileri teslime çıkıyorlarmış kargo yakınsa kendin gidip alabilirsin yada telefon açıp tekrar bırakabilirmisiniz diye sorabilirsin bunları yapmaz isen kolin orada 2 gün bekliyor ve tekrar avona ürün sahibine ulaşılamadı adında geri gönderiyorlarmış.

ya kızlar normal tüy dökücü genital bölgeye kullanılmazmı avonun bikini bölgesi için tüy dökücüsünü kullanan varmı??

birde naturalde salatalık ve kavun özlü sıvı el sabunu nasıl güzelmi?

evet rare gold banada keskin geliyor kokusu halbuki annem yıllardır beğenerek kullanıyor annem parfüm şişesini alıp içine çekerek koklayınca özenerek bakıyorum ona:97:ama kendi üzerimde beğenmiyorum jf parfüm yine onlara bakarak fena sayılmaz ama başka parfüm denemeni tavsiye ediyorum koklayınca işte bu deyip severek kullanabileceğin parfüm

cnm ya tüm gün evde oldugumuz zaman bile adamlar sizi bulamadık dediği odlu sorumsuzluk esnek çalışıyolar..

hele gecen gün güldüm adam aradı evi ev tarif ettim adama 10dk.anca buldu..50 kez anlattım yani aderste dogruu yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…