AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

offfffff kızlar çok hastayım yaa heryerim ağrıyo hastaneye gitmem gerekiyo ama benim bacaklarda hiç dermen yok
yatıp dinleneyim diyorum ama oğlum hiç durmuyo yatamıyorum da

Son düzenleme:
nasıl bi renk ??
çokmu kahve yani yaşlı işi gibi durmuomu
bide beyaz tenlimisin??

yok cnm yaşlı işi gibi durmuyocolor trend serisinde yaşlı işi ne gezer:) açık sütlü kahve metalik ben çok beğeniyorum esmerde deyilim çok beyazda yani açık sarımsı buğday tenliyim saçlar ım sarı bu renk gidiyor ama koyu saçlarlada güzel olur bence ama sen dudaklarım çok kuruyor demişsin bu ruj pek yağlı deyil cnm altına nemlendirici sürersn sende :)

offfffff kızlar çok hastayım yaa heryerim ağrıyo hastaneye gitmem gerekiyo ama benim bacaklarda hiç dermen yok

canım cok cok gecmıs olsun cocukla hasta olmak cok kotu

hoşgeldin canım senin iade noldu düştümü?

hoşbulduk canım,yok daha maalesef birde sizlere bişey sorabilirmiyim....şimdi panoramada syf16 da "temsilcilerimize özel seri sonu fırsatları" diye bi sayfa var....ordan ürün aldıgımızda temsilci fiyatı diye bişey oluyomu yoksa aynı fiyattan mı alıyoruz? bu ay bana fiyat listesi göndermemişlerde bakamadım

oyy
geçmiş olsun canım yaa bitki çayı falan iç bol bol

cnm git doktora bence bende sevmiyordum doktora gitmeyi bu yüzden 5 aydır geniz tıkanıklığı hapşuruk allerjimidir nedir anamadım çekiyorum annem telefonda yeter artık yarın arıcam seni ve doktora gitmiş olucaksın diyince gittim artık bence git ilaçlarını al yoksa çocuğunada böyle hastayken bakmak zor olur:)

canım cok cok gecmıs olsun cocukla hasta olmak cok kotu
maalesef çok zor oluyo bide benimki bi hareketliki sorma ta mutfak tezgahına cıktı su anda bu arada saol canım benim
oyy
geçmiş olsun canım yaa bitki çayı falan iç bol bol
ıhlamur kaynattım onu içiyorum şimdi sana da cok tesekkür ederim
üff benimde en nefret ettiğim şey doktora gitmek bi gidiyosun tahlil felan cıkamıyosun git git gel yapıyolar

tşkkkk

kuncuk seni iadeyi kesin kaybettiler değilse bu kadar zamanda düşmemesi imkansız ben gelen siparişimle 2. iademi yapacagım

kızlar kırmızı ve pembe gibi canlı renklerden hoşlanıyorsanız size tavsiyem ultra colour country rose bayılıyorum bunun rengine ama malesef benim rengime gitmiyor sanki testırını alıp denemenizi tavsiye ederim

kuncuk seni iadeyi kesin kaybettiler değilse bu kadar zamanda düşmemesi imkansız ben gelen siparişimle 2. iademi yapacagım

kuncuk cnm benim merak ettiğim acaba iadeni gönderdikten sonra tekrar sipariş girdinmi belki yeni siparişinden düşmesini istiyorlardır..

cnm ordaki fiyatlar sabit malesef orada ne yazıyorsa onu ödüyoruz..

cnm ordaki fiyatlar sabit malesef orada ne yazıyorsa onu ödüyoruz..

kızlar bende anlamıyorum . ne yaptılar ne ettiler artık. yok canım daha girmedim yeni sipariş.haftaya gircem belki o zaman düşerler dimi....
bu arada seri sonu fırsatları demişya bize gelişi farklıdır sanıyodum aynımıymış canım tüh ((

bende var country rose.çok severek kullanıyorum.ne çok capcanlı kırmızı nede soluk bende tavsiye ederim

bakın avon yılbaşına özel kampanya yapmış dileklerinizidileyin hediyeleri alınn..bana oy verin bende size veririm :) hadi dayanışma

bakın avon yılbaşına özel kampanya yapmış dileklerinizidileyin hediyeleri alınn..bana oy verin bende size veririm :) hadi dayanışma

canım bende katıldım o kampanyaya ama senin dileğini göremiyorum önce arkadaşmı olmamız gerekiyor acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…