AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar bırsoru dahah romanayda kuzenım var benden bıseyler alıcak ama romanyaya kargo gonderımı cok mu pahalı olur oyle olursa yıllık toptan alıcak

niyeki:44:makyaj makyajdır aslında.yani gözüne kaşına dudağına ne farkediyor acaba çok ilginçmiş::44:

onun için farkediyo işte canım ya makyaj yapmamahiç bişe demez ama cok abartılı sevmiyor...birde rujun her rengini sevmiyo..sadece kırmızı değil hafif bi renkte olsa dudaklarıma bişe sürmemi istemiyo niyeyse artık

eskiden cok nadir sürerdim öpme beni rujlu derdi

evet canım bende biçimini ve makyajını beğendim zaten :d benim gözlerim çekik ya Gören ya japon diyo ya çinli :)) bide goz kapaklarım böle içe katlanıyor farlarım uzun sure kalıcı olmuyor terlıyor ve göz kapağı çizgisinde birikiyor siliniyor uyuz oluyorum

benim eşimde bana yakıştığını düşündüğü şeyleri istemiyor arada :) güzel oldugum için dimi diyorum bende...sarıdan nefret ediyoo hele esmer seviyorum der...kızılıda istemez bi kahve tonlarında boyarım saçımı sevmediği için pek ısrar etmiyorum :)

lise zamanlarındanken bende metalci takılırdım şimdi gülüyorum

saçlarım kızıldı

herkez bır donem oyle olmus herhalde hele ben bır ara sacımın arka tarafını kısacık kesmıstım yarısını ama dıyer kısım uzun yanı sacım salıkken arkasının kesık oldugu bellı olmuyordu sacım topluyken bellı oluyordu hatırlarsın o modellerı

kız seninki iyi yine :) benimki elbiseyide istermiyo bacaklarımı gösteren hiç bişeyden hoşlanmıyoo çok kıskanc çokk

gonaydın kızlarr..... hayırlı sabahlar dilerim..... fırsat bulabildikçe giriyorum okuyorum böööylee şimdi de o güzel keyifli dakikalarımdan bitanesi

neden yaaa ben bugunkı sıparıslerım cumaya gelmesı lazım ((ınsallah hemen faturalanır

bu arada kızlar t ö nasıl oluyo bırkac kısı yı temsılcı yapıncamı olunuyor ayrı bıseyler varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…