AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ben 3 ay önce aldım çok beğendim kolye küpeden biraz daha minik.açıkçası küpe boyutunda olsa daha memnun olurdum ama bu halinide sevdim gerçek gibi duruyor.geçen ayda bende gören bir arkadaşım beğendi ve oda aldı.umarım yardımcı olmuşumdur

k 1 den; indirim broşürünün ilk sayfasındaki halkalı metal kordonlu saati iki arkadaşım beğendi ama ya katalogtaki gibi çıkmassa deyip almaya cesaret edemediler. bende merak ediyordum en azından görelim merakımız gider beğenmessek iade ederim dedim ve saat geldi sonuç harika çok beğendik.tekrar sip.girmek istedim kalmamış.

yine i.broşürden kordonu siyah yılan derisi görünümünde taşlı saat aldım çok güzel tavsiye ederim.
abigail küpe fiyatına göre zarif ve şık....
ungaro rujun dış görünümüne bayıldım rengide çok güzel.

O saatten kalmamış mı olamaz ya siparişim vardı o saatten daha önce hem kendime almıştım hemde birkaç tane sattıydım bir arkadaşımda broşürde görünce ısrarla istedi püfff
Bu arada geçen gün alışveriş sepetime eklemiştim o saati hala sepetimde gözüküyor acep gelir mi öff ya

Son düzenleme:
o sat güüzelde benim bilekler cok ince be bitane haklasını cıkartırsam yine bol geliyodu iade ettim bende.... siyah saati ben de aldım ve hiç begenmdim cünkü kordonu erkek saati gibi ve üzerindeki inciler hiçte canlı deil. onuda iade edicem gittim bugün dısrdan aldım bin kat daha güzelleri var ne bileyim yaa... :)

bende bırakmayı düşünüyorum kızlar başka kozmetik markalarına yönlenecem çünkü artık çevremdeki insanlar avondan şikayet etmeye başladı ve parfümleri hiç kalıcı değil
ewet kızlarya bende k2dn girmicem siprs artıkk alcam herseyi aldım bu ay 170tllik siprs grdm hiç biri beklentimi karsılmadı 145tl lik iadem var ... parfume gelince farway ve tomoorrow güzel.. ama D&P sini gögrdüm foraway in aynı kokuyo üstelik neredeyse %70daha indirimli geliyor... ve bugün yine sabah bi koku denemistim bilegimde hala kokuo missler gibi avonunkileri sat bası tazelemk gerekiyo....

merhaba kızlar benimde siparişim geldi 2 3 gün oluyr

öncelikle panorama hediyem olan şarjjlı süpürge ve tost makinası gzll değdi o kadar satışa

tava ve kek kalıbıda güzel kalıbın dışı simli falan şık baya

indirim broşüründeki leale bileklik iğrenç birde bileğim ince olunca hiç olmadı
alan olursa satışa yoksa iadeyeeee

siyah taşlı saatde iğrençç hiç beğenmedim çok basit ve kocaman alan olursa satışa yoksa iadeye

indirim broşüründeki ilk sayfadaki saat gzl ve müşterimde çok beğendi

kırmızı bayan cüzdanı müşterim sipariş etti çok kötü içi falan tavsiye etmem

çift yönlü el çantası gzl kendime aldım beğendim

siyah damla şeklindeki takı setide çok şıkkk almadığıma pişmanım

boncuklu yuvarlak kolye harika tek kelimeylee onada pişman oldum almadığıma

artık sipariş grdiğimde yazcam kaldıysa şansımaaa

twıst şapka gzl beğendi müşterim dandik değil

plaj takımı kıafeti ve şapkasıda şık ve gzl

günaydınlar benimde aldıklarım isobel kolye idare eder parlak güzel duruyor,aaliyah kolye ve yüzük aldım çok hoşuma gitti,assun payetli çanta çok şirin güzel,zaten avonun en çok çantalarını beğeniyorum,çoğunu aldım kullanıyorum,siyah üzeri taşlı yüzüğünü çok seviyorum

Kızlar bir fikri olan varmı bugun gun hediyesi çıkarmı?artıkyarın birgün girecem siparişleri gelirsede gelmezsede müşterilerim sormaya başladılarr..

Arkadaşlar aklıma bişey daha takıldı biz çalışan kadınlarız değilmi öyle belli başlı bir iş değil ama yinede çalışıyoruz neden bizide diğer işlerde olduğu gibi emekli filan yapmıyorlar paramızı yatırırp,ben daha yeniyimama senelerce bu işi yapan ve çok iyi yere gelmiş olanlar var demi ama?

aynen yaa bende gün hediyesi bekliyorum sipariş giricemm
:26:

Son düzenleme:
bu ay sıparıs belkı vermem dedım ama bekledıkce yenı satıslar geldı vallaha daha daha da gelıcekmıs sanırım gun hedıyelerıne ulasıcam

canım dısardan ıstege baglı bagkur odeyebılırsın 250 cıvarı bence cokda ıyı olur

bıde bısey sorucam sıze bır arkadasım guzellık merkezı acıyormus sızce ona avon urunlerı verebılırmıyım boyle bısey teklıf etmelımıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…