AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar bana acil cevap verebilirmisiniz.sizce cuma sabah sipariş girsem cumartesiye gelirmi.kocaelideyim bilenler cevap versin lütfen böyle olan oldumu hiç..

180tl siparişim var diye gün hediyesi bekledim ama olmadı bu sefer.yarın çıkarsa belki yakalarım of..

kargo hareket bılgılerıne bakamıorum kızlar yurtıcı kargoda sorunmu var sorun bendemı yoksa:KK31::KK30:

kızlar bana acil cevap verebilirmisiniz.sizce cuma sabah sipariş girsem cumartesiye gelirmi.kocaelideyim bilenler cevap versin lütfen böyle olan oldumu hiç..

sabah erken verirsen birde kocaelidesn kesin gelir şehir içi sonuçta

cicibela yurtiçi kargoda sorun var cnm bende bakamıorm

Son düzenleme:

cnm ben persembe gece gigrmistim cuma faturalandı c.tesi geldi ama sadece iki allık bi de percev seti sip etmistim :)

benimkilerde geldi bazı takılar göründüğü gibi değilmiş gerçekten
:KK60:

şubat katalogu elinde olanlar
sizce nasıl_?
ben pek beğenmedim iyi satış yapamam heralde.. :26:
benimde alcak bişeyim yok :KK31:

bende begenmedim.yine aynı ürünler..hep diorum ve yeni ürün çıkana kadarda diycemm,,ben almaya bişe bulamazken müşteri ne alsın.alıo bi sampuan veya parfüm zaten kullanıo 2 ay boyunca.ee yeni üründe yokii gözüne değişk gelsin alsınnn

CEVAPLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER.DAHA ÖNCE ÇARŞAMBA GECESİ VERMİŞTİM CUMA GELMİŞTİ.inş yarın sabah veririmde ctesi elimde olur.sorup duruyorlar rahatsız oldum.daha fazla gün hediyesini bekleyemicem..

bende begenmedim.yine aynı ürünler..hep diorum ve yeni ürün çıkana kadarda diycemm,,ben almaya bişe bulamazken müşteri ne alsın.alıo bi sampuan veya parfüm zaten kullanıo 2 ay boyunca.ee yeni üründe yokii gözüne değişk gelsin alsınnn
aynen canımm :KK19:
CEVAPLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER.DAHA ÖNCE ÇARŞAMBA GECESİ VERMİŞTİM CUMA GELMİŞTİ.inş yarın sabah veririmde ctesi elimde olur.sorup duruyorlar rahatsız oldum.daha fazla gün hediyesini bekleyemicem..

bende çoğu zaman verdiğim qünden 1 qün sonra qelio ama
hep aynı olmuo tabiki...
ben bu sefer gün hediyesini beklicem inşallah :KK8:

kızlar bende avon temslcsym(daha doğrusu yeni oldum)
sipariş bi ilden bi ile bir günde geliyo ama yalova içinde dağıtım yapılamıyo!yurtiçi kargoda yeterszlk war kaç kere aradık!!!netten takp etmek mümkn değil zaten 1 hafta boyunca dağıtımda gösterdi,en sonunda aradık iki çift laf ettk öyle hemen getrdilr!!üstelemek gerekiyo kargonun teslm olması için ben sadece yalovada böyle diye düşünüyodm ama görüyrm ki herkes muzdarip:KK47:

çok saol ilksahcım ya sınır oldum ya avonda ya kargoda sorun oluo soguyo ınsan ya:KK20:

bende genellikle sipariş sabahta versem 3te de versem ertesi gün sabah 11 de elimde oluo :KK70: saolsun benm güzargâh daki kargo görevlileri süperler gecikme sadece avon geç faturaladığında oluo o da kargodan kaynaklanmıo

Kızlar k1 indirim broşüründe jillian dempsey çok amaçlı kalem siparişi almıştım 2 adet..ama stokta kalmadığı için verememiştim siparişini. şimdi kontrol ettim stokta gözüküyor.
indirim broşüründe stoklar bittiği an geçerliliği bitmiyor muydu ürünlerin?
ben zaten k1 siparişimi çoktan verdim yarın kargom geliyor..
yeniden toplayabilirsem sipariş o kalemlerden de isteyeceğim..bu yüzden çok acil yardımcı olabilir misiniz kızlar?
bu arada k2 de mi başlıyor 85 tl limiti..k1 de 75 tl üzeri kargo bedava geçerli mi hala?

gün hediyesi alamıyacağım için üzülüyorum açıkcası.geçen ay far gelmişti çok beğendim sevindirik olmuştum ama bu ay malesef yarın vermem lazım..ben verdi:KK4:kten hemen sonra gün hediyesi başlarsa deli olurum heralde..

Kızlar k1 indirim broşüründe jillian dempsey çok amaçlı kalem siparişi almıştım 2 adet..ama stokta kalmadığı için verememiştim siparişini. şimdi kontrol ettim stokta gözüküyor.
indirim broşüründe stoklar bittiği an geçerliliği bitmiyor muydu ürünlerin?
ben zaten k1 siparişimi çoktan verdim yarın kargom geliyor..
yeniden toplayabilirsem sipariş o kalemlerden de isteyeceğim..bu yüzden çok acil yardımcı olabilir misiniz kızlar?
bu arada k2 de mi başlıyor 85 tl limiti..k1 de 75 tl üzeri kargo bedava geçerli mi hala?

k2de başlıo 85 cnm indrm broşürü ürünleri bazen sipariş girerken stoktamış gibi görünüo ama olayablio dikkt et onlara güvenip 75 sınırda girme cnm

ben birşey sormak istiyorum arkadaşlar indirim broşüründeki ürünlerin stoğu bittiği zaman o ürünlere sipariş veremyor muyuz:KK59:

ben birşey sormak istiyorum arkadaşlar indirim broşüründeki ürünlerin stoğu bittiği zaman o ürünlere sipariş veremyor muyuz:KK59:

canım bittiğinde veremiosn çünkü ellernde kalmadığından gönderemezler 75in altına düşersede 7,5 tl ödersn

X