AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar eski sayfalara bakarkengördüm de burdan katalok göstermek yasakmış k.2 nin topigi de kapatılmış

kızlar eski sayfalara bakarkengördüm de burdan katalok göstermek yasakmış k.2 nin topigi de kapatılmış

k-2 topiğini ben kapattm cnm yorum yazılmasn uzamasn konu die katalog fotoğrfı bu konuda yüklemek yasak tek bir konu başlığı altında olsn sayfalar arasnda kaybolmasn die

k-2 topiğini ben kapattm cnm yorum yazılmasn uzamasn konu die katalog fotoğrfı bu konuda yüklemek yasak tek bir konu başlığı altında olsn sayfalar arasnda kaybolmasn die

iyi yapıosun canım sonra gruplaşmalar başlar
iyi olmaz :KK31:

yahu resimler çok qeç açılıyor ilksah keşke slide de koysaydın :26:

kızlar işte siparişlerim ve yorumlarım

bu arada indirim broşüründen verdiğim takı siparişlerini çok beğendim fiyatları da inanılmazz uygundu..

Color Trend mavili ve yeşilli göz farları: şöyle bi elime denedim hediye aldığım için. tonlarını ve fiyatına göre sürümünü beğendim.

İndirim broşüründen:
solitaire kolye: beğendimm zarif ince şık ve parlak bişi.. gündelik de kullanılabilir abiye de.. ışıltısı çok hoş..

vintage cluster kolye: beğendimm taşları perçinli düşmez yani.. kesinlikle ucuz veya oyuncak gibi durmuyo.. farklı duruyo.. oldukça güzel, ışıltılı.. temsilci fiyatı sadece 8tl küsur..

abigail küpe: beğendimm.. beklediğimden şık ve hoş.. sadece 3 küsur tl temsilci fiyatı ama hiç de ucuz falan durmuyo gayet şık..

embellished topaz yüzük: beğenmedim.. kaba geldi.. erkek yüzüğü gibi.. iade edicem..

secret fantasy: zaten kokusunu testerdan beğenmiştim.. karamelimsi yanık şekerimsi bi kokusu var ve kalıcı.. fiyatı da çok uygun ve kokusu da kışa yakışıyor..

diğer aldıklarımı henüz denemedim maalesef deneyince yorum yazarım..

bu arada K2de çok esaslı bi değişiklik yok.. ama ihtiyacınıza göre alınacak bişiler çıkar tabi..
ben cesaret edememıstım gule gule kullan canımmmm

gunaydın bayanlar daha k1 den sıparıs vermedım :))) ama k2 den sımdıden bırı benım olmak uzere top allık alıcagım kesınlestı :)

kızlar suan 100 lralık sıparısım var

kuzenım bakıcam dedı kardesımde arkadasına katalog verıyor onlarda bıseyler ıstıycek ama dayanamıyorum sızce beklıyımmı onlarında soylemesını en mantıklısı bu olur demı vermıyım hemen sıparısss :KK43:((

kızlar suan 100 lralık sıparısım var

kuzenım bakıcam dedı kardesımde arkadasına katalog verıyor onlarda bıseyler ıstıycek ama dayanamıyorum sızce beklıyımmı onlarında soylemesını en mantıklısı bu olur demı vermıyım hemen sıparısss :KK43:((

Günaydın..... bekle bence çıkar bişeyler daha :KK1: ne kadar cıksa o kadar kar kardır....verme hemen derim.nasılsa bi kaybın yok.

Günaydın..... bekle bence çıkar bişeyler daha :KK1: ne kadar cıksa o kadar kar kardır....verme hemen derim.nasılsa bi kaybın yok.

mantıklı olan beklemek aslında :KK43:(( merak ama evet beklıyım ben haftaya zaten aldıgım urunler katalog urunlerı bıtıcek urunlerde degıl yarında kayınvalıdem gorumcem felan gelıcekmıs belkı gorumcem bıseyler alır ona gostermedıydım

ßen bu kaynanam! qörümcem ! yüzünden avonu bırakıcam!
sabredemiyorum artık!
daha öncde anlatmıştım qörümcem benden qeliş fiyatına avon alıyordu diye
sonra kendiside avon satışı yapmaya başladı...
geçen ay kaynanam benden 2adet duj jeli almıştı 8tl tutuyordu...
ßu ayda benden avon care vücut kremi : 7,50tl
wish of love parfüm 18tl
ve kayın pederim içinde benim eşime aldığım Signature 25 tl lik parfümden sipariş vermişti...
geçen qün qeldi duş jellerini verdim avon care vücut kreminide panaromadan sipariş etmiştim
daha çok kar yapayım diye.. neyse onu da verdim bana ödeyeceği ücreti sordu
anne hepsi ( 58tl tutmasına rağmen ben) 50tl tutuyo dedim

dün akşamda qelmiş... bana 20tl verdi... ve dedi ki ben babana aldığm signature parfümü istemiyorum.
sana 5 tl daha veririm sonra dedi.
bende anne sipariş ettim ama yarın qelicek elime ben onu napıcam dedim.
banane satarsın dedi!
ben şimdi napıyım kendisine istediği wish of love parfümü de vermeyi düşünmüyorum
sorarsa anne stoklarda kalmamamış qelince veririm dicem sallıcam!
zaten avonuda bırakmayı düşünüyorum
bunlar beni kanser edicek!
biri parayı 5 ayda verir diğeri denqesizce istediğini istemediğini bilmez
kurnazlık yaptığını düşünmeleride yok mu !
o beni çıldırtıyo zaten!:KK47:

Son düzenleme:
ßen bu kaynanam! qörümcem ! yüzünden avonu bırakıcam!
sabredemiyorum artık!
daha öncde anlatmıştım qörümcem benden qeliş fiyatına avon alıyordu diye
sonra kendiside avon satışı yapmaya başladı...
geçen ay kaynanam benden 2adet duj jeli almıştı 8tl tutuyordu...
ßu ayda benden avon care vücut kremi : 7,50tl
wish of love parfüm 18tl
ve kayın pederim içinde benim eşime aldığım Signature 25 tl lik parfümden sipariş vermişti...
geçen qün qeldi duş jellerini verdim avon care vücut kreminide panaromadan sipariş etmiştim
daha çok kar yapayım diye.. neyse onu da verdim bana ödeyeceği üceti sordu
anne hepsi 58tl tutmasına rağmen ben 50tl tutuyo dedim

dün akşamda qelmiş... bana 20tl verdi... ve dedi ki ben babana aldığm signature parfümü istemiyorum.
sana 5 tl daha veririm sonra dedi.
bende anne sipariş ettim ama yarın qelicek elime ben onu napıcam dedim.
banane satarsın dedi!
ben şimdi napıyım kendisine istediği wish of love parfümü de vermeyi düşünmüyorum
sorarsa anne stoklarda kalmamamış qelince veririm dicem sallıcam!
zaten avonuda bırakmayı düşünüyorum
bunlar beni kanser edicek!
biri parayı 5 ayda verir diğeri denqesizce istediğini istemediğini bilmez
kurnazlık yaptığını düşünmeleride yok mu !
o beni çıldırtıyo zaten!:KK47:
aaaaa olurmu yaaa ınsan oglum gelınım kazansın dıye fazla fazla vermek ıster

aaaaa olurmu yaaa ınsan oglum gelınım kazansın dıye fazla fazla vermek ıster

beni delirten de yaptıklarını kurnazlık olarak düşünmeleri !
ama onlar kiminle dans yaptığını bilmior canım
OFLUYUM BEN HEPSİNİ Bİ GÜZEL HAKLAMASINI BİLİRİM!

beni delirten de yaptıklarını kurnazlık olarak düşünmeleri !
ama onlar kiminle dans yaptığını bilmior canım
OFLUYUM BEN HEPSİNİ Bİ GÜZEL HAKLAMASINI BİLİRİM!

hayır bıde el degılsın canım senın para kaybın ogullarının para kaybı

X