AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

bu tek temsilci borcu :KK70: ben ve 4 temsilci hariç :KK70: onları dahil edersek 2.400 falan mı yapıor :KK70:Yine ilk sırada sen kal Kuşumm:21::21::21:(4 Temsilcinin siparişlerininide ben veriorum :KK70: bu kız delimi niye milletin ödeyecegi parayıda hesap edior demeyin aktif tutan benim yani:KK52::KK52::KK52::KK52:

bende öyleym valla

Kızlar hepinizden allah razı olsun.çok duygulandırdınız beni.İnşallah çabuk iyileşir kuzucum benim :KK43: ağrısı yok gibi biraz mızmız sadece.Konuyuda fazla dağıtmak istemiyorum ama direk sizinle paylaşmak istedim.Hiçbirinizi tanımıyorum ama kimseye söylemeden burda paylaştım.Çok moral oldunuz bana.Çok sağolun kızlar...
Konuya dönelim artık...Allah herkese bol satışlar nasip etsin..benimde siparişlerim yarın gelir sanıyorum...
canım yaa çok çok geçmiş olsn Allah en kısa zamanda sağlığına kavuştrsn kızını

pro go to rujlarımı begenmedım hıc ılk kez almısdım
bıdaha almam klasık rujlar daha ıyı ya cok pişman oldum:KK43:

kargonuz geldimi kızlar benimkinde bugün sabah baktım sevkiyata hazırlanıyor yazıyordu hala öyle:KK59:

kargolarınızdan ne haber bişey sorucam kızlar bugün önceki faturamın son ödeme günüydü baktım faturalandırılmış yeni siparişim sevkiyata hazırlanıyor yazıyor gelir değilmi avonu aradım ama gelse bari yarın:KK5::26:

Kızlar hepinizden allah razı olsun.çok duygulandırdınız beni.İnşallah çabuk iyileşir kuzucum benim :KK43: ağrısı yok gibi biraz mızmız sadece.Konuyuda fazla dağıtmak istemiyorum ama direk sizinle paylaşmak istedim.Hiçbirinizi tanımıyorum ama kimseye söylemeden burda paylaştım.Çok moral oldunuz bana.Çok sağolun kızlar...
Konuya dönelim artık...Allah herkese bol satışlar nasip etsin..benimde siparişlerim yarın gelir sanıyorum...

cnm o daha bebek kemikleri çok çabuk düzelicek hem alçıdaymış da merak etme bişi olmaz sen kalbini ferah tut emi.

kızlar ya benm de sipariş bugün gelir diyodum gelmedi yarına kısmet artık

oy oy meraklanıyorum ben de fırsat köşesinden takı aldım çanta aldım

aaa nie begenmedin cnm??
hangi renkleri almıştın

baby lipsmı ne bıde cheryy glısten ya ben ılk kez pro go to ruj aldım daha once ıstıyende olmadı nebılım ruj ıncecık kırarım surerken ben hemde nebılım sevmedım asansörlü ruju
klasık surulen rujları tercıh ederım becerıksızım bıraz:KK53:

kızlar sizden akıl almak istiyorum özellikle ersena ve ilkşah..mutlaka forumda başka tö ler de vardır ama ben ikinizi biliyorumm:KK1: ben tö olmaya karar verdim bss ilede görüştüm bu konuda sizinde fikirlerinizi almak istiyorum artıları ve eksileri nelerdir altından kalkabilir miyim endişeliyim açıkçası birde bu kampanya 6 kişi tamamlarsam 210 tl kazancakmışım eşimi temsilci yapsam nasıl olur yani teslimat adresi aynı olunca bi sorun çıkar mı..yardımcı olun bana:26::26:

Kızlar, ben şubat ayı için sipariş veremeyeceğim çünkü okulum neredeyse 1 ay tatile girecek bu yüzden mart ayında verebilirim ancak..
Ben şubatta vermeyeceğim için bana mart katalogu nasıl gelecek?
2 aydır avon temsilcisiyim 2 ayda verdim düzenli sipariş.
Çok aklıma takıldı napsam bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim çok teşekkür ederim şimdiden
Bir de ben ocak ayı için siparişi verdim bugün(çarşamba)kargoya verilmiş perşembe bana ulaşır mı kargo?
Avondan mesaj geldi çünkü perşembe ya da cuma teslim edilecebilecektir diye..

kızlar sizden akıl almak istiyorum özellikle ersena ve ilkşah..mutlaka forumda başka tö ler de vardır ama ben ikinizi biliyorumm:KK1: ben tö olmaya karar verdim bss ilede görüştüm bu konuda sizinde fikirlerinizi almak istiyorum artıları ve eksileri nelerdir altından kalkabilir miyim endişeliyim açıkçası birde bu kampanya 6 kişi tamamlarsam 210 tl kazancakmışım eşimi temsilci yapsam nasıl olur yani teslimat adresi aynı olunca bi sorun çıkar mı..yardımcı olun bana:26::26:

kayıt formuna bir akrabanın adrsni yaz sonra kayı açıldığı msjı geldiği gibi sisteme gir değiştr adresi ev adresnz yaz oluo cnm

X