AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

burdan oriflame ürün tavsiyesinde bulunulması çok yanlış bence

yok canım yetişmezdi yine.salı akşamı bitlise gelse yetişir ama gelmezdi o sürede.hem boşver ben alıştım artık bu olaya.avonu değilde yarın benim fotoğraf makinem gelecek ben şimdi onun heyecanındayım:18:inşallah yollarda bir problem olmazda gelir şuan bitliste ama alamadım maalesef:KK59:
ınsallah sorunsuz elıne gecer tatlım

burdan oriflame ürün tavsiyesinde bulunulması çok yanlış bence

cnm maxfaktrün bi rimelini flormarın bir rujunun nasıl güzel oldugunu söylüyorsak bende oriflamenin pırıltılı pudrasının güzel oldugunu söyledim.bunu bir cok arkadas söylüyor...avonu kötülemediğim sürece yanlış bişey yok bence

sonucta ben arkadasın işine yarayan bişey almasını isterim gidip beklentisini karsılamayacak ürünü neden alsınki

sonucta ben arkadasın işine yarayan bişey almasını isterim gidip beklentisini karsılamayacak ürünü neden alsınki

tesekkur ederım canım

ya konu konuyu acıyor konusuluyor ya bazen farklı konularda konustuk bugun ama sohbet cok yavas oluyor kımse konusmuyor otekı turlude bazen gun ıcınde gırıyorum sıte bombos hıc konusma yok ama cok farklı konulara gırmemeye daha dıkkat edıcem canım

ben de ürün tavsiyesinde bulunuyorum farklı markalardan ama oriflame tam rakip:KK19:

bi de onların avonu çok kabaca karaladıklarını gördüm yerli yersiz
söz meclisten dışarı bu arada

224 ile başlayanlar faturalandı 223 lerin bir kısmı faturalandı. sırayla yapılmadığı kanatine vardım ben:KK20:
ay ınanmıorum ya haksızlıga bak sırayla nıe yapmıolar anllamadım ben ya:KK43:

01 31.12.2010 2258034 79.99 TL Sipariş İnternet Yeni 0 Tıklayınız 0.00 TL 79.99 TL
kızlar tıklayın yazan yer kargo ben bısey anllamıorum ya kargoya verılmıs gozukuo yenı yazıo faturası gozukmuo anllamadım ıkıncı sıparıs nıe böle oldu ya

Son düzenleme:
gun hedıyelerı panorama kampanya hedıyelerı gıbı temsılcı fıyatıyla hesaplanıyor dımı kızlar

ay ınanmıorum ya haksızlıga bak sırayla nıe yapmıolar anllamadım ben ya:KK43:

01 31.12.2010 2258034 79.99 TL Sipariş İnternet Yeni 0 Tıklayınız 0.00 TL 79.99 TL
kızlar tıklayın yazan yer kargo ben bısey anllamıorum ya kargoya verılmıs gozukuo yenı yazıo faturası gozukmuo anllamadım ıkıncı sıparıs nıe böle oldu ya

canım sanırım daha kargoya verılmemıs kargoya verılse yenı yerınde kargoya verıldı yazıyo

Kızlar,2240161 benim sipariş numaram;cari hesap özetine baktım bugün faturalanmış ama anasayfada bakiyemde yazmıyor sipariş takibinde hala yeni gözüküyor,kargoda da gözükmüyor niye böyle oldu yaa :18:

kızlarr colortrend glosslardan 'wink ' veya 'modern mocha' renkleri nasıl bilormusunuz?

kızlar bugn acaippp yoğunum giremedm hiç :KK43: benm sipariş faturalanmış hepsi indrm broşürüdü ve hepsini yakalamşm :KK70:

kızlar bugn acaippp yoğunum giremedm hiç :KK43: benm sipariş faturalanmış hepsi indrm broşürüdü ve hepsini yakalamşm :KK70:

ben siparişimi ilk dakika verdim hala faturanmamış:44:tahminim bu akşam faturalanır asıl önemli olan indirim broşurundakilerin gelmesi tabii :)

kızlar K1 başladıktan yarım saat ve 45 dakka sonra iki ayrı sipariş verdim ikiside tam eksik yok indirim bröşüründen 10 parça falan vardı sipariş .. merak etmeyin benim ki bile tamsa inşaALLAh sizinkilerde tam gelir:)

X