AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ay sayfaları zor bitirdim oku oku :)

eeesss
ilk sana gelir herhalde siparişlerin cnm.

sen iadelerini fabrikaya direk gider yaparsın cnm sahsen ben o kadar yakın olsam merakımdan giderdim fabrikaya :KK1:

faturalanmış bu sabah cnm sevkiyata hazırlanıyor :KK3:benim sipariş mavişim bende senin gibi ilk gün sipariş girenlerdenim :KK70:

bende cok merak edıyorum aslında :))))) kargolarımda sorun cıkarsa atlayıp gıdersem sasırmayın

mecbur olanlar alısıyordur herhalde canım ben daha alısamadım nasıl olsada kıracıyız oyuzden koku bıze cok gelmeye baslamadan cıkıcaz sanırım

öyle tabi tatlım.mesela biz dağ başı bir yerde kalıyoruz apartmanıda oldukça yüksek bir yere yapmışlar oh mis gibi etraf ağaçlar sular harika bir havası var.ama aşağı kısımlarda küçük küçük köyler var ve hayvancılık yapıyolar ve haliyle o koku insanlara bile siniyor.bayramlarda kapıya gelen çocuklar bile nasıl kokuyor anlatamam.tabi kendilerine kokmuyodur çünkü içinde yaşıyolar ve alışıyolar

öyle tabi tatlım.mesela biz dağ başı bir yerde kalıyoruz apartmanıda oldukça yüksek bir yere yapmışlar oh mis gibi etraf ağaçlar sular harika bir havası var.ama aşağı kısımlarda küçük küçük köyler var ve hayvancılık yapıyolar ve haliyle o koku insanlara bile siniyor.bayramlarda kapıya gelen çocuklar bile nasıl kokuyor anlatamam.tabi kendilerine kokmuyodur çünkü içinde yaşıyolar ve alışıyolar

ben zaten ızmıt golcukte buyudum sonra ıstanbulda yasadım depremden sonra besıktasta amcamların evınde kaldım unıverısıteden sonra sonra evlendım uskudar altunızadede kaldım sonra esımın ısı ıcın darıca bayram ogluna bu semtlerden sonra buraya alısamadım bır turlu

evden nerdeyse cıkmıyorum tuzla sahılınde olsak orasıda ıyıymıs galıba ama esıme uzak olurdu ozaman

ara ara koy ortamı yasamak guzel ama devamlı yasanmak zor tabı

canım 3lü rujlardan istedim kendime birde kızıma vücut şampuanı o kadar:44:garezi var avonun bana sanırım:KK1:

cokta bısey degılmıs ay ben k14 de ogluma sampuan aldım cok guzel ya yumusacık ve parlak yapıyo saclarını cok beyendım

canım 3lü rujlardan istedim kendime birde kızıma vücut şampuanı o kadar:44:garezi var avonun bana sanırım:KK1:

maviş'cim sipariş numaran 22456.. bu numaraya yakınsa senkide önümüzdeki saatlerde faturalanır. benim ki az önce faturalandı çünkü.

ısım vermek yasaktır belkı bır benzın ıstasyonu kartımız da puan bırıkıyordu demın kataloga baktım esıme soyledım sıparıs verdı 2 yada 4 hafta arasında dıjıtal baskul 2 tava setı ogluma ahsap kutuda boya setı gelıcek avondan alamadım daha ama gecen baskulu alamadım dıye uzulmustum kısmetımde varmıs

cokta bısey degılmıs ay ben k14 de ogluma sampuan aldım cok guzel ya yumusacık ve parlak yapıyo saclarını cok beyendım

şampuan kremli olsaydı alacaktım aslında ama onu yazmadım belki güzel değildir diye.benim kızımın saçları benimki gibi kuru çabuk karışıyor ve tararken ağlıyor öyle uzunda değil saçları oysaki.ya bulabilirsem dalinin kremlisini alıcam yada çocuklar için saç açıcı falan alıcam artık:44:şimdilik banyodan sonra çok az benim glissten sıkıyorum mecburen

ısım vermek yasaktır belkı bır benzın ıstasyonu kartımız da puan bırıkıyordu demın kataloga baktım esıme soyledım sıparıs verdı 2 yada 4 hafta arasında dıjıtal baskul 2 tava setı ogluma ahsap kutuda boya setı gelıcek avondan alamadım daha ama gecen baskulu alamadım dıye uzulmustum kısmetımde varmıs

yok canım yasak olmaz öyle büyük firmalar.eminim BPdir dimi?bizde yazın aldık aldık ta nasılsa vana gidene kadar çok birikir dedik.nerdee antepi geçtik 1 tane BP göremedik ya:KK58:

X