AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

yok canım yasak olmaz öyle büyük firmalar.eminim BPdir dimi?bizde yazın aldık aldık ta nasılsa vana gidene kadar çok birikir dedik.nerdee antepi geçtik 1 tane BP göremedik ya

yok canım shell daha cok var buralarda bız shell kullanıyoruz

cagınında cok ınce ve dalgalı ınan dalınden cok guzel yaptı saclarını

yok canım shell daha cok var buralarda bız shell kullanıyoruz

mersinde bp kartı falan vermişlerdi birde kitapçık .aslında bizim shell olayı biraz komik ben galatasaraylıyım eşim fenerli ben shell benim takımdan dedim diye eşimde gıcıklık yapıyor yok almıcam işte ordan diyor

oleyyy oleyyyy 100 lıralık sıparıs toplamıstım kız kardesım yarın sabah bır ıs arkadasına katalog verıcek ona vermıstım o arkadasıda celebre alıcakmıs :)))belkı baska seylerde alır dıyor kardesım sımdıden ozaman 149 kesın :))) yanı 2 kampanya hedıyesı cıkmayan maskara kesınlestı sımdı gun hedıyesı ıcın bekleme zamanı
175 oluyor dımı o genelde

esımde benım galatasaraylı bıde ısterıne cok yakın shell var oraya gırcık kendılerı kart cıkarmıslardı oylece kaldı yazılım fırmamız ıcın gecen sene adana nevsehır zonguldak edırne cok yol yaptık ama yınede asırı puan bırıkmemıs

benimki 223 le başlıyor senden öncemi verilecek yani bumu demek?

aslında 223le başlayan ardkşımz vardı onun ki faturalandı bnmkide 224 le başlıyo faturalandı sizinkiler neden öle oldu anlayamadım kızlar.

gercekten mı denıyım dedım ama denemıyım ozaman pekı dedıgım gıbı onlar k2 nın urunlerımı ve fıyat temsılcı fıyatımı

cnm onu bilmiyorum ama sana tavsiyem oriflamenin şu pudrası harika..

banada bi arkadasım vermişti.renksiz bişey her cilde uyuyoo pırıl pırılll dekolte bölgene heryere sür süper bişeyy

Oriflame Beauty Pırıltılı Toz Pudra | Tekno Trakya Trakya`nın Teknoloji Alışveriş Merkezi, Oriflame Üye Kayıt Merkezi, internetten satış,

aslında 223le başlayan ardkşımz vardı onun ki faturalandı bnmkide 224 le başlıyo faturalandı sizinkiler neden öle oldu anlayamadım kızlar.

valla bilemiyorum canım neye göre yapıyolar anlayamadım ben:44:aslında benimkisi sadece merak buraya sadece çarşamba günleri kargo geliyor yarına yetişmiceğine göre demekki haftaya çarşamba elimde olacak şimdi verselerde 3 gün sonra verselerde aynı gün gelecek yani

cok soru soruyorum ama kızlar avona tavsıye edıp bırının kayıt olmasını saglasak kayıt formunamı adımızı yazıcak nasıl olucak

bıde aranızda takım onculugu yapan varmı kazancı varmı takım oncusu olmak ııcn ne yapmak lazım

ayyy dun kesselerdı belkı yarına yetısırdı ya kotu olmuss

Hımm anladım olsun faturalansında en azından kolindekiler görebilirdin:) Birazda olsa merak'ı giderdi insanın.

aslında bende renksiz bir pudra istiyorum ama çokmu ışıltılı bu?yani öyle pırıl pırılmı oluyor yüzün yoksa daha doğal bişeymi?

Hımm anladım olsun faturalansında en azından kolindekiler görebilirdin:) Birazda olsa merak'ı giderdi insanın.

aynen bende onu düşünüyorum acaba eksik varmı birde geçen ay gelmeyen ruj vardı onudamı gönderecekler diye merak ediyorum sadece:44:

arkadaslar,,avon dışındaki sohbetlerinizi başka bi başlık açıpta orada yapsanız daha ii olmazmı..
ben kendi adıma konişim,,her zman geçmişi okuurm çnkü faydalı bilgiler konusmuş oluor arkadaslar,,ama inanın günlük sohbetleriniz çok yer işgal edior..editörlerden izin alıp bi başlık açın hem sizin için hemde geçmişi okuyan arkadaslar için daha ii olur bence..burada sadece avon konuşulması daha faydalı olur..

tesekkurler canım denıycem su aradıgım ısıltıyı bulana kadar kafayı yıycem herhalde lostu ızledınızmı bılmem kate varya orda hanı 4 sezonda adada degılkenkı halı varya yanaklarının ısıltısı ıste onu ıstıyorummm

ayyy dun kesselerdı belkı yarına yetısırdı ya kotu olmuss

yok canım yetişmezdi yine.salı akşamı bitlise gelse yetişir ama gelmezdi o sürede.hem boşver ben alıştım artık bu olaya.avonu değilde yarın benim fotoğraf makinem gelecek ben şimdi onun heyecanındayım:18:inşallah yollarda bir problem olmazda gelir şuan bitliste ama alamadım maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…