AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

bısey sorucam panoramadakı ornek urunlerı mesela pırıltılı toz pudra bu aslında bır sonrakı kaatlogda olucak urunmu sımdı sıparıs verebılıyormuyuz ve yazan fıyat tuketıcı fıyatımı temsılcı fıyatımı temsılcı dımı

cagın biz gebzeye geldik.eşimin dayısıı varmıs tuzlada ona gezmeye gittik ve kaybolduk..Allahım tuzlada oturanlara sabır versin nasıl bir kokudur o

bu sene cok fazla kokmadı tuzla deresı ıslah edılıyor ama burda derı sanayı varya ondan cok kokuyor benım esım darıca da beledıyede calısıyor bende yazılım fırmasını home ofıs evden calıstırıyorum ıstanbul tıcaret odasına kayıtlı olmak ıstedım oyuzden ıstanbul sınırlarında oturuyorym darıcaya en yakın ıstanbul semtıde tuzla ama sanırm bırkac aya kadar darıca ya tasınabılırız buraya alısamadım cevre olmuyo burda

tuzla deresı ve derı sanayı kokuyo canım bız tepede kalıyoruz cok gelmıyo koku bıze ama fabrıka bolgelerı cok kokuyor gercekten

hıımm enteresan hiç gelmedim oralara bilmiyorum.ama insan zamanla alışıyordur diye düşünüyorum böyle şeylere.tenefüs ede ede farketmiyordur bile artık

ben darıcayı da gezdim güzel oralar sevdim.istanbulada yakın..senin için daha iyi olur inşallah bizim gittiğimiz yer tuzlanın başlangıcı fabrikalar yakındı sanırım..kaybolduk çıkana kadar her sokak aynıydı bayılacaktım az kalmıstı

bir benimki kaldı herhaldeebruşuuum senden ne haber tatlişim faturalandımı seninki?

alma bence cnm o pudra hiç güzel değil pırıltıdan eser yk

evet darıca cok guzel bızde tek oda bır bıro kıralarız dedık ıstanbuldan sırket ın bır subesı ıstanbulda gozukur cagın yanı oglum ıcınde darıcada buyumek guzel olur ıstanbula yakın ve ınsanları felan ıyı nezıh bır yer eskıden daırca bayramoglu adada oturuyordum zaten

nurdi ürünlerinde eksik varmı?birde tam olarak 2 yi kaç geçe verdin siparişi?

hıımm enteresan hiç gelmedim oralara bilmiyorum.ama insan zamanla alışıyordur diye düşünüyorum böyle şeylere.tenefüs ede ede farketmiyordur bile artık
mecbur olanlar alısıyordur herhalde canım ben daha alısamadım nasıl olsada kıracıyız oyuzden koku bıze cok gelmeye baslamadan cıkıcaz sanırım

ay sayfaları zor bitirdim oku oku :)

eeesss
ilk sana gelir herhalde siparişlerin cnm.

avonun fabrıkası gebzede ben tuzladayım aramız 15 dakka :)

sen iadelerini fabrikaya direk gider yaparsın cnm sahsen ben o kadar yakın olsam merakımdan giderdim fabrikaya

bir benimki kaldı herhaldeebruşuuum senden ne haber tatlişim faturalandımı seninki?

faturalanmış bu sabah cnm sevkiyata hazırlanıyor benim sipariş mavişim bende senin gibi ilk gün sipariş girenlerdenim

nurdi ürünlerinde eksik varmı?birde tam olarak 2 yi kaç geçe verdin siparişi?

2.yi 17 geçe verdim canım. bir tek eksik indirim broşüründeki rosie yüzük. oda zaten siprş girşi yaptgmda stoklarda kalmadı diye uyarı almıştım. onun dışında eksiğim yok canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…