AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Temsilci hediyelerinide merak ediyorum aslında. o panoramadi parfüm setleri dışında yine şöle paket parfümleri olsa keşke yılbaşı katalogundan çok sattım o şekilde müşterilere çok cazip geliyor

olması lazım bencede ya sevgılıler gunu tam hedıye zamanı cunku bazen bır ayda ıkı kampanya oluyormus demı o sevgılıler gunu ne denk gelmıyomu ben hep oyle dusunmustum

Gözün aydın canım Darısı başımıza inş. Normalde gelmesi gerekir. çünkü benim faturalandık tan sonra ertesi gün evime ulaşıyordu. Senin daha önceki siparişlerinde nasıl oluyordu ki ?

benimde öle oluo canım normalde

kızlar termal maskem gelmıo ya bıdakı sıparıse artık
2.verdım sıparıs halla ıslenmemıs

kızlarrrrrrrrrrrrr SİPARİŞİM KARGOYA VERİLMİŞ :)))

ama 2.si hala faturalanmadı

aaa bugunde gelebılır ozaman benım kargom nette kargıoya verıldı yazınca yarım saate gelıyor

yok kız masallah:)))
sen baya yakınsın heralde ben samsundayım...yarın öğleden sora kargoma gelir onlarda ertesi gün getiriyo hep

Benim neden hala YENİ olarak gözüküyor :84: ağlıcam yaa

kızlar sıparıs numaranız ne bı yazarmısınız
benımkının tekı2238159 bu ıslendı yazıo ve kargoya verılmıs haha ıkı gun ayrı ayrı gelcek kargolar
digerıde 2258034 bunda daha yenı

Son düzenleme:
kızlar sıparıs numaranız ne bı yazarmısınız
benımkının tekı2238159 bu ıslendı yazıo ve kargoya verılmıs haha ıkı gun ayrı ayrı gelcek kargolar
digerıde 2258034 bunda daha yenı

2245678 benmkide inş bugun faturalanr. .

2245678 benmkide inş bugun faturalanr. .

canım müşterilerin indirim broşüründen birşeyler istedilerse eğer, ürünlerinin büyük olasılıkla eksiksiz geleceğini söyle.geç sipariş verseydim faturalanacaktı ancak istediğiniz ürünler stokta kalmayacaktı büyük olasılıkla onun için biraz sabredin geç olsun temiz olsun de sen:13:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…