Göz Makyajı avon perfect wear eyeliner kullanan varmı???

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

guldenn38

Guru
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2007
188
10
37
arkadaşlar bugün avon perfect wear eyeliner aldım....
katologta herzman gözüme carpardı çok güzel görünüyor ama aldım kullanıyım dedim hiç siyah degil bitmiş gibi sanki aradım sordum zaten çok koyu siyah degil dediler...
siz kullandınız mı yoksa ben kazıklandım mı....

hyr benmkide öle ama fırçasıyla incileği süper oluyo çok koyu istiyosan su bazlı kalemler kullan yada direk iliner

Perfect Wear Göz Farları çok güzel ve kalıcı özellikle yeşil gözler için zest tavsiye ederim...

ben de aldım ama kalem şeklinde olduğundan sevmemiştim bi de dediğin gibi rengi açıktı, ben de kendi dipliner ımın içine boşaltıp dipliner fırçasıyla kullandım öyle em daha yoğun siyah oluyodu hem de sorunsuz sürülüyodu

katologta herzman gözüme carpardı çok güzel görünüyor ama aldım kullanıyım dedim hiç siyah degil bitmiş gibi sanki aradım sordum zaten çok koyu siyah degil dediler...

Ben de aldım ve aynı hayal kırıklığını yaşadım Hem rengi soluk gibi hem de bitmiş içi kurumuş gibi ucuna bir şey gelmiiyor hissi veriyor Sürüyorsun sürüyorsun gri ölük bir ton. Hiç memnun kalmadım paramda boşa gitti çekmeced duruyor Verita'nın dipliner'ı hem daha kalın hem daha siyah tavsiye ederim.

[QUOTE="NightRose";3457075]Ben de aldım ve aynı hayal kırıklığını yaşadım Hem rengi soluk gibi hem de bitmiş içi kurumuş gibi ucuna bir şey gelmiiyor hissi veriyor Sürüyorsun sürüyorsun gri ölük bir ton. Hiç memnun kalmadım paramda boşa gitti çekmeced duruyor Verita'nın dipliner'ı hem daha kalın hem daha siyah tavsiye ederim.[/QUOTE]

aynen katılıyorum ben de rimelini almıştım.İçi kurumuş bitmiş gibi hem de zor sürülüyor kalıntı bırakıyor tek iyi yanı suda hemen çıkmaması yani kolay akmıyor

avonda zaten katalogdaki renkleri tutturamıyorlar...
yani dergideki ile satın aldığın aynı olmuyor !!

Son düzenleme:
ben de kullanıyorum ve çok memnunum ... çalkalayıp sürmeyi dene ya da kurumuştur belki de çünkü çok kısa süre de açık kalsalar hemen kuruyorlar..

benimde aynı şey oldu ama az kalmış içinde ondan öyle ilk başlarda çok hoşuma gitmişti memnundum ama zamanla beğenmemeye başladm nedense bu sefer wolume experess alıcm inş :)

Bende aldım ama herhalde topu topu kurumuş bir hal almadan 2-3 kere ancak kullanmışımdır. Eyeliner ı çalkalamaktan başım döndü artık en son elimden fırlatıp attığımı hatırlıyorum sinirimden:)))

Tavsiye etmiyorum.

berbat bişey..aldım bi kere kullandım abartmıyorum ikincisinde resmen kurumuş bitmişti bu kadar berbat bi eyeliner görmedim bn sanki 3 aydır kullanmısım da bitmiş gibi duruyo silik ve mat..

ben kullanıyorum canım çok memnunun rengi bazen soluklaşıyo doğru ama o zaman çalkalıcaksın başta bende anlamadım bu ne ya bitik sandım çalkalayınca koyulaştı kazıklanmadın canım korkma güzel bir ürün

aynen öyle canım!:eek:klava:
bende gördükçe çok beğenirdim bi aldım siyah boyicağına silio sankiÇok üzgünüm çoook
çok güzel eyeliner lar var aman diyim kimseye önermemkaydirigubbakcemile

X