Göz Makyajı Avon göz kalemi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben 3 yıldır kullanıyorum sıyah goz kalemlerını kaybedınce yenıden aldım sevgılıler gunu kataloglarından alıyorum genelde:) tavsıye ederım.

Avonun göz kalemini ilk kullanmya başladığmda gözümde bulnaık falan oldu beğenmedim gibi..ama hoş duruyordu..meğersem ilk zaman diye öyleymş sonra alışınca hiç bi zararını görmedim..memnunum tavsiye ederim arkadşlar

ben hiç tavsiye etmem lorealin kalemini kullanıyorum çok memnunum fiyatı 20tl ama akmıyo hiç değilse watsonsda bazen kampanyalar oluyo %50 kaçırma derim

ben flormar kullanıyordum güzel ama çabuk bitiyor snra avondan aldım color trend gözlerimde puslanma yaptı üstelik siyahlığından da memnun değildim flormara göre daha bereketli :) neyseki bitti açılıp kapanabilen göz kaleminden alcaktım arkadaşımın tavsiyesi üzerine bi dahakine artık.şimdi yine avondan aldım color trend ama sevgililer günü katoloğunda çıktı sadece büyük bi göz kalemi öbürü yeni bitti şimdi bunu kullanıcam buda bitsin açılıp kapanabilen göz kalemini almayı düşünüyorum.siyah ve gri dışında başka renk göz kalemi kullanmıyorum en azından her kıyafete gidiyor

tavsiye için vereceğim en son göz kalemi markası avon... hem akıyor hem de çok aşırı yağlı gözde pusluluk yapıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…