Göz Makyajı Avon göz kalemi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
avonun acılıp kapanabilen göz kalemleri kolay kolay akmıyor bulasmıyor.ama diger kalemlerinde evet öyle bi sorun var.

avonun açılıp kapanabilen göz kalemi çok güzel ve kalıcı bende ürünlerini kullanıyorum tavsiye ederim

çift taraflı siyah kalem bende de akıyor ama çevirerek açılıp kapanmalı olan siyah kalemden şimdilik memnunum.ama daimi olarak max factor ün kalmini kullanıyorum

Son düzenleme:
walla avonun açılıp kapanan göz kalemimi ben çok egendim oldukça başarılı ki ben dışa çekiyorum baya bi 4-5 saat geçiyo yiende aynı gibigüzel yani

avonun açılıp kapanabilen göz kalemini kullanıyorum siyah birini bitirdim 2.sini aldım ve akmıyor bi sorun yok ve birde yeşil rengini aldım süper kalemtraş derdi yok kırılma yok batma yok süpeer

avonun acılıp kapanabilen göz kalemleri kolay kolay akmıyor bulasmıyor.ama diger kalemlerinde evet öyle bi sorun var.

çift taraflı siyah kalem bende de akıyor ama çevirerek açılıp kapanmalı olan siyah kalemden şimdilik memnunum.ama daimi olarak max factor ün kalmini kullanıyorum

walla avonun açılıp kapanan göz kalemimi ben çok egendim oldukça başarılı ki ben dışa çekiyorum baya bi 4-5 saat geçiyo yiende aynı gibigüzel yani

kızlar yorumlarınızdan sonra açılıp kapanan göz kaleminden almaya karar verdim
teşekkürler opuyorumnanaktan

avonda glimmersticks eyeliner açılıp kapanabilen göz kalemı tavsıye edıyorum.kolay sürülüyo ve akmıyo bu ay indirimli 3 tane alacam zemuszemus

avonun açılıp kapanan kalemi güzel ben 4.yü alıyorum şuan tavsiye ederim hiç akmıyor güzel yani

goz kalemini gercekten cok guzel.. bende siyah var bitti neredeyse... mavisi var bide uste eyeliner gibi cektim alta kalem.. aksam 9 gibi anca eve giridm temizlileyim die aynanın karsısına gectim. halen sabah surdugum gibi akmamıstı :))) uste alta kalem cekince beyazımsı bi farı m var avondan aldıgın 4lü farımda var ondan suruyorum cok güzel oluyo:)

ben flor mar aldım hem fiyatı uygun hemde ilk defa gözüme alerji yapmayan bir kalem

ben avondan siyah asansorlu kalem aldımm. 6 tl mi 6.5 verdm :)

avonun kalemleri iyi ama siyah çok akıyo diğerleri güzel iki uçlularda da öyle siyah ucu hep aktı gri ve yeşil çok hoş duruyo

bende akmadı hiç hep fr sürdüm o işe yarıo flormarda far da sürsem akıo çok fena

bencede en ii uygulama bnm için far oldu alta uste beyazımsı tonu suruyorum. unutsamda silmeyi sabh bile yeni sürümüş gibi:)

ben siyah kalemini 2 yıl kullandım çok güzeldi.oriflamedn aldığım kalem çok kötü iki uçlusunu kullandım berbat

Ben kendim satıyorumm her kalemini kullandım hemen hemen.. Aslında güzel kalemleri var fakat avonun 3 bölümü var en iyisi güzeli anew olanı colortrend olanları ise oldukça kötü zaten fiyattan da anlaşılır.. Alerjisi olana sabahtan akşama kadar bişiy yapmasada sonrasında dokunabiliyo..

avonun göz kalemi bn de ve baz arkadaşlarımda gözlerde puslanma yaptı.çok rahatsız edici hiç tavsiye etmem.doğal göz kalemi kullan bence

aynen ya bende bi tek bende mi var diyordum bu durum gözleri hassas olanda oluyormuş kaleme gelince güzel o kadar akma olmuyor bence açılan kalemini daha fazla tavsiye ederim

birde püf veriyiimmm :)
kalemi dik olarak sürün eminim daha güzel sonuc alıcaksınız

Avonun göz kalemlerini kullanıyorum. 2 uçlu, tek uçlu vs. ve ben hepsinde memnun kaldım.
Bazı arkadaşlar akıyor felan demiş.. Allah aşkına akmayan kalem, akmayan makyaj gördünüz mü? Akmasını istemiyosanız gidip kalıcı makyaj yaptırın arkadaşım :)
Gözün içi çok hassas bi yer ve sürekli sulanıyor. Akması çok doğal bişey. Zift gibi yapışıp akmıyosa bir sorun var demektir.

Avon un kalem va farları gözümü sürekli kaşındırıyo ve gün boyu sulu göz yapıyo.Ama memnun kaldığım tek ürünü asansörlü kalemi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…