Makyaj Ürünleri Avon göz kalemi gözlerimde buğu yapıyorrr !! ?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Gizzm

23.05.2008 sonzumm <3
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2011
257
2
Ya gözlerime sanki perde inmiş gibi oluyor her yeri bulanık bulanık görüyorum ya .s neden ki ?

aynısı bendede olmuştu acaba bendemi problem var diyodum bende almıştım bi tarafı lacivert bi tarafı beyaz olanda sürünce heryer flu oluyodu böyle açıp kapıyodum gözlerimi

aynısı bendede olmuştu acaba bendemi problem var diyodum bende almıştım bi tarafı lacivert bi tarafı beyaz olanda sürünce heryer flu oluyodu böyle açıp kapıyodum gözlerimi

Bende durmadan açıp kapıyorum gözlerimi ya sanki gözlerimde bi perde her yer bulanık :82:

Bende aynı sorun yaşadım. Arkadaşlarımda söylediler buğulu gördüklerini avon kalem kullanınca.

Aman uzak duralım.

Yağ ihtiva ediyorsa sürerken de gözün içine kaçıyorsa ondandır. Çift fazlı göz makyaj temizleyicileri de aynı duruma neden oluyor genelde.

aynen bende de oluyo ama avonun anew gözkalemi gayet güzel.pek akmıyo da...

ben kesinlikle bir daha kullanmayı düşünmüyorum göz kalemleri hem görüntü bulanıklığı yapıyor hem kısa sürede uçup gidiyor hemde kızarıklık göz akması vs hiç tavsiye etmem

Bence çok yağlı olduğundan bu etkiyi yapıyor. O yüzden göz içine sürmüyorum o kalemi. Dışa sürsen de akma yapıyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…