Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Avon Göğüs Toparlayici Kullanan Varmi

yarından itibaren kullanmaya başlıcam bakalım sonuçlar nasıl olcak fisfisfis

bende kullandım avonun kremini 3 ay boyunca bi faydasını görmedim.etkili diyenlerin satış temsilcisi olduğunu ve söylediklerininde satış politikası olduğunu düşünüyorum.

bende aylarca kullandım tamamen psikolojik kızlar ama yinede yalan konuşmuş olmayayım kullanıpta memnun kalanlarda var

krem göğsün elastikiyet kazanmasına destek verir tabi tek krem de yetmiyor. masajlarla , yağlarla falan kullanın kremi de. taş gibi olması imkansız ama gözle görülür derecede toparlanma oluyor aslında

ya kızlaaaarrrrrr bu awonun kremi bendede war bi ara baya düzenli kullanmıştım we cidden bi sertleşme toparlama olmuştu sora üşengeçlikten bıraktım..göğüslerim zaten sarkıktı bide şimdi 8 kilo werdim komple sarktılar we daha 21 yaşındayım bennnnbilmiyorumkismile he bide o yetmiomuş gibi çatladılar bi güzel rezil durumda oldular yaaaamafoldumben bu kremin dışında başka bi tawsiyeniz warmı? yada bu kreme ek olarak kullanabileceğim bişey??? =(((((((((((((((((((((

mucize beklerseniz hayal kırıklığı olur ama düzenli kullanımda bende işe yaradı.cildi sıkılaştırıyor ve toparlıyor.soğuk su da etkili diye düşünüyorum.bir de niveanın sıkılaştırıcı bi vücut kremi var,onu kullanmıştım bir ara.o da güzeldi.öeririm her ikisini de.

çokk teşekkür ederimmmm=))) y0ok sementha fox olmayı beklemiorum tabi ama en azından düzgün durmaları bana yeter=)))

kızlar uzun zamandır ismini hatırlayamadığım we arkadaşımda muhteşem etki gösteren kremi hatırladım..galenic göğüz toparlayıcı yazarsanız google dan bulabilirsiniz

avonu bende kullanmıstım ılk cıktıgı zaman,30 kılo verdıgımde.kremden daha cok spor ıse yarıyor.Varsa ımkanınız yüzün muthıs bır etkısı oluyor.ve evde yada spor salonunda sırt,gogus kaslarını calıstıran hareketler yapın.Göğüs bedenım 110 dan 80 e dustu gayet ıyı durumdalar,sutyensız gezsem yerıdır.

çok tşkr ederim bilgi için=)) bende çok fazla kilo alıp weriorum malesef we çok sıcak suyla duş alıorum :S:S:S:S

sıcaktan nefret ederım,soguk suyun da ne kadar etkısı var bılmem.Tuylerıdıken dıken etmekden baska

arkadaşlar vakti zamanında kilo verirken sarkmasınlar diye bundan almak istemiştim. indirimdeydi. bizim burda yüncü vardı bi tane onun kızı avon satıyordu. onunla konuştum böyle ciddi ürünler indirime girdiği zaman alma tarihi geçmeye yakın olduğu için böle indirime giriyor demişti. sizlerin de bilgisi olsun istedim. indirimdeyken almayın ama normal fiyatıyla satılıyorken alın.

Ben 2 tane almıştım 1ini bitirdim 1i duruyor kenarda.Sadece dolgunlaştırıyor aldığım bayanda büyütmediğini söylemişti zaten..

benim gögüslerim sarkık ve cok yumuşak bu kremi alsam mı kızlar faydasını görürmüyüm

bnde toparlıyıcı olark görünce buyutuo sandm ama buyuk göğüs içinmiş.s

Sipor Sipor yine Sipor...spor dışında hiç bişeyle göğüs sıkılaşmaz .estetikliler de yakından iyi görünmüyor...Ağırlık kaldırma,parklarda olan çekme aleti var yukarıdan aşağıya doğru çekiyorsunuz onlar çalıştırır 8-9 ayda farketmeye başlarsınızzz!::81:

Yere uzanıp iki elinize dambır alın yukarı ortaya doğru kaldırın kedinize doğru çekin dirseklerinizi kırarak oh! mis gibi yapın siporunuzu.sakın yüzüstü uyumayın..
Bacakları sallanan ya da basenleri şişman olanlar yine sipor bisiklet çevirmek ve koşmak.Bakın nası daralıyor bacaklar sımsıkı oluyor girmeyen pantolanlara nası giriyor !..:80:

bilen yokmu ya..............

Emzirirken kullanılmıyor sanırım ama gece sürüp bebeği emzirirken kremden arındırırsan belki...ama dr danış bence zararlı olabilir sonuçta gözeneklerden damarlara oralardanda süt kanallarına geçme ihtimali büyük bence...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…