Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Avon Göğüs Toparlayici Kullanan Varmi

kızlar ben de rejim yapmay başladım ve sonunda zaten dev gbi olan göğüslerimin daha da sarkmasından korkuyorum:) acaba sarkmasını beklemeden bişeyler yapsam bu ürünü kullansam iyi olur mu dersiniz? öpücüklerrr

bu arada aynen benim de sağ büyük gözle görülür biçimde!! bu durum çok ta anormal değildir heralde:)

kullanan arkadaslar nası kullandıklarını yazabılırlermı acaba.

canım bi sürü kutu kullandım yılmadan azimle bişey fark etmedi .. bence bi işe yaramıyor..

:içelim:
selam kızlar avonun göğüs toparlayıcı kremi varmış aranızda kullanan varmı işe yarıyormu acaba

:içelim:canım boşuna ümitlenme biz kadınlar kremlerden mucizeler bekliyoruz değil avonu kralı gelse olmuyor yani bu gibi şeyler kremle falan olmuyor olsaydı benimki sementa fox falan olurdu göğüslerim için kullanmadığım krem kalmadı o kremlerin parasını toplasaydım şimdiye kadar mis gibi silikonumu yaptırmışdım o yüzden aldanma böyle şeylere olan parana olur ....ÖPTM

arkadaşlar bu avonun kremi dediğiniz cam şişede olan sprey şeklindeki mi?

o kremden bende kullundım ama gercekten düzenli kullundıgın zaman farkı görebiliyorsunuz ayrıcakremi uygularken kesinlikle masaj yapmayı ihmal etmeyin...

bende bi avon temsilcisi ve kulanıcısı olrak bu kremi kullanıyorum ve güzel snuçlar alıyorum.
ama önemli olan düzenli kullanım her gün mutlaka sürmek lazım ve faydasını görrene kadr devam. ürünü bilmeyen için söylüyorum yuvarlak mor kutu içinde,dirseklerden başlayıp gögüs etrafını alt bölüme uygulanır gögüs uçlarına sürülmüyor devamlı kullanımda görünüm düzgünleşir ve sarkmayı önler toparlar bende işe yarıyo benimkilerde az buz degil o yüzden

Eveet gece yatmadan sürülecek kremlere bir yenisi eklendi bu gidişle kimyasallardan ölcem madecassol, acnelyse, avon selülit çatlak görünümü düzgünleştirici, bioder derken bu göğüs toparlayıcıyı da kullanayım madem. Bitsinler bi daha alan kafamçokkarıştı olsun! benneyaptımki

bende avonun kremini kullanmayı düşünüyorum bakalım bi faydasını görcekmiyim sonucunun yazarım kızlar denedikten sonra

ben alalı henüz 2 gün oldu ben düzenli denicem ve avona güveniyorum ondan alığım hiç bir şey kötü ve sonuşsuz kalmadı şimdiye kadar bunuda denicem yazarım burdan sizede arkadaşlar sonuçlarını

bende her akşam yatmadan önce kullanıyorum sanki sıkılaştı biraazz..

sonuç alan varmı???
ben aldım bgn kullanmaya başlıorum..ne kadar erken korumaya başlarsk göğüsleri okadar iyi =D

arkadaşlar ben bu kremi kullanıyorum masajla hareketlerle...göğüsüm 1bedende büyüdü..ama bıraktm...sol göğüsümde damar belirginleşmesi oldu =S

walla göğüs ölçüm 85..86 oldu sadece..
istiyoruz biraz büyüsün nolcakki ya :)
20yaşındaym ama büyümesi normalmiş hala diyorlar =p

ya büyümek mi ben küçülsün toparlansın die kullanıyorum bu kremi büyütüyomu arkadaşlar hemen bırakişm?

göğüs toparlanıp dikleşince küçülmez aksine büyür bence... sarkıklığını ve dik durmasını sağlıo diye biliyorm bu kremi bnde onun için kullanıyodum..1beden büyüdü..ama dikleştide...bence krem dikleştirdi yaptğm masajlar büyüttü =S

ya büyümek mi ben küçülsün toparlansın die kullanıyorum bu kremi büyütüyomu arkadaşlar hemen bırakişm?

haha canım valla ben de küçültmek için sipariş ettim bu kremden.
şimdi büyüdü deyince :1shok: böyle kalakaldım.
umarım büyütmez ya..küçültsün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…