Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Avon Göğüs Toparlayici Kullanan Varmi

Önemli olan krem değil yapılan MASAJ..... Avonun göğüs sıkılaştırıcı kremini bende kullanıyorum, düzenli kullanıp masajla desteklerseniz fayda göremeyeceğiniz krem yok bence!!

yaa kızlar boşuna para verip almayın yazık.. bende kullandım ama hiçbi faydasını göremedim. öylece duruyo aynanın önünde.. bide öğrenciyken kısıtlı paramla almıştım onu.. ayy hakkaten üzüldüm şimdi...

Küçük göğüslüler başlığına yazmıştım, tekrar baştan yazmiyim alıntı yapayım dedim. Çok memnun kaldım kızlar ne krem ne masaj soğuk su büyüttü ve dikleştirdi bi güzellik geldi resmen :dance:

arkadaşlar 1 haftadır falan ben de kullanıyorum. acıkcası şimdilik bi fark gördüğümü söyleyemem.
yani sıkılaştırma dikleştirme gibi bir şey göremedim.
ama sanki biraz yanları toparladı gibi.
yani bu kol altına doğru olan kısımda taşmalar vardı benim, onları çok azalttı.

arkadaşlar büyütüyor sanırım bu krem de göğüsleri ya...
açıkcası bu aralar göğüslerimi daha büyük görmeye başladım.
ben küçültsün diye kullanıyordum.
ve bıraktım.

bn kullanıorum we cok menunum buyumesı için dııl sadece toparlamak için bıldgm kadaryla we memnunum

ben sıkılaştırması ve toparlaması için almıştım benimkiler sankim büyüdülerr.

arkadaşlar bu kremi ne kedar zaman kullanmak gerekiyo en erken ne zaman sonuç verir

canım ben 1 haftadan sonra sonuç almaya başladım.
yalnız büyütüyor bunu da ekleyeyim.
arkadaşlarında yorumlarını takip ettim. başka bir arkadaşımla daha görüştüm
hepimizde büyüme olmuş. ben bıraktım kullanmıyorum artık.

Avon'un göğüs sıkılaştırıcı kremini doğum sonrası 2 yıl kullandım 90 beden olan göğüslerimi sıkılaştırdığı kesin sarkma yok ayrıca kadife gibi yumuşak bir tene kavuşuyorsun ne diyeyim kullan farkı göreceksin.bye:teytey:

bende kullanıyordum ama büyütüyorsa bırakayım o zaman:çok üzgünüm:

bende kullandım ama uzun bi süre değil birkaç ay nemli tutuyo ve renginde düzelme yapıyo am büyütüyomuş diye duydum bıraktım başka bir faydasınıda görmedim

arkadaşlar size müjdeli bi haberim var bugün kremlerime bakarken aklıma içindekilere bakmak geldi ve bakalım dimethicone var mı dedim göğüs kremimde de vardı önce zararlı die üzüldüm ama bu silikon dedim millet taktırıo bişi olmuo hem bunu ben kremin içinde kullanıorm kızlarrrrrr ondan büyüyormuş meğerse bizim ikizler:teytey:

Avonun kreminden bende doğumdan sonra emzirmeyi bırakınca kullanmıştım...
Maalesef bende işe yaramadı...:çok üzgünüm:
Saldım çayıra, mevlam kayıra...
kaydirigubbakcemile3

ben yenı kullanmaya basladım..1ay ıcınde etkısınıı gosterır sanırım..ama cevremde kullananlar cok memnun kalmıslar ıse yaradıgını soluyolar umarım bendedee ıyı sonuclar alırım.

bende memnun kalmadım ....avonun her ürünü bi işe yaramıyo ya artık ruj bile almıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…