Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Avon Göğüs Toparlayici Kullanan Varmi

ben geçen kış düzenli olarak hergün kullandım ve bu yaz bikiniyle görenler süper duruyorlar dediler.özellikle büyük göğüslerinden şikayetçi olanlar için tavsiye ederim.
çok işe yarıyor.

kızlar bu krami emziklilerde kullanabilirmi doğumdan sonra göğüslerimin şekli kaydı kullanabilirmiyim bilen varmı...

kizlar kampanya 13 den itibaren bu ürün artik olmayacak avonda duyrulur herkese, bu aralar indirimde

kizlar kampanya 13 den itibaren bu ürün artik olmayacak avonda duyrulur herkese, bu aralar indirimde

aa nasıl yanı uretmıcekler mı ayy olamaz
ben aldım kızlar, yemın ediyorum 1 hafta surdum sertlestıler ve azcık dıklestıler
kesınlıkle etkılı ve ben tembelonun tekıyım surmuyorum
hemen alım netten valla

Bu ürün hala var. Avon katoloğunda gördüm ve biraz önce ısmarladım. Ama ismi göğüs "toparlayıcı" değil, göğüs "şekillendirici." Belki ismi değişmiştir. Ama aynı krem, burada yazıldığı gibi kavanozda. Kavanoz açık renk ve yazıların olduğu yerde mor bir şerit geçiyor.

Avon göğüs şekillendirici bugün elime geçti. Avon temsilcilerinden biri "ürünü göğüs uçlarına sürme" dedi. Kızlar siz göğsün heryerine mi sürmüştünüz? Sanki heryerine sürünce daha etkili olur gibi geliyor. Ama göğüs uçlarının renk değiştirmesini falan da istemem. Ürünün üstünde sadece "aşağıdan yukarıya doğru uygulayınız" diyor.

ya asıl amacı dikleştirmek ama kullananlarda göğüsleri büyüenlerde olmuş cnm yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…