Göz Makyajı AVON FAR hakkında acil!!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Ardayasbu

ARDA & ADA
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
2.850
75
merahab bayanlar avon true color farlardan almak istiyorum acilen cevap verebilir misiniz nasıl kalıcı mı ve gözlerim yeşil ne renk tavsiye edersiniz

bende tam tersi hic memnun degilim ne renk veriyor nede kaliyor hemen ucup gidiyor ebayde sattim valla

true colour farlar yeni cıktı kampanya 5 de bende almayı düşünüyordum parlak duruyorlar itediğim gibi,

avonun diğer farlarından farklı hıı nedersiniz kötü cıkmaz inşallah fisfisfis

Şahsen kullanmadım ama o kadar çok sattım ki 5.katalogda, zaten yeni çıktı bu farlar ve ben de bana geliş fiyatına verdiğim için oldukça çok satıldı. Henüz insanların yorumlarını almadım. Ama bana ulaşan farlardan biri kırık çıktığı için biraz inceleme şansım oldu. Fena değil eee tabi biraz kaliteli olsun o kadar para veriyor insanlar di mi? Ben bu ürünleri satıyorum ama hepsini de övmem mümkün değil. şikayetler de alıyorum ve bunları Avon yetkililerine bildiriyorum. Ama insanlar ucuza aldıkları için çok da söylenmiyorlar. Sormak istediğiniz başka ürünler olursa yanıtlayabilirim.

Ben kulanıyorum walla cok memnunum. Avon da iyi. Tabi bazı hayal kırıklıklarım oldu ama riverin dediği gibi uygun olmasından dolayı bizde birşeylerden fedakalrlıklar ediyoruz. Ama kalıcılık istiyorsanız köpük far tercih etmelisiniz toz farlar hep uçar :)

avonun farları çok güzel ama ilk sürüldüğünde color trendin kahve tonunda 4 lü farı var krem muhteşem ama bi zaman sonra çizgi çizgi oluyo

avonun farları çok güzel ama ilk sürüldüğünde color trendin kahve tonunda 4 lü farı var krem muhteşem ama bi zaman sonra çizgi çizgi oluyo

ben de yine color trendin sizin bahsettiğiniz farın lila mor yeşil tonlarında olanını aldım.gözün bir kısmına bir süre sonra birikiyor.daha öncede krem far almıştım yine akıbeti aynı oldu hiç kullanmadım.ama toz farlarına bişey diyemem.kaldıki yaz ayı havalar çok sıcak krem far sakın almayın.berbat bi görüntü oluyor bir süre sonra.

Fazla far kullanmam neredeyse hiç ama su 4 renli olanlarından almıstım. kalıcı ve güzel alalı 2 yıl oldu bişeycik olamdı... ama colpur tredn degil benmki adı ne bilmiyorum soymusum altıındaki bandı..

Avon true colour'ın 4lü farını kullanıyorum. Kalıcı ve güzel, hiçbir sorun yaşamadım.(Akma vs. gibi)
Teklileri var şuan bir de. Onları kullanmadım ama birçok arkadaşıma sattım, hepsi memnun:)

merahab bayanlar avon true color farlardan almak istiyorum acilen cevap verebilir misiniz nasıl kalıcı mı ve gözlerim yeşil ne renk tavsiye edersiniz

canım ben sürekli avon ürünleri kulanıırm çokta memnunum evet farlarıda harika bende yeşil gözlüyüm yeşil göze yeşil far manyak duruoo delikafadulden tabi siyahta alabilirsin tavsiyem zemuszemus

su yeni 8 li far paletinin içindeki siyah gri nasıl kızlar ??? alsam mı acaba

avonun farları süper ne akıyor ne buaşıyor renk kaliteside süper ben çok memnunum kalemleri bile akmıyor

avonun farlarını hiç tavsiye etmem özelliklede true color serisini ben 3 4 kere aldım ama her seferinde param boşa gitti:eek:lmaz:

X