Ausenciya için 70.000 ya şafide buluşalım.....

Canım neyi var şu an Ausencia ?
Ne zaman başlıyorsunuz? Beni de al hemen.

canim regl ken okunuyormu.
almak istiyorum.

1000 tane aldım FallenAngel Allah şifa versin

ben de 1000 tane aldım okuyunca okurum canım

aaa bana etiket gelmedi FallenAngel tesadüfen gördüm..
Ausencia geçmiş olsun

okuyup bildirim yapacağim..

Allah şifa versin . 1000 tane de ben alıyorum .

allah şifa versin inşallah, bende okurum kendimce

2000 de ben okuyacağım. Hemen başlıyorum

1000 tane aldim abla,Rabbim tez zamanda sifa versin insallah.

Kuzum güzel ausum dualarımda olacaksin..şifalar diliyorum güzel insan

FallenAngel canım bana da 1.000 yaz. Rabbim şafi adıyla şifalar versin arkadaşımıza

Geçmiş olsun Ausencia ya 700 okudum sonra olabilir yeniden(Şu an elim dolu).okursam yazarım

Ay bana etıket gelmedı tesaduf grdum bende alıyorum kac tane okuyabılırsem sayı bıldırırım cok gecmış oldun ALLAH sifa versın tum hastalara

Bende 1000 tane okudum.. Acil sifalar dilerim Allahtan

Rabbim şifalar versin inşallah..Canım ben inşallah akşama okuyacağım.Çok yoğunluk var bugun.Ama aklımda ...

Tesadüf gördüm 1000 tane okudum Rabbim tez vakitte şifasını versin

Bende 1000 tane okudum canım

FallenAngel daha yeni gördüm canim 20.000 aldim.okundu sayabilirsin rahatlikla canim.

Canım benim Rabbim yardım etsin acil şifalar versin.
1000 okuyorum şimdilik mutlaka okurum yine.
zArkadaşımızin gerçek adını söylemek daha iyi olmaz mı?

700 adet ya şafi çektim Rabbim ms hastası arkadaşımıza şifa versin inşallah . banada etiket gelmedi tesadüfen gördüm

Allahim sifa versin cok uzuldum. Benim teyzem, teyzemin esi ve yengemin ablasi da ms. Cok zor bilirim. Rabbim sifasini gondersin butun hastalara. Ben de okuyacagim onun icin. Okudukca yazarim insallah..

Ben de 5000 alıyorum şimdilik.Allahım şifasını versin inşallah.

5000 tanede ben alıyorum
Ausencia canım çok geçmiş olsun.. Dualarımız seninle canım .....

offf etiket bildirimi gelmemiş bana şimdi gördüm bende.... Ahhh ablam..Bende okurum bende...Allahım acil şifalar versin canım ablam.

5 bin okurum insaallah. Okundu say kardeşim insaallah.

Allah cc tez zamanda sifasini yollasın. Tüm şifa bekleyen hastalarimiza şifa versin Mevlam. Amin.

Allah şifa versin. Çok üzüldüm.

Kadesa da 255 tane cekti FallenAngel

Canım bitirmişsiniz Allah kabul etsin ben de sabah 2000 adet okumuştum, inşallah tez zamanda sağlığına kavuşur arkadaşınız...

Ausencia ile rabbim tüm hastalara şifa versin dün yazıştık telde biraz daha iyiyim dedim dualarımız onunla

FallenAngel canım ben de 2000 okumuştum ama telim bozuktu haber veremedim. Rabbim kardeşimize şifa versin inşallah. dualarımız onunla...

Ausencia OKUNAN YA ŞAFİ

90.955,00

RABBİM ŞAFİ İSMİYLE ŞİFA VERSİNNNNN

FallenAngel 2000 tanede ben okumak istiyorum gec kaldim sanirim ama

Allahım hepinizden razı olsun .

O güzel kalpleriniz sıkıntı görmesin , gördüğünüz sıkıntıları Rabbim kolaylaştırsın

Buraya baktım ama yazamadım , dualarınızı öyle içten yanımda hissettim ki.Ya söyleyecek söz bulamıyorum , Rabbim hep yanınızda olsun.

İyiyim arkadaşlar . Fallen yazmış , ben yaklaşık bir yıldır MS hastası olduğumu öğrendim . İki kez atak geçirdim daha önce ama bu üçüncüsü ağır geldi.

Düşünün ki bir sabah yataktan kalkamıyorsunuz , yürümek istiyorsunuz ama bacağınızı neredeyse hiç hissetmiyorsunuz . Ben her gün sadece yürüyebildiğim için bile binlerce kez şükür etmem gerektiğini hatırladım tekrar .
Her hastalık Rabbin imtihanı . Rabbim kimseye derman aratacak dert vermesin.

Geçti. Yürüyorum . Yeni bir atak ne zaman gelir bilmiyorum . Lezyonlarım artmış . Bir daha nereye vurur onu da bilmiyorum ama bildiğim tek şey en güçlü silahımız dua .

Hakkınızı helal edin . Bir çoğunuzu hiç tanımıyorum ama bana dua ettiniz . Allahım sizlere her daim yar olsun, yardımcı olsun .

FallenAngel kuzum , güzel kalpli meleğim . Sende hakkını helal et . Allah senden razı olsun .

Canım benim Allah her daim yanımızda, dualarımızda olucaksın her zaman...

Canım benim önemli olan zaten birbirimizi tanımadan dua edebilmek değil midir tanıdıkların zaten senin için dua ediyordur . Hastalık hakkında çok bilgim yok kalıcı mı geçici mi nasıl olur bilmiyorum dilerim Rabbim sana Ya şafi ismiyle şifa versin ömrünü hayırlısıyla geçirmeni nasip etsin çok şükür şimdi iyisin bir sınavı daha atlattın çok şükür

En yakınımda bu rahatsızlıkla savaşıyor , bu yüzden içten hissettim sizi. Allah yar ve yardımcınız olsun. Şimdi yürüme konusunda sıkıntınız var mi ?

ausummm canımmmm can arkadaşımmmm sen iyi olacaksın bak benım kalbim çok temizdir
ben hissediyorum....
Kurban olduğum öyle büyükki..derdi verir dermanı içine gizler...
bizim dualarımız hep senınleeee sen kendini asla yanlız hissetme olurmu çiçeğim...

Aus'um canım benim çok geçmiş olsun..Rabbim seni sevdiklerine bağışlasın.Rabbim daha kötülerinden korusun inşaallah.Bizimde dualarımız kabul olsun,şifa bul inşaallah

Hamdolsun . Dualarla .
Aynen öyle canım , eşimin gözleri doldu . Hastanede dedim telefondan açsana dua topiğini , nasıl yani bu kadar insan , bu kadar dua diyor .
Rabbim hepinizden razı olsun.

En yakınımda bu rahatsızlıkla savaşıyor , bu yüzden içten hissettim sizi. Allah yar ve yardımcınız olsun. Şimdi yürüme konusunda sıkıntınız var mi ?

Allahım yakınlarınada şifa versin tez zamanda . Desteksiz yürüyorum dünden beri , tay tay bebek gibi ama olsun . Topallama daha önceki ataklarımda da bir kaç gün geçmiyordu .

kuzum canım bomba gibi olacaksın sevenlerinin duası iyi enerjisiyle seni seviyorum

Cansın sen can . Moral oldu her satırın bana .

Canımsın fallenım Güzel gönüllüm .

Iyı olmana sevındım ınsallah bu son olur Rab bımız sıfa versn cok gecmış olsn

Allah razı olsun canım .

Aus'um canım benim çok geçmiş olsun..Rabbim seni sevdiklerine bağışlasın.Rabbim daha kötülerinden korusun inşaallah.Bizimde dualarımız kabul olsun,şifa bul inşaallah

Nevom sağol kuzum .

Amin bitanem amin .

Asom geçmiş olsun canım. Konuyu yeni gördüm hemen girdim. Ms i biliyorum senle de konuşmuştuk görümcem de vardı. Rabbim korusun ataklardan benimde en korktuğum şey o ataklar. Tez zamanda şifa bulasın inşallah. Hacamatı araştırdın mı hiç canım görümcem yaptırdı 1 kere iyi geldi dedi tabi sürekli yaptırması lazım devamlılık olmalıymış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…