Ausenciya için 70.000 ya şafide buluşalım.....

@NEFSSEMS 1.000,00
@_asmunikal_ 5.000,00
dnzderya dnzderya 1.000,00
bulut776 bulut776 1.000,00
ariyana ariyana 1.000,00
L LiLyaNa_ 1.000,00
@TugbaHamza 3.000,00
FallenAngel FallenAngel 6.345,00
Munzevi Zencefil Munzevi Zencefil 1.000,00
C cansu_tr 700,00
Senfonim Senfonim 1.000,00
BenIpek BenIpek 8.000,00
aaynaa aaynaa 2.000,00
@kanikey 1.000,00
@sevcan... 1.000,00
@nickimikim7 2.000,00
Elif Elif 700,00
L leyla345 1.000,00
@Lenay 2.000,00
@rude girl 1.000,00
Safistd Safistd 1.000,00
@whitewolf 20.000,00
dusduru dusduru 5.000,00
Nevreste Nevreste 5.000,00
1Sen 1Sen 5.000,00
kadesa kadesa 255,00
L Lili-yar 2.000,00
OKUNAN 79.000,00
OKUNACAK 70.000,00
FAZLA OKUNAN -9.000,00

Son düzenleme:
Şimdi Mune Mune abladan Aus tan gelecek güzel bir haberi duyma zamanı. ♡
Dombik'im, telefon açtım ama müsait değilmiş cevap veremedi, mesaj attım, onu sevdiğimizi, iyileşmesini dilediğimizi, herkesin selamı olduğunu söyledim, cevap geldi şimdi.
Ausencia hastanede şu an, yarın tüm tetkikleri bitecekmiş, dua edin, bende sizi seviyorum ve öpüyorum demiş.

Dombik'im, telefon açtım ama müsait değilmiş cevap veremedi, mesaj attım, onu sevdiğimizi, iyileşmesini dilediğimizi, herkesin selamı olduğunu söyledim, cevap geldi şimdi.
Ausencia hastanede şu an, yarın tüm tetkikleri bitecekmiş, dua edin, bende sizi seviyorum ve öpüyorum demiş.
Allahım şifalar versin.. Dualarımız onun için...

AHH Mune Mune M Bende dün öğrendimmmm çok dua ediyoruz Ausencia Ausencia iyi olacak Allahın izni ile.

AHH Mune Mune M Bende dün öğrendimmmm çok dua ediyoruz Ausencia Ausencia iyi olacak Allahın izni ile.
Bende senin dua topiğin sayesinde öğrendim Fallen'ım, söylemedi daha önce hastalığını, eskiden başka rahatsızlıklar yaşadığını biliyordum da ms olduğuyla ilgili en ufak bilgim yoktu, gece gece rahatsız etmeyeyim diye bugün sarıldım telefona.
İyi olacak elbette, Aus güçlü kadındır, hem zaten sıkı bir tedavi ve sürekli kontrol altında olduğu sürece bu hastalıktan korkmamak lazım, bir tanıdığım yıllardır ms, bebekleri de oldu, gayet iyi ve sağlıklı devam ediyor hayatına.
Rabbim Aus'a, şifa bekleyen herkese sağlık afiyet versin inşallah.

Bende senin dua topiğin sayesinde öğrendim Fallen'ım, söylemedi daha önce hastalığını, eskiden başka rahatsızlıklar yaşadığını biliyordum da ms olduğuyla ilgili en ufak bilgim yoktu, gece gece rahatsız etmeyeyim diye bugün sarıldım telefona.
İyi olacak elbette, Aus güçlü kadındır, hem zaten sıkı bir tedavi ve sürekli kontrol altında olduğu sürece bu hastalıktan korkmamak lazım, bir tanıdığım yıllardır ms, bebekleri de oldu, gayet iyi ve sağlıklı devam ediyor hayatına.
Evet munem bende yeni öğrendim bizimle paylaşmak istenmiş dua istemiş.
benımde çok tandıpım var hayatına nıormal devam ediyor.
çoooook iyi olucak Allahın izni ile dualarımız onunla..

Geçenlerde Ms hastalıkları konusunda yazmıştı,konuşmuştuk ama bu kadar ileri boyutta olduğunu bilmiyordum :KK43:
Amin inşallah ,Rabbim şifa versin...

Evet munem bende yeni öğrendim bizimle paylaşmak istenmiş dua istemiş.
benımde çok tandıpım var hayatına nıormal devam ediyor.
çoooook iyi olucak Allahın izni ile dualarımız onunla..
Güzel yürekli insanlarsınız, Rabbim gönlünüze göre versin inşallah, hiçbirinizi darda koymasın.
Allah'ın rahmeti ve şefkati üzerinize olsun inşallah.

Aus bacımıza da şifa nasip etsin, sağlık versin inşallah.

Güzel yürekli insanlarsınız, Rabbim gönlünüze göre versin inşallah, hiçbirinizi darda koymasın.
Allah'ın rahmeti ve şefkati üzerinize olsun inşallah.

Aus bacımıza da şifa nasip etsin, sağlık versin inşallah.
aminnnn Mune Mune mm çok güzel topiklerimiz oldu birbirimize dua ediyoruz.
destek oluyoruz can oluyoruz kan oluyoruz şükürler olsun.
Allahım senide darda sıkıntıda koymasın.

Bana etiket gelmedi tesadüf eseri gördüm,10.000tane alıyorum canım FallenAngel FallenAngel Allah'ım sağlığını sifasini eksik etmesin çoluk çocuğuyla bir ömür mutlu mesut sağlıklı huzurlu hayırlı yaşasınlar inşallah

Bana etiket gelmedi tesadüf eseri gördüm,10.000tane alıyorum canım FallenAngel FallenAngel Allah'ım sağlığını sifasini eksik etmesin çoluk çocuğuyla bir ömür mutlu mesut sağlıklı huzurlu hayırlı yaşasınlar inşallah
KUZUMMMMMMM ALLAH RAZI OLSUNNN CANIMMMMM HEDEF 70.000 Dİ OKUNDU FAZLASI İLE AMA SEN OKUMAK İSTERSEN ALLAH RAZI OLSUN DERİM

X