Ausenciya için 70.000 ya şafide buluşalım.....

Çok geçmiş olsun yeniden. Hepimiz başka şeylerle imtihan ediliyoruz, bilerek ya da bilmeyerek. Allah çocuklarımızla olan imtihandan korusun bizi.

Benim de 5 ay önce tiroidlerimde nodül çıktı. İzleme evresindeyiz büyüyüp büyümeme durumuna göre…

Ben 4-5 aydır hayatıma çeki düzen verdim ve tam tamına sanırım 3 aydır falan Karatay hayat tarzını benimsedim. Hayatımda o kadar çok şey değişti ki. Eksiklerimi ve yanlışlarımı gördüm. Mutlaka ilgilenmelisin. Biz D vit seviyemizi yükselterek pek çok hastalıktan kurtulduk ya da kurtulacağız.

kuzum dünde ben proğramını dinledim kadın guluten gluten diye bas bas bagırıyor uzak durun diyor

d vit deviyesini nasıl yükseltiriz.

Afom sağol canım benim . Hacamatı burda yapan bi adam buldum , hatta kobay olarak eşim gitti önce ama hiç hijyenik değilmiş .
Şehir dışında bakacağım artık .
Görümcene de tekrar geçmiş olsun . Hiç atak yaşanmayan MS var , inşaalah onun ki öyle olur.

Çok çok geçmiş olsun. Rabbim tekrarını yasatmasin.
İyi olmanıza sevindim.

Çok sağol , Allah tüm hastalara şifa versin canım.

Amin ipek amin .
Sana da çok geçmiş olsun. Dua edeceğim sana da , inşallah nodüllerin büyümez ve zararsızdır.
Bu sayfayı arkadaşım önerdi bana , hatta ms ile ilgili tüm paylaşımları atar okuyunca . Takibe alacağım bende . D vit takviyesi alıyorum zaten .

Ausencia geçmiş olsun. keşke elimizden daha fazlası gelebilseydi. sen moralini yüksek tut

Canım Allah razı olsun hepinizden .
O kadar dua ettiniz , moral oldunuz .

Ausencia Dualarımızdasın.. Seni burada görmek çok güzel : ) Çok daha iyi olacaksın inşallah Allah ın izniyle .Öpüyorum seni çokk çokk

Sağol güzel kalplim.
Bende seni öpüyorum .

FallenAngel 2000 tane okudum. Ausencia arkadasimiza sifa olsun ins.

Allah razı olsun senden . Dualarınız bana güç oldu. Hamdolsun iyiyim .

kuzum dünde ben proğramını dinledim kadın guluten gluten diye bas bas bagırıyor uzak durun diyor

d vit deviyesini nasıl yükseltiriz.
Anaaaaa fallen sen huc bır sey bılmıyorsun bu konudaaaaaa.olamaz olmaması lazım.benım topıkım.bıle var bunları kapsayan.karatay beslenıyoruz glutensız ve dvıt yukseltıp bır cok sey yapıyoruz.mutlaka bılgılenmen lazım.bır ton hastalıgımdan kurtuldum.yarın konusalım.

Hep iyi ol ,,hep iyi ol Ausum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…