Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

6-7 gibi bekliyordum daha olmadım polen yediğim için mi gecikti bilmem test de yapmadım bekleyeceğim daha

hayırlısı olsun tatlım... sen de benim gibi regl beklyorsun değil mi:KK66:
hep gecikir miydi? belirtin var mı diyeceğim ama artık belirtilere falan inanmıyorum:) her ay aynı şeyler oluyor:) ama bebişler gelmiyor göbeğimize

yok gecikme yaşamam bir tek hamile kaldığım zaman gecikmişti

Merhabalar, arkadaslar ya ben kendinimi garip hissdiyorum. Bir saat once kahverengi kanli akintkm oldu. Adetime 3 gun var, regl imi oldum e mn degilim. Yarin sabah dw gebelik testi yapacaktim. Off yani hic duzenimi anlamiyorum

belirti olarak sadece adet öncesi kahverengi akıntım gelmedi
bi de rahim ağzı adet öncesi vajinaya doğru iner sert olur o yok rahim ağzı yumuşak
sarı akıntım var
onun dışında yok ilk gebeliğimde göğüslerim şişmişti şimdi bişey yok

normalde olur mu mesela ben de adete 2 gün kala kahverengi akıntı gelir
yengemde lekelenme olmuştu adetten önce hamileydi
arkadaşım da da olmuş ama o pembe oldu demişti
çok karıştı dimi

kızlar iyi geceler, nasılsınız, ay gerçi kimse kalmamış ki şimdi aşağıya baktım da. Neyse nasılsa okuyacaksınız.
Ben bu ateş ölçmeye yeniden başladım ve tablomu ilerleyen günlerde koyarım demiştim ya. Bugün tuhaf bir şey oldu ama.Bugün adetim bitti en son dün oldum dün akşamdan beri yok artık, ben bir de bu ay ovulasyon testine de yeniden başlıycaktım ya, hadi adet bitti bir deneyeyim dedim ve test çizgisi kontrol çizgisinin bir ton açığı yani o kadar yakın bir koyulukta akıntım da var şeffaf ara sıra, sat 6 ocak bu kadar çabuk ovulasyona yaklaşabilir miyim ki. ışte tablom da aşağıda madem böyle oldu bugün ben de ekleyeyim hayırlısı olsun diyerek...

1. 06 Ocak R
2. 07 Ocak 36.5 R
3. 08 Ocak 36.2 R
4. 09 Ocak 36.6 R
5. 10 Ocak 36.7 ov. testi çok belirgin ve kont.çiz.çok yakın koyulukta

hayırlısı olsun canım benim artık beklemyorum demen işe yaramıştır belki de:KK66:

Adet once jahverengi akinti bende de olur amahic 3 gun onceden gelnezdi. Usuttum mu acaba veya stresten erken mi geldi acabane dersini?

ben
adetteten hemen sonra ovulasyon oluyor adetim bu yüzden 23 günde bir oluyor son 6 aydır

a kızlar burdasınız ya ben deminden beri kimseyi görmüyordum aşağıda ama baktım şakır şakır yazıyorsunuz allah allah ben de buna şaşırıyordum deminden beri

iyiyim lovelicim sen nasılsın, yine şaşırmaklardayım ben bugün de artık hiçbir şeyim tutmuyor eskiyi ya. Off çatlıycam artık, sanki hemen yumurtlayacakmışım gibi geldi bugün testi görünce bu kadar erken nasıl olur ki

üşütmüş olabilirsin
ateşin nasıl belki yerleşme olmuştur
inan bu işin hiçbir çözümü yok belirtisi yok zamanı var sadece

bu havalardan olabiliyor ablam da arkadaşım da erken oldu bu ay

lovelim canım bekleyip göreceksin artık yada test yapacaksın tercih senin hayırlısı inş...

hatuncuğum nasılsın? inş hakkında hayırlısı olur.. inş bu ay muradına kavuşursun....

sabırsıızım canım stresten erken oldun herelde... ama adetler düzenliyse düzeni şaştıktan en geç 6 ay içinde geliyor bebiş merak etme yakındır gülüm:KK66:

Dogru diyorsun sadece geceleri artik usumeye basladim tamam hava soguk ama ev sicacik. Ama sabah atesim hep ayni gidiyor, 36.6.. Dedigin gibi beklemekten baska yapacak yok.
Yarin adetime 2 gun kalmis olacal su testi yapacgim. Gerci cok da dogru olmayabilirmis sonuc. Ne dersiniz bekleyeyim mi,
bir de bu akinti ne kadar suruyor?

bekleyeceğim canım ya erkenden görüp kimyasalsa üzülmek istemiyorum

X