Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Merhaba haltunsultan, ben duymadim hic cok erken ovulasyonu eger 24 gunden uzunsa donemjn ama belli olmaz tabi..
Tuba oyle diyorsan 6 aya birsey kalmamos ki:)

bence yapma sabırsızcım zamanın gelsin geçsin eğer şimdi negatifi görürsen üzülürsün teste negatifi görmektense adeti beklemek daha iyi bence karar senin

bekleyeceğim canım ya erkenden görüp kimyasalsa üzülmek istemiyorum

kesinlikle haklısın canım.. aynı düşüncedeyim ama işte bazen bekleyemiyoruz.. ben de ilk kez adet günümde test yapmıştım o da beni yanıltmıştı hatırlarsanız.. kesin k. gebelikti diyorum

Dogru diyorsun loveli, buyuk umit besliyorsun sonra husran. Zaten birsey kalmadi carsambaya.. Salidan zaten akintim gelmesi gerekiyor, sabirli olmayi ogrenmem lazim

hatuncuğum ben ilk hamileliğimde 9. günkü ilişkiden hamile kalmıştım... erken yumurtladım herelde

Dogru diyorsun tuba zaten ben de 6 ay iyiymis dedim. Zaten 1 yil sonra olmayain doktor gidin diyorlar. Doktora gitmeden halledersek ne mutlu bize:)

Merhaba haltunsultan, ben duymadim hic cok erken ovulasyonu eger 24 gunden uzunsa donemjn ama belli olmaz tabi..
Tuba oyle diyorsan 6 aya birsey kalmamos ki:)

ya kızlar artık döngüm möngüm kalmadı ki, aralık ayına kadar en geç 28 güne kadar oluyordum aralıktan önceki son 3 ay da hep 28. gün olmuştum, ama ondan sonra kabusum başladı işte geçen ay 48. günde ilaçla oldum, bu ay kendiliğinden ama 31. günde oldum ay bilmiyorum artık ama ne yapayım şimdi benim döngüm belli olmadığına göre bu testlere de güven olmaz adetten itibaren gün aşırı mı çalışmaya başlıyayım ne yapayım arkadaşlar? Ay bu gün aşırı da çekilmez ki...

evet sabırsızcım sabretmek iyidir ben de 15 ocak gibi olmazsam yapacağım

Gun asiri benim icin kabus:KK43:
ya sende ovulasyon monitor u var mi, al sana ondan madem duzensiz, o sana gosteriyor gunlerini

O zaman size haberdar ederim carsamba:)
ben bir kocacigima yemek hazirlayip 5 dk geliyorum

Dogru diyorsun tuba zaten ben de 6 ay iyiymis dedim. Zaten 1 yil sonra olmayain doktor gidin diyorlar. Doktora gitmeden halledersek ne mutlu bize:)

canım sen yeni mi başladın çalışmalara ben de yıllardır bekliyorsun zannettim biizm gibi

biraz kendinden bahseder miisn

X