Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Gunaydıııııııııınnnnnnnnnnn ben gerı geldım hemıde supeer morelle kendımı cok ıyı hıssedıyorum herseyın hayırlısı ıyıkı varsınızzzzzzzzzz

günaydın cnm maşallah dilini ısır. allahım her daim iyi etsin yüzünü güldürsün cnmguclubacismile

Şekerciiim ne iyi ettin de geldin,bize de moral oldun valla. Güneş gibisin kız, içim ısındı :)))

Asfacıım inşallah tutmuştur. Ama şöyle bir durum var yumurtladığın gün yumurta 10-12 saat canlı kalıyor. Spermin rahme oradan yumurtanın bulunduğu tüpe ulaşması da vakit alıyor. Minikler ya ha gayret gidiyolar :)))) Yani mümkün o günkü ilişkiden hamile kalmak. Ama genelde önceki gün de ilişki tavsiye ediliyor. Çünkü spermler 5 güne kadar yaşıyorlar. Gidip hazır beklerlerse daha kolay oluyor. Ama Allah verecek olduktan sonra bu hesaplar boş tabii. Geçmiş olsun sana.

Şekerciiim ne iyi ettin de geldin,bize de moral oldun valla. Güneş gibisin kız, içim ısındı :)))

Asfacıım inşallah tutmuştur. Ama şöyle bir durum var yumurtladığın gün yumurta 10-12 saat canlı kalıyor. Spermin rahme oradan yumurtanın bulunduğu tüpe ulaşması da vakit alıyor. Minikler ya ha gayret gidiyolar :)))) Yani mümkün o günkü ilişkiden hamile kalmak. Ama genelde önceki gün de ilişki tavsiye ediliyor. Çünkü spermler 5 güne kadar yaşıyorlar. Gidip hazır beklerlerse daha kolay oluyor. Ama Allah verecek olduktan sonra bu hesaplar boş tabii. Geçmiş olsun sana.

tşk ederim canım bakalım hayırlısı olsun artık allah isteyen herkese güzel ve sağlıklı bebişler vesinn......

Off ya hamile olmadığımdan neredeyse eminim. Bu ay göğüslerim bile sızlamıyor, yani acaba bile diyemiyorum. Klasik tek sivilce de geldi sağolsun. Yarın sabah ateş ölçücem, 13. gün olucak, o da 36.3 civarı çıkarsa tamam. Ama işte yine de acaba vi test yapsam mı diyorum. Rahatlarım diye kendimi kandırıyorum, rahatlama falan olmuyo halbuki. Üzüntü ve muz kabuğu oluyo :)

Cumanız hayırlı olsun arkadaşlar, şimdi hepinize dua edicem. Bu haftasonu annemlerdeyim, bilgisayar yok, beni merak etmeyin.

kızlaaaarrr hamileyimmm :)
bu sabah testte öğrendim.
kanda da 40.80 çıktı. daha 13-14 günlük felan. dua edin bu defa benle kalsın meleğim...

kızlaaaarrr hamileyimmm :)
bu sabah testte öğrendim.
Kanda da 40.80 çıktı. Daha 13-14 günlük felan. Dua edin bu defa benle kalsın meleğim...

tatlım rabbım kucagına aldırsın ınsallah.cok dıkkatlı ol hareketlerıne falan ters hareket falaln yapma sakın

Tubilooooşşş çok sevindim, girmeyecektim bugün bi daha ama içime doğdu bi girip bakayım dedim. Cuma yüzü suyu hürmetine bu yeğenimizi sıkı sıkı tutundur Rabbim. Tuba canım bol bol su iç, ayağını sıcak tut, ananas yemek de iyi geliyormuş, bir de Meryem suresini oku. ınşallah sağlıklıdır, inşallah sağlıkla almayı nasip eder Rabbim.

nevetnacım nbr
benim bugün ateş 36,5 çıktı iyice ümitlendim ben inş sonu hüsran ılmaz

Ayşecim 19. gün yumurtladığın kesinleşti. Beklenmeyen tarihin de 33. gün olmalı bu durumda. Canım ateşin güzel gidiyor, ama hayalkırıklığı yaşama sakın, yumurtlama sonrası ateşin hiçbir anlamı yok. Ben 2 ay ölçtüm ki, yumurtlama sonrası normal değerlerimi öğreneyim, şimdi artık ölçmüyorum. Bebeğin inş seninledir ama ateşe aldanma canım. ınş başka belirtilerin de çıkar.

Kızzlaaaar hamile değilim!!!! Bu sefer de haberi neşeli vereyim dedim belki bi işe yarar kaydirigubbakcemile3 Dayanamadım test yaptım. Ama gene iyi dayandım be, 12. gün yani bugün. Şimdi daha erken falan diyecekler çıkabilir. Yok ben kendimi biliyorum, değilim.

Pazartesiden başlayarak spora gidiyorum. Üstme yapışan şu 6 kiloyu vericem valla. ınşallah sizden hamile haberleri duyarım bol bol.

selam kızlarrr
tubişçim tebrikler caNIM allahım inşallah bebeğin sımsıkı tutunur kucağına alırsın canım ya
Şeniz :teytey: :teytey: :teytey:

nevetnacım ben de bu ay hamile değilsem rejime devam edeceğim şimdilik ara verdim

Arkadaslar Merhaba,

Rabbim gonlunuzdekini en hayirli sekilde versin insallah. Yeni bir hamisimiz de varmis. Tubis, tebrik ediyorum, saglikla mutlulukla kucagina al, hayirli ugurlu olsun.

Kizlar, ben sizlerle birsey paylasmak istedim. Benim kiz kardesim de 4 sene cabaladi cocuk icin, kist cikti tedavi oldu vs. ama sonrasinda bir neden bulunamadi.. Tam artik umudunu kaybetmisken, bir dua ogrenmis. Hz Meryem in rizikla ilgili bir sozunden alinmis. 2 ay bu duaya hergun devam etti. Gece namazlarina vs kalkti, Cuma vakitlerinde etti. Ilk ay olmayinca uzulmustu, cunku duayla o kadar icli disli olunca sanki hemen olmasi gerekiyormus gibi hissetmis ama oyle degil, bu sadece bir vesile.. Ve ikinci ay cift cizgi.. Simdi kizi buyudu, 2 yasinda ve kardesim ikinciye hamile. Duaya ve gucune inanan arkadaslar icin paylasmak istedim. Ayrica illaki musluman olmak gerekmiyor bu duayi etmek icin. Hz Meryem hristiyanlar icin de mubarek bir kadin. Burasi epey kalabalik bir forum o yuzden eklemek istedim.

"Diledigine, diledigini hesapsizca veren Rabbim, Bize de Rahmet hazinenden, sana layik bir kul, vatanina ve anababasina hayirli bir evlat ver. Senin kudretin herseye yeter, Sen Rahmansin, Rahimsin, bize merhamet et, duamizi kabul buyur"
Genel olarak dua bu. Tabii ki siz icinizden geldigi gibi, hissiyatinizi ekleyebilirsiniz.

Not: Arkadaslar, ben bu duayi cocuk garantisi olarak vermiyorum, bu zaten cok komik olur. Yalnizca kardesimin ornegini vermek istedim. O da basarili olanlardan almis.. Yanlis anlasilmak istemem.

Allah yardimciniz olsun.

kızzlaaaar hamile değilim!!!! Bu sefer de haberi neşeli vereyim dedim belki bi işe yarar kaydirigubbakcemile3 dayanamadım test yaptım. Ama gene iyi dayandım be, 12. Gün yani bugün. şimdi daha erken falan diyecekler çıkabilir. Yok ben kendimi biliyorum, değilim.

Pazartesiden başlayarak spora gidiyorum. üstme yapışan şu 6 kiloyu vericem valla. Inşallah sizden hamile haberleri duyarım bol bol.

tatlım dur bakalım hemen spor falan aaaa kızıyorum bakkkk!!! Yok oyle bı kan testı yaptır bakım

kıslar ben bugunde hasta olmadım ama test yaptım şimdi negatiff çıldırıcam yaa geç yumurtladım doktor demişti 20.gun gıtmıstım daha 1-2 gun once çatlamış dedi 18.gün çatlasa 14 koyuorum üstüne bugun olmam lazımdı normal regl gunum 4 ocaktı heralde yarın olucam ozaman 19.gun çatlamış ozaman biraz once ateşmi ölçtüm 37.0 sabahta 36.7ydii yanii olsa çıkardı değilmi kıslar bugunku testte

X