Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlaaaarrr hamileyimmm :)
bu sabah testte öğrendim.
kanda da 40.80 çıktı. daha 13-14 günlük felan. dua edin bu defa benle kalsın meleğim...

canım girmeyeli neler olmuş ya:KK66: çok sevindim tatlım ya hayırlısı olsun...

dilek tutalım dedin ya bak tuttu:KK66:olumunekankayizsmile

kızlaaaarrr hamileyimmm :)
bu sabah testte öğrendim.
kanda da 40.80 çıktı. daha 13-14 günlük felan. dua edin bu defa benle kalsın meleğim...

maşşaşalhh canımm allahım esirgesinn bol bol dua et rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ...

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ay çok iyi yaa cnm allahım hayırlısını nasip etsin inşallah sizin inatçı minik inşallah tez vakitte gelir... :Saruboceq:

ben de aynısını diyorum canım benim ... gelmezsen gelme istemiyorum diyorum... :) eşim kızıyor ....
gel dediğimde gelmiyor gelme dediğimde belki gelir:) diyorum...boshayallersmile

navetnam senin msjına yazacaktım yanlış oldu dmtumt84 arkadaşımıza yazmışım. anladın sen:KK66:

masalım bekle bakalım belki geç döllenmiştir her şey olacağına varıyor sıkma canını
momofçum sağol duanın gücü kesinlikle rabbim hepimize zaman vermiş bebek için o yüzden artık içim daha rahat

Ya çok şükür düzenini kavradım vücudumun. Maşallah deyin her ayki hareketi aynı. Bi geçen ay tutukluk etti, erkenden lekelendim falan. Ama onun dışında makine şöyle çalışıyor: Yumurtlama öncesi ateşi 35.9-36.3 arası, 16. gün yumurtlama, luteal faz 13-14 gün, 12. gün tepe yapıyor 36.7 ile ve 13. gün ateş 36.3'e düşüp lekelenme başlıyor. O yüzden Şekercim hiç gerek yok kan testine falan. Ben bu 3 ayda şunu anladım, ben o hiçbir belirti görmedim diyen hamişlerden olmıycam, büyük ihtimal bana belli edecek vücudum. Buna cidden şükrediyorum, adet olduğuma şükrediyorum, zamanında geldiğine şükrediyorum. Allahım çok büyük nimet.

Momof, duanın gücüne kim inanmaz. ınşallah Hz. Meryem yüzü suyu hürmetine hepimizin duaları kabul olur. Allah senden de razı olsun.

Masal, Loveli'ye katılıyorum, bi dur bi bekle. Bak senin mekanizma bu ay değişik bişeyler yaptı, onu dinlemek lazım. Kafandan kist olayını çıkar. ınş bebek gelecek, ama Allah daha yazmadıysa o zaman da sorunsuz bi şekilde adetin gelir.

Lovelicim, sen bana uyma, senin ateş güzel gidiyor maşallah, senden güzel haber alırsam kendim kalmışım gibi sevinicem.

Kızlar kocam şaşırıyor bana. Sizden hamile haberi alınca çığlık falan atıyorum, gene kim hamile diyor. Yasaklayacak yakında valla.

Hatuncum sana da selam vereyim öyle gideyim.

Ya çok şükür düzenini kavradım vücudumun. Maşallah deyin her ayki hareketi aynı. Bi geçen ay tutukluk etti, erkenden lekelendim falan. Ama onun dışında makine şöyle çalışıyor: Yumurtlama öncesi ateşi 35.9-36.3 arası, 16. gün yumurtlama, luteal faz 13-14 gün, 12. gün tepe yapıyor 36.7 ile ve 13. gün ateş 36.3'e düşüp lekelenme başlıyor. O yüzden Şekercim hiç gerek yok kan testine falan. Ben bu 3 ayda şunu anladım, ben o hiçbir belirti görmedim diyen hamişlerden olmıycam, büyük ihtimal bana belli edecek vücudum. Buna cidden şükrediyorum, adet olduğuma şükrediyorum, zamanında geldiğine şükrediyorum. Allahım çok büyük nimet.

tatlım kendını tanıyabılmek buyuk bı sans ne gusel hıcbışey sapmıyo en yakın zamnda gelıcek bebegın

Bayanlarrrrrrrrr selammmmmmmmm hepinizi çooook özledim. Nevatna, Loveli,Şekerkız nasılsınız canlarım. Yılsonu olduğu için giremiyorum işyerinden işler çok yoğun eve gelince de yemekten sonra hemen yatıyorum. Az önce geçmişe şöyle b, göz attım. Şeker kızım çoook üzüldüm. Allah sabrını versin. Ama dediğin gibi demek hamile kalabiliyorsun, Bir sorun yoook çok şükür, Bir daha ki aya beraber ölçeriz yine ,
Tubişşşşşşş sana da çok sevindim canım , İnşallah değerlerin katlanarak gider.
Bana gelince ben bu ay ateş ölçmedim hiç , zaten bu yorgunlukla yapamazdım. geçen ay. 10. gün yumurtlamam oldu 25. günü regl oldum. Bu ayda erken yumurtladım. Ovulasyon mikroskobu aldım onda gördüm ve testte. Değerlendirdik ama hiiiç umut yoook :kedi: Bu ay çalışamadık fazlaaabilmiyorumkismile
Neyse şu 2009 hesaplarını bi yapim yeniden aranızdayım. Büyük ihtimal kırmızılarımla gelirim. Ateş ölçmeyee başlarızzzzzz.
Hepiniziiiiiii çoooook seviyorummmmmm. Nevatnacım listeyiiii güncellemişsin ellerine sağlıkkkkkkk beniiii unutmamışsınnnnnnn hihoyyyt a.s. gördümmmm o kadar mutlu oldum ki anlaatamammm.
öpüldünüzzzzzzzz kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, iyi akşamlarrrrrrrrr hepinizeeeeeeeeee :1hug:

Canım Papatsem, belli mi olur bak kafandan atmışsın bu ay. ınş sürpriz yapar bebeğin.

Benim makine çalıştı, regl oldum, beklediğim için hiiiç takmadım, yeni tarihim 8 Şubat. Bu sefer yumurtlama zamanım eşimle 10 yıl önce ilk çıktığımız güne gelecek. Çok heyecanlı, belki böyledir kısmet :))

kıslar bende dün dayanamdım kanda baktırdım negatif ovulasyondan sonrakı 14.gundü..hala hasta olmadım hiç olacakmış gibide değilim ateşim hala 36.7...kasıklar ağrımaya devam edio . 26 yada 27 aralıkta yumurtladım 15 yada 16 gün geçti üstünden hiçç aklıma gelmezdi artık hasta olayım diyeceğim madem bebek yok göğüslerim delircek gibi kolumun altına vuruo ağrısı birance olsuun daa rahatlimm...

selam millet papatseciiiiimm nerdesin ya işini bitir gel
masalım ne diyeyim hayırlısı olsun dr git muayene ol bekleme hiç
nevetnam insan bekleyince gerilmiyor dimi. eşinle tanışma gününde hamile kalsan ne güzel olur
ben daha adet olmadım bekliyorum bakalım testi yapmayzyım dedlm bekleyim daha
ara adet olacakmışım gibi ağrım oluyor bi de sarı akıntım var başkada bişey yok

kıslar bende dün dayanamdım kanda baktırdım negatif ovulasyondan sonrakı 14.gundü..hala hasta olmadım hiç olacakmış gibide değilim ateşim hala 36.7...kasıklar ağrımaya devam edio . 26 yada 27 aralıkta yumurtladım 15 yada 16 gün geçti üstünden hiçç aklıma gelmezdi artık hasta olayım diyeceğim madem bebek yok göğüslerim delircek gibi kolumun altına vuruo ağrısı birance olsuun daa rahatlimm...

hayırlısı olsun canım benim ya....

bu ay burdan çok hamile çıkar inş diyordum ama :KK43: tubişciğimin dışında kimse yok hala değil mi? ayşe nerelerde ya onun da günü gelmişti galiba

navetnam regl olmuşsun önümüzdeki maçlara bakacağız artık değil mi:KK66:

DamlaUmut arkadaşımızın listesi.

ATEŞLİ HAMİŞLER
ultlar.................09.01.09
melek_law.........10.01.09
turkugözlüm......10.01.09
kıvırcık...............14.01.09
sivaslı58............17.01.09
bukett................01.02.09
serdi..................06.02.09
mavikentli..........03.03.09
funda72.............12.03.09
serinus..............18.04.09
kestane.............21.04.09
cancer...............27.04.09
denizeliklim........28.04.09
rana.able............12.05.09
kadus.................12.05.09
ank.....................16.05.09
sevcangöksel.......25.05.09
anneolmaksitiyom......26.05.09
beyazgelincik............26.05.09
cimen.3....................29.05.09
goncagül_ce.............07.06.09
selkie.......................24.06.09
ezgim29....................06.07.09
mavidüşler.................06.07.09
zeynebimsilam..........17.08.09 kızımız olacak.
gülay.30....................31.08.09
TIFF...........................31.08.09
xara..........................14.09.09
gulcangulcan.............15/09.09
kamyas.....................05/10/09
cosmopoli..................06/10/09
Asme........................13/10/09
ozlemimben ..............15/10/09
forever_14..................17/10/09
nila70........................22/10/09
muruvvet...............................24/10/09
justreader.............................07/11/09 İkizler geliyooorrr
herwood………………………..12/09 :CüvCüv:
NPSL....................................06/12/09 :CüvCüv:
dmtumt84…….21/12/09 :CüvCüv:
çiçekçik…….21/12/09 :CüvCüv:
Pretty………27/12/09 :CüvCüv:
ayse.20………..27/12/09 :CüvCüv:
sebin……………1/1/10 :CüvCüv:
renkly……………4/1/10 :CüvCüv:

ATEŞÖLÇENLER.........................beklenmeyen adet tarihi

diloks…………..6/ocak (?)
loveli.................6-7/ocak(dinleniyor)
masal01……….9/ocak
tubiloshh..........9/ocak
nevetna............10/ocak
sabirsiz80………13/ocak
Tuba373...........15/ocak (dinleniyor)
hilalbebik...........15/ocak
pelly1…………..17/ocak (dinleniyor)
A&S…………….17/ocak
papatse............25/ocak
aabeyazmelek...26/ocak
miray15………..1/şubat(?)
hatunsultan……2/şubat
sekerkız67……..
can_sen………
Gulus_ss..........
ELCHIN............
Ezel22………..
saansli.............
chocolate.......
prenses88........
kvrck.............
resmimis..........
dalia................
noindesire.........
kittycat.............
sincap_
BurcuMucizeihtisam
ayşeyildirim
tuanam0225
esemos
fersoy
hayat_77
ilkvetek
suhenza
buzma_vi
asogkl
senem1
seyyal
Dark

arkadaşlar bu defa de ben güncelleyeyim dedim:KK66: merak ediyordum tarihleri

arkadaşlar ya npsl den hiç haber alamadık bu ara:KK43: acaba yurt dışına mı gitti yoksa başka topiklere falan mı takılıyor

mrblarrr arkadaşlar bir aya yakındır bu sitede geziniyor fakat bir türlü üye olamıyordum..uzuuun ugraşlar sonucunda nihayet üye olabildim:) aranızda çoooook yeniyim.. tecrübeli üyelerden fikir alısverişleri sayesinde inşallah nasipleneceğiz..beni de ateş ölçenler listesine kaydedebilir misiniz?:)

X