Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Off kızlar valla manyak değilim bu saatte girdiğime bakmayın. Eşim yarın geliyor ve de üstteki veletler müziği açtılar uyuyamıyorum. Nasıl ama dımtısdımtıs.... Hey Allahım bunları da doğurmak için çırpınan analar vardı muhakkak, ay inşallah bizimkiler böyle arsız, saygısız olmazlar. Çıkıp bi laf da edemiyorum, tanımıyorum bu gençleri, şimdi içkilidirler falan öff. bana uyku yok bu gece.

YENİ AY YENİ UMUT HAYIRLISIYLA

1.gün 29 kasım 36.2 regl
2.gün 30 kasım 36.1 regl
3.gün 01 aralık ölçmedım regl
4.gün 02 aralık ölçmedim regl
5.gün 03 aralık 36.2 regl (bitti gibibişiy)
6.gün 04 aralık 36.3 regl bıttı
7.gün 05 aralık ölçmedım ****
8.gün 06 aralık ölçmedim
9.gün 07aralık 36.2 *****
10.gün 08 aralık 36.3 OVULASYON TESTI SİLİK ÇİZGİ
11gün 09 aralık 36.0 **** OVULASYON TESTI SİLİK ÇİZGİ (DÜNKÜNDEN BIRAS BELIRGIN)
12.gün 10 aralık 36.1 OVULASYON TESTI silikmilik bişey yok ozaman gectımı benımgunum
13.gün 11 aralık 35.7 yarım saat erken olçtum
14.gün 12 aralık olçmedım 15mm yumurtam varmış doktor sıkılışkı dedı
15.gün 13aralık olçmedım
16.gün 14 aralık 36.1 cok usumus olarak uyandım
17.gün 15 aralık ölçmedim
18.gün 16 aralık ölçmedim
19.gün 17 aralık 36.3
20.gün 18 aralık 36.4
21.gün 19 aralık 36.6
22.gün 20aralık 36.4
23.gün 21 aralık 36.4
24.gün 22 aralık 36.4
25.gün 23aralık 36.6 15 dak gec olçtum
26.gün 24 aralık 36.7 20dak erken olçtum

kıslar 2 aydır olçuyorum bu 3.ayım ılk defa bukadar yukseldı rabbım hayırlısını versın Rabbım bu ay yuzumu guldursun inşaallah butun ısteyenlerınde

:) hadi bakalımmm. Benimde yumurtalıklarımda ağrı var. İlk defa böyle oldum. Regl olduğum gün olurdum genelde... Bakalım geliyor galiba :eek:

ayyy ınsallah ınsallah yerlesmeye calışıyordur kereta ama bende bu ay boyle sankı olucak gıbı hıssedıyorum cunku boyle cıkmamıştı atesım falanda

Şekerkızım İnŞallah hamİŞ olursun tatlım dualarım senİnle İnan

amin cnm inşallah bışey sorcam ovulasyon testı yaptım sımdı sılıkte olsa cızgı cıktı tekrarmı yumurtluyom ben yada bazen dıyolardıya hamılelıkte cıkabılıyo dıye olabılırmıkı bıanmda aklıma gledı yaptım

cnm yumurtlama zamanı hariç yapınca gebelik için bir arkadaşımda da çıkmıştı kız yumurtluyom sandı hamileymiş meğer. canım inşallah hamişsindir. bir değişklik hissediyor musun kendinde şekerkızım

cnm yumurtlama zamanı hariç yapınca gebelik için bir arkadaşımda da çıkmıştı kız yumurtluyom sandı hamileymiş meğer. canım inşallah hamişsindir. bir değişklik hissediyor musun kendinde şekerkızım

inşallah oyleyımdır cnm akıntım cok var onun dısında bışıy yok bılmıyorum yanma falanfda vardı akıntı belkı ondan dolayıda olabılır heveslenemıyorumkı:kedi:

kıslar 2 aydır olçuyorum bu 3.ayım ılk defa bukadar yukseldı rabbım hayırlısını versın Rabbım bu ay yuzumu guldursun inşaallah butun ısteyenlerınde

canım kaç günde bir regl olupsun ben de 27 gunde bır regl oluorum yaklasık 13.gun 14.gun ovulasyon oluo. bu ay test yaptım 12.gun çift çizgiyi gördümm ıkı gun ust uste degerlendırdık ama benım ateşim hala 36.4 fılan acaba bu ay çatlamadı bu ay farklı olarak soğan kuru yapıodum bıde gecen hafta domuz grıbı asısı olduumm benım mutşlaka 15 gun fılan 36.7 olurdu 16.gundeyım hala tık yok

ayyy kıslarr bugünn oylee güzel bi rüya gördümkii test yapıoduum ve çift çizgi oluoduu dıodumkı hemen kanda da baktırayım dıorumm ama nasıl mutluydumm rüyada bıle o duyguyu yasamak meğer ne güzelmişş rabbim gerçeğini yaşamaya herkese nasip etsinn inşalllah bazen hiç olmayacak gibi gelioo bazen umutlanıo insan...

Şekercim bir çok arkadaşımız böyle buldu hamile olduğunu. Sadece bir arkadaşımızda ov. testi pozitifti ama hamile değildi. Yani bence büyük ihtimal var hadi bakalım. Ama gene de adet günü yap sen testi ne olur ne olmaz.

Bu arada benim ateş ölçümlerim sapıttı. bir gün uyanamadım, bir gün geç kalktım, bir gün de iş için sabahladım. Ve de bugün13. günüm, ne durumdayım bilmiyorum. Neyse kısmet.

şekerciğim hadi hayırlısı tatlım.... kendini kötüye de alıştır ki yıkım olmasın canım.... hakkında hayırlısı inş...

şekercim bir çok arkadaşımız böyle buldu hamile olduğunu. Sadece bir arkadaşımızda ov. Testi pozitifti ama hamile değildi. Yani bence büyük ihtimal var hadi bakalım. Ama gene de adet günü yap sen testi ne olur ne olmaz.

Bu arada benim ateş ölçümlerim sapıttı. Bir gün uyanamadım, bir gün geç kalktım, bir gün de iş için sabahladım. Ve de bugün13. Günüm, ne durumdayım bilmiyorum. Neyse kısmet.

dedıgın bıgıbı cnm nasıp kısmet

Şekercim bir çok arkadaşımız böyle buldu hamile olduğunu. Sadece bir arkadaşımızda ov. testi pozitifti ama hamile değildi. Yani bence büyük ihtimal var hadi bakalım. Ama gene de adet günü yap sen testi ne olur ne olmaz.

Bu arada benim ateş ölçümlerim sapıttı. bir gün uyanamadım, bir gün geç kalktım, bir gün de iş için sabahladım. Ve de bugün13. günüm, ne durumdayım bilmiyorum. Neyse kısmet.

Belki daha iyi olur olcememen kim bilir..

X