Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

seninkide sabit gidiyor canım hadi hayırlısı ay heyecan bastı beni yaaakaydirigubbakcemile3

ay benı sor bıde gunler gectıkce ogune odaklanıyorum stres yapmaıyorum ama bu sefer cunku cok stress yapıodum normalde busefer cok rahat gecıo ama heyecan basladı ıste:)kaydirigubbakcemile3

kıslar benim regller 27 gun surer ve12. gün test yaptım pozitiff ogunu ve ertesi gubnu degerlendırdık 15.gun bugun ve hala atesım yukselmedi 36.5 36.4 sabahalrı aynı saatte ölçüorum yataktan kalkmadan benim yumurtalat buay çatlamıcakmı caba yınede ovulasyon tstınde pozıtıf cıkıomu acaba..

bugun ovulasondan sonrakı 8.gunum..cok merak edıorum hamılemıyım dıe.normal ıdrar testı yapsam cıkmaz degılmı?

9 10.Ara 36,4
10 11.Ara 36,6
11 12.Ara 36,6
12 13.Ara 36,6
13 14.Ara 36,7
14 15.Ara 36,8
15 16.Ara 36,6
16 17.Ara 36,7
17 18.Ara 36,8
18 19.Ara 36,6
19 20.Ara 36,9
20 21.Ara 37
21 22.Ara 36,8
22 23.Ara 36,8

ZAMAN GEÇMıYOR BAYANLAR 5 GÜNÜM KALDI BAKALIM...
5 GÜN SONRA GÖRECEĞıZ :) SıZCE NASIL GıDıYOR, :)

a.s.aabeyaz melek, sekerkiz67 regl tarihlerimiz birbirine yakın sanırım... Birbirimize güç verelimmmmm zemuszemus
Çok merak ediyorumm çatlayacağım artık bayanlar yaa siz ne alemdesiniz?

selam kızlar ateşler iyi gidiyor ben ölçmüyorum ama size bakmadan geçemiyorum

bence supper gıdıyo atesın hade hayırlısı

iyiyim canım benim.. hamdolsun... eski sabırlı halime geri döndüm işte uğraşacak şeyler buluyorum kendime:)
sen naıslsın canım benim özledim şekerciğim ya.. hiç denk gelemedik..

bende ıyıyım cnm gun sayıyorum ıste 5 gunum kldı hayırlısı artıkın.evet hıc denk gelemıyoruz evımdenetı ıptal ettımgunduzlerı gırıyorum sadce

mrb kızlar ateş ölçenleropuyorumnanaktan bilgisi olanlar.hasta değilim(grip vs).ateşimi düzenli ölçmüyorum bikaçgündür denedim sadece.36.4 ün üstüne çıkmamıştı.hatta evvelki gün 36.2 filandı.diğer günler 36.4.bugün de 37.0 çıktı dil altından ölçümlerim.sizce bugün yumurtam çatlamış olabilir mi?

Son düzenleme:
mümkün canım. yükselmeden önceki gün çatlıyor, yani dün çatlamıştır 36.4 olan gün. Ama tahmini tabii. en az 3 gün üst üste böyle yüksek seyrederse çatlamış demektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…