Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Valla canım bana göre hamilesin. inşallah herşey yolunda gider. Ben seni şimdiden tebrik edim :lepi:

Akşam internette olmuyorum çünküüüüüüüüüüüüüü opuyorumnanaktan

Valla canım bana göre hamilesin. inşallah herşey yolunda gider. Ben seni şimdiden tebrik edim :lepi:

Akşam internette olmuyorum çünküüüüüüüüüüüüüü opuyorumnanaktan

leynnnnnnn heveslendirme beniiii
eger bebiş yoksa gelir bulurum seni
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
şaka bi yana bende çok isterim kuşum ama bekliyp görücez bakalım...
Şeniz

Yeni ay yeni umut
1aralık 8.gün 36.3 ****
2aralık 9.gün 36.5
3aralık 10.gün 36.4****
4aralık 11gün 36.5****
5aralık 12gün 36.7
6aralık 13gün 36.6****
7aralık 14gün 36.5
8aralık 15gün 36.6
9aralık 16gün 36.5 sanırım bugün çatladı şeffaf akıntı gibi ama o kadar uzamıyor
10aralık 17gün 36.6
11aralık 18.gün 36.5
inip çıkıyorrr gıcık yüksel yüksel bebiş gellllll

canım çok sevindim inş sağlıklı bir hamilelik geçirirsin gelsin bebekler bizede bizede bizede :)

nevetna listeyi yeni gördüm kız ben hamileyimde benim haberimmi yok acep kaydirigubbakcemile3 daha var benim kırmızılara ay inş hazır oraya yazılmışken gelse bu ay 21 aralık günüm daha çok varrrr

canım giydiklerin yada yorganın dışında kalman falan etkiliyoya böle fazla bir oynamada yok o oynamalar o kadar önemli değil benimki hiç oynamıyo gerçide :) yaklaşık altı gündür 36,2 de duruyo bakalım ne olacak hayırlısı hakkımızdan bende bi dahaki ay aşılama yaptırmayı düşünüyorum

resmimis ne durumda loveli haberin varmı sanki geçmişi okurken onun yazıları hiç görmedim

ben de bir iki ay daha deneyim de sonraki aşamamız öyle dr bu ay dinlen gel dedi ama ben bir iki ay daha kendim deneyeceğim

kızlar bu ay ateş ölçmedim. ama geçen 4 günümü ölçtüm.
reglimde aeşim 36.1 oluyor...
geçen ay 36.3 de oldum...

26.gün...8 aralık : 36.8
27.dün....9 aralık : 36.8 beklenmeyen regl...
28.gün...10 aralık:36.9
29.gün...11 aralık:36.7

benimde bekliyo aslında aşılama için de bende dedim bi kaç ay kendim deneyeyim belki olur o zahmete girmem dedim inş aşılamada ilkinde tutar benim bundan önceki tutmuştu şimdide aşılama olursam hemen tutçakmış gibime geliyor

vaaaaaaauvvvvvvvvvv tubiloshh süper gidiyorsun canım ah ah keşke hep böle devam etse test yapsana canım geçmişte günün normalde aksama olmuyosa geliyor bebiş inş

hadi inşallah bir tane daha bebiş geliyor bir halay daha kurarız tubiloshh

kızlar ıkı gun once beta hcg 492 bugun 1200 cıktı doktor gel bakalım ultrasonla dedı gıttım ıkı kese var,,kalp atıslarını duyana kadar beklıcez dedı,,haftaya yıne gıtcem sımdılık hersey yolunda yanı ben sımdı ıkız annesı olcam sanırım bı tane kızım var allah nasıp ederse uc tane cocugum olcak

vaaaaaaauvvvvvvvvvv tubiloshh süper gidiyorsun canım ah ah keşke hep böle devam etse test yapsana canım geçmişte günün normalde aksama olmuyosa geliyor bebiş inş

tatlım sabah test yaptım fakat acaip bişi oldu...
ikinci çizgi belirdi sonra anında ikiye bölündü karıştı yok oldu felan... şimdi ikinci çizgi yok. kontrol çizgisi bile tam net deil :S
test mi bozuktu aceba ddie düşünüyorum...
ayın 6 sında yaptıgım test çok silik gölge gibi belirmişti ikinci çizgi.
ve normalde asla aksamaz adetlerim. geçen ay bu günler kırmızılardaydım.
yani 1-2 gün erken olur ama asla geç olmazdı...
inşallah pazartesiye kadar olmazsam o zaman testi tekrarlicam ... bakalım nolcek...

:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: ya bunlar ne güzel haber çok sevindim canım ikiz olması dahada bir güzel ay inş bende hamile kalırsam ikiz olsun yaşım geçiyo valla sonra tekrar hamile kalmayı göze alamam

hadi inşallah bir tane daha bebiş geliyor bir halay daha kurarız tubiloshh

inşallah tatlım yaa. ama bugünki test kafamı bozu. beklemedeyim bakalım...

ANAAAAAAAMMMMMMMMM :dance: :dance: :dance:
SÜPER BİŞİ BUUUUU
TATLIM RABBİM SAĞLIKLA KUCAGINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAHHHH
DARISI BİZEEE... kuşum senin duaların kabul olur şimdik. bana da dua edermisin???

belki testin dediğin gibi bozuktur olabiliyo bazen inş öyledir pazartesi yi beklicez yani yeni hamiş haberi almak için hadi bakalım daha 2 gün var günler beklerken çok zor geçiyor ya

aşk olsun tubish sadece kendinemi dua ediyon bizi unuttun kız

ayyy tatlım olurmu öle şeyyy :kedi:
RABBİM HEPİMİZİN GÖBÜŞLERİNİ DOLDURSUN
HEPİMİZE SAĞLIKLI , SIHHATLİ , ELİ AYAGI DÜZGÜN , HAYIRLI BİRER EVLAT NASİP ETSİN İNŞALLAHH!! İKİŞER DE OLUR :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…