Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Güzelim sen bilirsin ama senin günün 8 Aralık değil miydi? Zaten 3 gün geçmiş. Hangi marka test yaptın?

Güzelim sen bilirsin ama senin günün 8 Aralık değil miydi? Zaten 3 gün geçmiş. Hangi marka test yaptın?

evet canım 8-9 diyordum ben...
lena mıydı neydi. annem memlekete gittigimde 5 tane almıştı. yanında bulunsun diyerekten...
ama ayrı ayrı zamanlarda yaptım, hatta ayın 6 sında yaptıgım testte silik çıkmıştı çok az gölge gibiydi.
anlamadım gitti...
eşim sabah sordu gelen giden varmı die yok dedim. test yapalm hemen dedi. dedim yaptım bile :S böle böle oldu dedim. şaşırdı. hayatımda ilk defa günüm geçiyor...

Bi dakka bi dakka.... Ayın 6sında silik mi çıktı? Tamam canım hamilesin sen!!!! Hamilelik testinde ikinci çizgi ne kadar silik çıkarsa çıksın hamilesin. Koyuluk hiç farketmiyor. Bence sen bugün bilinen marka bi test al clearblue falan. :lepi: Niye söylemiyosun yahuu daha önce silik çıktığını :))) ıstersen hamilelik testi forumuna bak. Ne kadar silik olsa da bu hamilelik demek.

Bi dakka bi dakka.... Ayın 6sında silik mi çıktı? Tamam canım hamilesin sen!!!! Hamilelik testinde ikinci çizgi ne kadar silik çıkarsa çıksın hamilesin. Koyuluk hiç farketmiyor. Bence sen bugün bilinen marka bi test al clearblue falan. :lepi: Niye söylemiyosun yahuu daha önce silik çıktığını :))) İstersen hamilelik testi forumuna bak. Ne kadar silik olsa da bu hamilelik demek.

alnız kötü bir haber de vereyim ben sana kuşum,
geçen ay değil ertesi ay çift çizgiyi gördüm sonra adet oldum...
ama ayın 6 sında yaptıgım testteki çizgi gölge gibi...
test forumundakilerden benzeyen çok var benim teste. ama inanmıyorum artık bu testlere ben :KK43:

Tubiloş canım gebelik testlerinin yanılma payı çok az. Tamam Tuba373ün başına geldi. Ama bu çok şanssız bir durumdu. Bir de şu var, evvelki ay kimyasal gebelik geçirmiş de olabilirsin. Yani bi süre Bchg yükseldi belki sonra adetle atıldı. Bu erken testler çıkmadan önce annelerimiz anlamıyorlardı ama biz bile bu yaşımızda belki geçirdik bi-iki kimyasal gebelik anlamadık. Şimdi dikkat ettiğimiz için yakalıyoruz. Gene sen bilirsin. Hakkında en hayırlısı olsun, inşallah hamişsindir. Pazartesi yapacaksan başka marka al bence. Bekleriz biz de müjdeli haberi.

kızlar selam... bugün de kırmızılar gelmedi. 29. günümdeyim. ateşim halen yüksek.
ama sabah test yaptım, ilk önce iki çizgi belirdi elim ayagım titremeye başladı. derken o ikinci çizgi ikiye bölündü acaip bişiler oldu geri ilindi. kontrol çizgisi de bulanık bir hal aldı :uhm:
nooliii yaw annamadım ben bişi...

canımmm bencede sen git bi tane daha test al bencede hamilesinnnn ayyyyy inşallahh yeni yıla yeni haberlerle girelimm n'olurrrrrr opuyorumnanaktan delikafadulden

canımmm bencede sen git bi tane daha test al bencede hamilesinnnn ayyyyy inşallahh yeni yıla yeni haberlerle girelimm n'olurrrrrr opuyorumnanaktan delikafadulden

kızlar çok saolun accaip moral oluyorsunuz yaa... eşim gelirken alıp gelicek... şimdi çıkma dio bana. bekliyorum bakalım. inşallah size güzel haber verebilirim Şeniz

Kıslar sımdı doktordan geldım 3 tabe yumoŞum olmuŞ en buyugu 15 mm doktor sık ılıŞkı verdı

Üzülme Papatse. Arada böyle şeyler oluyor. Bak geçen ay yumurtlarken ben sızladı. Bu ay ateş ölçmesem anlamazdım. Sonra bu ay bu lekelenmeler oldu. Arada böyle şeyler normal. Belki bu sefer özel bir yumurta çatlıyordur kim bili :) Ama sancın sürerse ihmal etme doktora git tabii ki. Aslında bebekten önce bi kontrole gitmek iyi oluyor.[/QUOTE]

OFFF Sağol canım yaaa, şuan bile ağrıyor, ayağa kalıyorum daha çok sancıyor , işyerindeyim hareket edemiyorum. anlamadım gitti kesin üşüttüm yoksa olmazdı bana böylee, Doktora gitmekten korkuyorum ben yaaaaaaaa, şu utrason denen alet beni öldürüyor. evlendikten sonrada hiç kontrol olmadım :kedi:
İnşallah geçerde kendime gelirimm .... mafoldumben

Merhaba Kızlar. Hayırlı Cumalar. Guluss kendine sadece bugün üzülme izni ver. Ben artık bir gün üzülüyorum sadece. Sonra diyorum ki buna da şükür. Ama sen bi doktora git bu haftasonu da gelmezse. Benim durum şöyle: 2a3bac Ovulation Charts

Ya ne üzülüyorsun güzelim. 11. gün yumurtladın bence. Bugünkü düşük ama belki erken ölçtüğün için. Siz bugünü de değerlendirin. Ama bence yumurtladın sen.

cnm benım doktora gıttımbun 15m yumurtam var 3 tane dıgerlerı kucuk bıras daha

Evet bayanlar, artık sancıdan duramıyorum. Neden böyle oldum ben yaaaaaa, :bbo:
Artık korkumu yendim, gidiyorum pazartesi randevu aldım tabi bu sancıyla yaşarsam haftasonu senağlama

Papatse bak şimdi merak ettim. Lekelenme de var mı? Yoksa sadece sancı mı? Yumurtalık olduğuna emin misin? Ateşin var mı? Allah korusun apandisit falan olmasın. 1-10 arası, 10 en yüksek, sancın ne kadar? ınşallah basit bir üşütmedir.

Ya bu arada korkmayın demek saçma ama cidden korkmayın ya. Hiçbirşey yok o ultrasonda. Yeminlen. Sıfır acı ki benim canım tatlıdır bak. Geçmiş olsun. Bizi de haberdar et.

Papatse bak şimdi merak ettim. Lekelenme de var mı? Yoksa sadece sancı mı? Yumurtalık olduğuna emin misin? Ateşin var mı? Allah korusun apandisit falan olmasın. 1-10 arası, 10 en yüksek, sancın ne kadar? ınşallah basit bir üşütmedir.

Ya bu arada korkmayın demek saçma ama cidden korkmayın ya. Hiçbirşey yok o ultrasonda. Yeminlen. Sıfır acı ki benim canım tatlıdır bak. Geçmiş olsun. Bizi de haberdar et.

Yook canım lekelenmem falan. Ateşim her zamankinden fazla. Ya canım sancı gelip gidiyor dünden beri 3 bazen 6 ya kadar çıkabiliyor. Yook apandist falan değil yoksa dayanamam ki, inş. üşütmedir. Mesela şimdi hafifledi bende anlamdım. akannehir
Karnım çoook şişti patlayacak neredeyseeeeeee. Bana neler oluyorrrrrrrrrrrrrrrr ....

Son düzenleme:
Valla güzelim sakın anlamadan sıcak havlu falan koyma, iltihapsa azdırır. Çok artarsa ve ateşini de ölç eğer 38 gibiyse bence bi acile gitmeyi düşünün. Karnının şişmesi falan normal değil. Anladığım kadarıyla yumurtalığında olduğuna eminsin. Annenin veya arkadaşının bi jinekoloğu yok mu? Cepten arayıp sorsan. ıçin rahat eder. Jinekologlar cep numaralarını veriyorlar çoğu zaman.

Valla güzelim sakın anlamadan sıcak havlu falan koyma, iltihapsa azdırır. Çok artarsa ve ateşini de ölç eğer 38 gibiyse bence bi acile gitmeyi düşünün. Karnının şişmesi falan normal değil. Anladığım kadarıyla yumurtalığında olduğuna eminsin. Annenin veya arkadaşının bi jinekoloğu yok mu? Cepten arayıp sorsan. İçin rahat eder. Jinekologlar cep numaralarını veriyorlar çoğu zaman.

Sağolasın canım bakalım böyle devam ederse p.tesiye kalmaz giderim. Şimdi daha iyiyim ama , Bakalım olmadı p.tesi anlarız

kızlar çok saolun accaip moral oluyorsunuz yaa... eşim gelirken alıp gelicek... şimdi çıkma dio bana. bekliyorum bakalım. inşallah size güzel haber verebilirim Şeniz

Canımmmm var mı yeni haberlerrrr, valla eğer daha yapmadıysan beklemek o kadar zordur ki, valla sabırsızlıkla bekliyorum haberlerini , :hulya:

Canımmmm var mı yeni haberlerrrr, valla eğer daha yapmadıysan beklemek o kadar zordur ki, valla sabırsızlıkla bekliyorum haberlerini , :hulya:

canım eşim gelirken alıcaktı. aradım dedim açık eczane bulamazsan gelirken, pazartesiye kadar bekleyelim, halen gelen giden bişi olmazsa o zaman alalım dedim...
inan canım test yapmak istemio kafamçokkarıştı
yine üzülmekten korkuyorum...
hayatımda ilk defa günüm geçio. diğer hamileliklerimde adet günümde bebiş reglle atılıyordu vücuttan... rabbim hayırlısını versin :Saruboceq:

canım eşim gelirken alıcaktı. aradım dedim açık eczane bulamazsan gelirken, pazartesiye kadar bekleyelim, halen gelen giden bişi olmazsa o zaman alalım dedim...
inan canım test yapmak istemio kafamçokkarıştı
yine üzülmekten korkuyorum...
hayatımda ilk defa günüm geçio. diğer hamileliklerimde adet günümde bebiş reglle atılıyordu vücuttan... rabbim hayırlısını versin :Saruboceq:

Valla canım benimde adetlerim düzenlidir. Günüm hiç geçmedi. Eğer seninde öyleyse %90 hamişsin canım ... İnşallah ama böle beklemek seni strese sokmuyor mu? valla ben çatlıyorum ... sende bişey yok mu ? :nazar:
Yapta bizide rahatlat , hem öyle birşey varsa ona göre önlemini alırsın. alkisalkisalkis

Valla canım benimde adetlerim düzenlidir. Günüm hiç geçmedi. Eğer seninde öyleyse %90 hamişsin canım ... İnşallah ama böle beklemek seni strese sokmuyor mu? valla ben çatlıyorum ... sende bişey yok mu ? :nazar:
Yapta bizide rahatlat , hem öyle birşey varsa ona göre önlemini alırsın. alkisalkisalkis

tatlım çatlamaz olurmuyum delikafadulden
her bir kasık sancımda aceba mı diyorum...
ama 3 defa güzel haber alıp sonu hüsranla bitince tekrar üzülücem de içim içimi yiyor...
eşim bile içten içe sevinip soruyor her sabah gelmişmi die. ama test konusunda o da acele etmemi istemiyor. hamile olabilirim diye düşünerek hiçbişey yaptırtmıyor bana...
ilk defa günüm geçiyor ve bu defa farklı olucak inşallah. inşallah bebişim benimledir diyorum... kısmet bakalım... açık eczane olursa alıcak bende size haber veririm sonucu Şeniz

X