Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

yok canım hastalanmadım yarın sabah tekrar test yapıcam inşallah bu sefer pozitifi yakalarım hayırlısı bakalım
öpüyorum seniopuyorumnanaktanherşeyin yolunda olmasına sevindim...

ınsallah ıyı heberler verırsın,,ben yanlız kaldım kalabalıklasmak lazım

yarın yada bı kac gun ıcınde burda hamıle haberlerı alcagımızı hıssedıyorum,ve buna ınanıyorum,sonra zeten gerısı gelır,,dıkkat etmıstım son zamanlarda hıc hamıle yoktu,,bı gelse dedım haber gerısı gelcek,,bası ben cektım hadı kızlar yanlız bırakmayın benı

YENİ AY YENİ UMUT HAYIRLISIYLA

1.gün 29 kasım 36.2 regl
2.gün 30 kasım 36.1 regl
3.gün 01 aralık ölçmedım regl
4.gün 02 aralık ölçmedim regl
5.gün 03 aralık 36.2 regl (bitti gibibişiy)
6.gün 04 aralık 36.3 regl bıttı
7.gün 05 aralık ölçmedım ****
8.gün 06 aralık ölçmedim
9.gün 07aralık 36.2 *****
10.gün 08 aralık 36.3 OVULASYON TESTI SİLİK ÇİZGİ
11gün 09 aralık 36.0 **** OVULASYON TESTI SİLİK ÇİZGİ (DÜNKÜNDEN BIRAS BELIRGIN)
12.gün 10 aralık 36.1 OVULASYON TESTI silikmilik bişey yok ozaman gectımı benımgunum
13.gün 11 aralık 35.7 yarım saat erken olçtum

Günaydın bayanlar, bugün adetimin 10. günü dün akşamdan beri sol taraftaki yumurtalığım hafif hafif sızlıyor. :1shok:
Hatta gece sancısına uyandım. Şimdiye kadar hiç böyle olmamıştım. Sancıyı sadece regl olacağım gün çekiyorum ben. Şimdiye kadar doktora hiç gitmedim. Sanırım bana bi yol gözüküyor. Galiba yumurtalıklarımda sorun var :çok üzgünüm: Dün sabah ateşimi ölçtüğümde 36,4 bu sabah 36,6 tıydı.
Daha önceden böyle olan var mı? Hala daha ince ince sızlıyor yaaaaa, :çok üzgünüm:

Günaydın bayanlar, bugün adetimin 10. günü dün akşamdan beri sol taraftaki yumurtalığım hafif hafif sızlıyor. :1shok:
Hatta gece sancısına uyandım. Şimdiye kadar hiç böyle olmamıştım. Sancıyı sadece regl olacağım gün çekiyorum ben. Şimdiye kadar doktora hiç gitmedim. Sanırım bana bi yol gözüküyor. Galiba yumurtalıklarımda sorun var :çok üzgünüm: Dün sabah ateşimi ölçtüğümde 36,4 bu sabah 36,6 tıydı.
Daha önceden böyle olan var mı? Hala daha ince ince sızlıyor yaaaaa, :çok üzgünüm:

canım inşallah bi sorunun yoktur yinede dr gitmekte fayda var
bende sabah test yaptım malesef negatifmafoldumben

canım inşallah bi sorunun yoktur yinede dr gitmekte fayda var
bende sabah test yaptım malesef negatifmafoldumben

üzülme canım sakın. Eninde sonunda rabbim nasip edecek hayırlısıyla, kaç gün geçikti daha önceden de böyle gecikmelerin oluyormuydu? Benim adetlerim çok düzenlidir. Hiç gecikmem olmadı. Bir gün olursa inş. Hamile olurum ...

gulus doktora gitsen olur başka bir şey varsa için rahatlar üzülme allahım bebegini gönderir inşallah...
papatse yumurtan çatlamış olabilir benimde hap kullandıgımda öyle olmuştu geçmiş olsun aklına kötü şey getirme..

üzülme canım sakın. Eninde sonunda rabbim nasip edecek hayırlısıyla, kaç gün geçikti daha önceden de böyle gecikmelerin oluyormuydu? Benim adetlerim çok düzenlidir. Hiç gecikmem olmadı. Bir gün olursa inş. Hamile olurum ...

6 gün gecikti ama zaten benim adetlerimde düzenli değil o yüzden pek umursamıycam artıkk hayırlısı:))

gulus doktora gitsen olur başka bir şey varsa için rahatlar üzülme allahım bebegini gönderir inşallah...
papatse yumurtan çatlamış olabilir benimde hap kullandıgımda öyle olmuştu geçmiş olsun aklına kötü şey getirme..

canım pazartesiye kadar gelmezse kırmızlar gidicem hemde kan testi yaptırıcam öptümm

6 gün gecikti ama zaten benim adetlerimde düzenli değil o yüzden pek umursamıycam artıkk hayırlısı:))

Sen doktora gidiyorsun dimi ? Aksatma gitmiyorsan da bir an önce git canım. Üzülme tabi üzüntü ve stres en büyük düşmanımız, onlara yer yooook :eek:klava:
İyi şeyler düşünelim iyi olsun

Merhaba Kızlar. Hayırlı Cumalar. Guluss kendine sadece bugün üzülme izni ver. Ben artık bir gün üzülüyorum sadece. Sonra diyorum ki buna da şükür. Ama sen bi doktora git bu haftasonu da gelmezse. Benim durum şöyle: 2a3bac Ovulation Charts

Görüldüğü üzere ateşim geçen ayki gibi dalışa geçti. Artık kendimi öğrendim. 10-11. günlerde yumurtlamadan sonra bi artıyor sonra 13. gün iniyor. Bi gün inmezse anlıycam hamile olduğumu. Lekelenme devam ediyor. Bu ay bi şaşırdı ama arada olabilir. İnşallah rahmim hazırlık maçları yapıyordur :))) Gelecek ay da böyle erken lekelenme olursa doktorumu arıycam ama.

YENİ AY YENİ UMUT HAYIRLISIYLA

1.gün 29 kasım 36.2 regl
2.gün 30 kasım 36.1 regl
3.gün 01 aralık ölçmedım regl
4.gün 02 aralık ölçmedim regl
5.gün 03 aralık 36.2 regl (bitti gibibişiy)
6.gün 04 aralık 36.3 regl bıttı
7.gün 05 aralık ölçmedım ****
8.gün 06 aralık ölçmedim
9.gün 07aralık 36.2 *****
10.gün 08 aralık 36.3 OVULASYON TESTI SİLİK ÇİZGİ
11gün 09 aralık 36.0 **** OVULASYON TESTI SİLİK ÇİZGİ (DÜNKÜNDEN BIRAS BELIRGIN)
12.gün 10 aralık 36.1 OVULASYON TESTI silikmilik bişey yok ozaman gectımı benımgunum
13.gün 11 aralık 35.7 yarım saat erken olçtum

Ya ne üzülüyorsun güzelim. 11. gün yumurtladın bence. Bugünkü düşük ama belki erken ölçtüğün için. Siz bugünü de değerlendirin. Ama bence yumurtladın sen.

Üzülme Papatse. Arada böyle şeyler oluyor. Bak geçen ay yumurtlarken ben sızladı. Bu ay ateş ölçmesem anlamazdım. Sonra bu ay bu lekelenmeler oldu. Arada böyle şeyler normal. Belki bu sefer özel bir yumurta çatlıyordur kim bili :) Ama sancın sürerse ihmal etme doktora git tabii ki. Aslında bebekten önce bi kontrole gitmek iyi oluyor.

kızlar selam... bugün de kırmızılar gelmedi. 29. günümdeyim. ateşim halen yüksek.
ama sabah test yaptım, ilk önce iki çizgi belirdi elim ayagım titremeye başladı. derken o ikinci çizgi ikiye bölündü acaip bişiler oldu geri ilindi. kontrol çizgisi de bulanık bir hal aldı :uhm:
nooliii yaw annamadım ben bişi...

Tubiloşş çabuk çık yeni bi test al. Ya test bozuktu ya da hamlesin delikafadulden hemen bi test daha al.

Tubiloşş çabuk çık yeni bi test al. Ya test bozuktu ya da hamlesin delikafadulden hemen bi test daha al.

yaw üzülmek istemeeyomm :çok üzgünüm:
ben iyisimi pazartesiye kadar bekliim.. gelirse gelir kırmızılar gelmezse testte daha belirgin çıksın baari... olmamııı Şeniz

X