Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Sabah ölçüyoruz çünkü vücudun dinlenmiş olması, en az 5 saat hiçbir aktivitede bulunmamış olması gerekiyor. Bu da ancak uyku ile mümkün. Sabah uyanır uyanmaz, ayağını yere basmadan, fazla hareket etmeden ölçmek gerek. Aslında en doğrusu vajinadan ölçülen ateş ama ağızdan da kabul ediliyor.
Dijital bir derece alırsan ölçmekte zorlanmazsın. Ateş sabitlendiğinde sinyal verdiğinden az veya fazla tutmamış olursun...

Son düzenleme:
anladım cnm bilgiler için teşekkürler hayatım.....21.gündeyim kan testi yaptırsam çıkar mı acaba*

Olmaz canım. Vücudumuz hareket ettikçe, üşüdükçe ateşimiz oynuyor. Halbuki bize lazım olan tüm bu dış etkenlerden bağımsız hormonlar yüzünden değişen ateşimiz. Yani temel olan ateşimiz. Onun için sabah erken, yataktan bile kalkmadan ve dil altından ölçüyoruz. Yoksa akşam veya gün içinde o kadar oynuyor ki ateş. Hangi biri yumurtlamadan bilemeyiz.

yerleşme olduysa çıkar. ama çok erken. Allah korusun ya tutmayacak, adetle atılacak bir gebeliği tespit edersen, çok üzülürsün sonra. Hiç olmazsa adetini bekle.

doğru söylüyorsun cnm. bekleyeyim boşver. inşallah gelir ne diyeyim. çok dikkat ettim bu ay hep belime yastık koydum hemen yıkanmadım tuvalete gitmedim. ve bal pekmez sütle beslendim ben de eşimde. bu ay olmazsa yumurta takibi yaptıracağım hayırlısı olsun inşallah. ama ara ara kasıklarım ağrıyor hala adet gibi

9 gün 8 aralık:36,2
10gün 9 aralık:36,2:hulya:
11gün 10aralık:36,0:hulya:
kızlar yumurtam çatladımı sizce...

Rica ederim. Sen de sanırım yumurtlamaya yaklaşıyorsun. Hadi hayırlısı :)

bakalım ama bu ay biraz stresliyim geçen sene bu ay hamile oldugumu ögrendim oyüzden olmayacak gibi geliyor kısmet artık

adet tarihim 29 aralık

canım sen geçen ay igne vurulmuştun sanırım igne bir ay daha etkisini gösteriyor oyüzden böyledir ateşin hamilesindir inşallah ben geçen sene öyle hamile kalmıştım..

r.1 gün 30 kasım:ölçmedim
r.2 gün 1 aralık:36,1
r.3 gün 2 aralık:36,0
r.4 gün 3 aralık:36,3(4.30 uyandım lavaboya kalktım)
r.5 gün 4 aralık:36,1 regl bitti
6 gün 5 aralık:36,1
7 gün 6 aralık:36,2 :hulya2 yattım 7buçukta ölçtüm)
8 gün 7 aralık:36,1[/QUOTE]
9 gün 8 aralık:36,2
10gün 9 aralık:36,2:hulya:
11gün 10aralık:36,0:hulya:

önceki tablo düzgün olmadı tekrar gönderdim yumurtam çatladımı sizce CADIARZU

Bence bugün ateşin düşmüş, bugün çatlamış olabilir. Yarın ve takibeden 3 gün yüksek giderse, bugün olduğu kesinleşir canım.

kızlar liste 1810. sayfada siz söyledikçe edit ediyorum. Merak edenler baksın. 27 aralık bayağı kalabalık. Güzel haberler alıcaz o gün inşallah :)

npsl nasılsın canım nasıl gidiyo hamişlikk

ıyı gıdıyo gyluscum sımdı geldım bende troıd tahlıllerım vardı ılacın dozunu arttırdı doktor ..hazır kan alınmısken beta hcg ye de baktırdım bugun 700 cıktı,, dun492 cıkmıstı ,,yarın bı kere daha beta hcg yaptırcam aslında bugunku cok gereksızdı ama ben merak ettım,,halan hıcbır belırtım yok aklıma bıle sonradan gelıyo ,,,sen naaptın varmı bı gelısme ınsallah hastalanmamıssındır

ne güzelç değerin güzel çıkıyo tatlım... Şeniz

yok canım hastalanmadım yarın sabah tekrar test yapıcam inşallah bu sefer pozitifi yakalarım hayırlısı bakalım
öpüyorum seniopuyorumnanaktanherşeyin yolunda olmasına sevindim...

yok canım hastalanmadım yarın sabah tekrar test yapıcam inşallah bu sefer pozitifi yakalarım hayırlısı bakalım
öpüyorum seniopuyorumnanaktanherşeyin yolunda olmasına sevindim...

gülüşüm sabah bende eger kırmızı kart yemezsem yapıcam... beraber pozitif çıkartalım olurmu

Yok valla devam. Bunun sonu kırmızılar gibime geliyor. Neyse yeni bi deneyim kaydirigubbakcemile3

NPSL canım çok sevindim tahlillerinin iyi çıkmasına. Hadi bakalım artık bu sefer güzel gidecek ben hissediyorum. Değerin de güzel artmış. Yarın 1000i geçer rahatlıkla.

Kızlar hadi sizden de pozitif haberleri alalım coşkumuza coşku katalım. Bakın başka topiklerde millet yemek tarifi veriyoo. Havamız olur hamişlerimizle :)))) :hooray:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…