Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

günaydın kızlar
şekerkız inşallah gelmiştir bebişin bu ay seninde adetin kısa sürmüş benimde 2 gün oldu 3. Günü damla damla ve bitti
nasıl oldu neden oldu anlamadım hayırlısı
[ı]
hayırlsıı cnm ınsallah yerleşmıştır bebışım rabbım tum ısteyenlere versın
[/ı]

ya kızlar ne oluyor bu aralar bu sayfalar hiç ilerlemiyor neden kimsecikler yazmıyor ? çiçekçik hiç selam bile vermiyor acaba hasta mı yada hamile:KK66: loveliden ve bir çok arkadaştan ses yok

ya kızlar ne oluyor bu aralar bu sayfalar hiç ilerlemiyor neden kimsecikler yazmıyor ? çiçekçik hiç selam bile vermiyor acaba hasta mı yada hamile:KK66: loveliden ve bir çok arkadaştan ses yok

[ı]haklısın cnm sayfalar yavas ılerlıyor yada kımse bışey yazmıyo.cıcekcık gırmıyo evet.lovelıde yok merak etmıyor deılım cnm[/ı].

loveliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nersen yaaaaaaaaaaaaaaaa meraktan çatır çatır çatladık

hamdolsun canım.:kahve: Sen nasılsın meraktasın ve heyecanlı değil mi

[ı]cnm aslından hıc bışey hısetmıyorum heyecanlanamıyorum bıle korkuyorum cunku gecen ay cok kaptırdım kendımı husran oldu okadar yıkımolmaması ıcın bıras cekıyorum kendımı cnm.[/ı]

şekerkız profilimdeki resimim nasıl:)
yanlış anlama he o elimdeki sopa bana, herşeyi unutmalı, sil baştan başlamalıyım hayata, ARTIK ÇEKıLMELıYıM ARADAN:KK66:.....
Dün akşam çok üzgündük yine, eşim dedi ki olmasa olmasın ne yapalım yani ecdadlarını vs. diye saymaya başladı:) bende dedim ki doğru söylüyorsun ÇOK DA TIN DI:) ama anlamadım kimin ecdadı:)

şekerkız profilimdeki resimim nasıl:)
yanlış anlama he o elimdeki sopa bana, herşeyi unutmalı, sil baştan başlamalıyım hayata, ARTIK ÇEKİLMELİYİM ARADAN:KK66:.....
Dün akşam çok üzgündük yine, eşim dedi ki olmasa olmasın ne yapalım yani ecdadlarını vs. diye saymaya başladı:) bende dedim ki doğru söylüyorsun ÇOK DA TIN DI:) ama anlamadım kimin ecdadı:)

HEHEHE ALLAH SENI HEMI HIC GULESIM YOK TU BENI GULDURDUN ALLAH SENI GULDURSUN .RESIM GUSEL OLMUŞ CNM:) kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

QUOTE=sekerkiz67;10221983]HEHEHE ALLAH SENI HEMI HIC GULESIM YOK TU BENI GULDURDUN ALLAH SENI GULDURSUN .RESIM GUSEL OLMUŞ CNM:) kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3[/QUOTE

:eek:klava: geliyor oklava kafama:)kaydirigubbakcemile3

kizlar hepinize gunaydin demek istedim ama kimsecikler yok, ben ne zaman vakit bulup girsem burda kimseyi bulamiyorum zaten bende bir terslik var galibaopuyorumnanaktan

kızlar kötü haber çok üzgünüm hcg m 2 den küçük çıkmış ya......:KK43::KK43::KK43:

e peki o zaman niye hala regl olmuyorum ben....

Yettim gariii. Kızlar bayrama erken gitmiş olabilirler. Bir de bir kısmımız -ben de dahil-
psikolojik nedenlerden fazla girmiyoruz. Ben yaşadığımız birçok adet gecikmesi, bel ağrısı, mide bulantısı gibi semptomun kendimizi fazla kaptırmaktan olduğunu düşünüyorum. Burası çok güzel ama etkileniyoruz işte. Onun için Çiçelçik'i de az giren diğer arkadaşları da anlıyorum. Eskiden böyle yöntemler yokmuş, kan testi falan nerdeee, dolayısıyla tutmayan hamileliği regl zannediyorlarmış, tutanı da ancak 1.5-2 aylık olunca anlıyorlarmış. Bence şimdi fazladan üzüyoruz kendimizi. Bi de güzel haberlere aç olduğumuzdan, güzel ve umutlu düşündüğümüzden birbirimizi biraz gaza getiriyoruz. kesin hamilesin, üstüne görmedir o falan diyoruz. kafamçokkarıştı

valla eşim sürekli yanımda olsa 2-3 aydan sonra, adetim düzenliyse, ateş ölçmezdim aslında. Ne yazık ki eşim seyahat ediyor çokça. O yüzden ateş ölçmeye mecburum. benim yeni arkadaşlara tavsiyem, pko yoksa, sperm problemi yoksa, eşiniz yanınızdaysa, 1-2 ay kendinizi tanıdıktan sonra ateş ölçmeyin. Salın gitsin.:teytey:

Tubacıım dün senin mesajını okudum, çok üzüldüm. Durumun gerçekten zor. Eltinin hamile olması gerçek bir imtihan. Ama demek ki Allah'ın sevgili kuluymuşsunuz ki, O sizi imtihanına layık görmüş. Biliyorsun imtihansızlık daha büyük bir ıstırap. Derviş 3 gün dert görmese Rabbim beni unuttun mu? dermiş. ınşallah siz bu imtihanı yıldızlı pekiyi ile geçip yavrularınıza kavuşacaksınız.

Hatunsultan bence stresten olmuyorsun. ıstersen doktordan söktürücü al. Veya sıcak bi banyo yapmayı dene. Ayaklarını sıcak tut.

Sekerkız hadi bakalım güzel gidiyor ateşin.

NPSL üzülme lütfen. Olacak olsa spermler 3-4 gün bile yaşıyor. Her işte bir hayır var. Şöyle düşün, grip kol geziyor, şimdi hamile kalsan tedirgin olacaktın belki. Vardır bir hikmeti.

Loveliiiii nerdesin canımcım yaaa?

Herkese hayırlı bayramlar!!!!!

Tubacıım dün senin mesajını okudum, çok üzüldüm. Durumun gerçekten zor. Eltinin hamile olması gerçek bir imtihan. Ama demek ki Allah'ın sevgili kuluymuşsunuz ki, O sizi imtihanına layık görmüş. Biliyorsun imtihansızlık daha büyük bir ıstırap. Derviş 3 gün dert görmese Rabbim beni unuttun mu? dermiş. İnşallah siz bu imtihanı yıldızlı pekiyi ile geçip yavrularınıza kavuşacaksınız.

Hatunsultan bence stresten olmuyorsun. İstersen doktordan söktürücü al. Veya sıcak bi banyo yapmayı dene. Ayaklarını sıcak tut.

Sekerkız hadi bakalım güzel gidiyor ateşin.

NPSL üzülme lütfen. Olacak olsa spermler 3-4 gün bile yaşıyor. Her işte bir hayır var. Şöyle düşün, grip kol geziyor, şimdi hamile kalsan tedirgin olacaktın belki. Vardır bir hikmeti.

Loveliiiii nerdesin canımcım yaaa?

Herkese hayırlı bayramlar!!!!!

teşekkür ederim bitanem... biliyorum biliyorum tatlım imtihanımın yüceliğinin farkındayım.. zaten farkında olmasam kesin kafayı yerdim:) iyi dilerklerin için sağol bitanem.. hakkımızda hayırlısı olsun.. beni yıpratan Rabbimin bizim için takdir ettiği değil asla bu değil, beni yıpratan sadece insanların sözleri ve bakışları ama artık daha dik duracağım insanların karşısında:KK66: çok da tındı:)

Yettim gariii. Kızlar bayrama erken gitmiş olabilirler. Bir de bir kısmımız -ben de dahil-
psikolojik nedenlerden fazla girmiyoruz. Ben yaşadığımız birçok adet gecikmesi, bel ağrısı, mide bulantısı gibi semptomun kendimizi fazla kaptırmaktan olduğunu düşünüyorum. Burası çok güzel ama etkileniyoruz işte. Onun için Çiçelçik'i de az giren diğer arkadaşları da anlıyorum. Eskiden böyle yöntemler yokmuş, kan testi falan nerdeee, dolayısıyla tutmayan hamileliği regl zannediyorlarmış, tutanı da ancak 1.5-2 aylık olunca anlıyorlarmış. Bence şimdi fazladan üzüyoruz kendimizi. Bi de güzel haberlere aç olduğumuzdan, güzel ve umutlu düşündüğümüzden birbirimizi biraz gaza getiriyoruz. kesin hamilesin, üstüne görmedir o falan diyoruz. kafamçokkarıştı

valla eşim sürekli yanımda olsa 2-3 aydan sonra, adetim düzenliyse, ateş ölçmezdim aslında. Ne yazık ki eşim seyahat ediyor çokça. O yüzden ateş ölçmeye mecburum. benim yeni arkadaşlara tavsiyem, pko yoksa, sperm problemi yoksa, eşiniz yanınızdaysa, 1-2 ay kendinizi tanıdıktan sonra ateş ölçmeyin. Salın gitsin.:teytey:

canım benim ben ateş ölçmesemde burdaki arkadaşları sevdiğimden buraya giriyorum... zaten yeniyim bu siteye 1-2 aydır takıılıyorum. ayrıca zaman zaman kendimi kaptırmamak için uzakk kalsam da burası benim için terapi gibi bişey oluyor. çünkü eşimden başkası bilmiyor bu sorunlarımızı, kimseyle paylaşamıyorum. arkadaşlarımla ve ailemle paylaşmak zoruma gidiyor, paylaşmıyorum.
yukarda anlattıkların çok doğru aslında hep aynı şeyleri düşünüyoruz ama adet zamanı gelince yine çığırından çıkıyor herşey.... hele ki bazı arkadaşların (tamamiyle iyi niyetli olduğunu bilsekte) boşu boşuna ümitlendirmesi bazı arkadaşların kendini fazla kaptırmasına neden oluyor..
ama benim için de yeni bir dönem başladı inş.. herşey çocuk değil buu dünyada... nice aileler var mutlu olmayan, çocuklarıyla ve eşiyle problem yaşayan. Allahıma şükürler olsun ki mutlu ve huzurluyum. ilk önce bunların hakkını vermeliyim.. Rabbimizin üzerimizdeki nimetlerini düşünüp şükretmeliyiz ve hamdetmeliyiz....

X