Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

eysecım bende bu ay aldım hemde 30 tane bıraz abarttım ama ısımı sansa bırakmak ıstemedım.. 1 kutunun ıcınde 5 lı satılıyo genelde bu testler... ben 1 kutuyu yanlıs hatırlamıyosam 20 tl ye aldım 33 gun suruyo edet dongum adetım 3.gun bıttı hemen basladım hem ates olcuyorum hem test yapıyorum ınsallah tutar..bu testleeı doktorlar yuzde 90 guvenılır dıyolar

canım ben gebelik testini dedim sen sanırım ovülasyon testini söylüyorsun yinede bilgilerin için çok teşekkürler

Ayşe yıldırım bu testleri internette bir alışveriş sitesinden alıyoruz canım..

canım gebelik testini mi kastediyorsun eğer öyleyse site ismini verir misin

canım ben gebelik testini dedim sen sanırım ovülasyon testini söylüyorsun yinede bilgilerin için çok teşekkürler

canım gebelik testini mi kastediyorsun eğer öyleyse site ismini verir misin

tatlım evet orda hem gebelik testi hem ovulasyon testi satılıyor..özelden yazıyım burda yasak sanırım..

canım çok tebrik ederim
bu test ne kadar sanırım çok güvenilir bi test heryerde kaşıma çıkyor birde eczaneden mi aldın netten filanmı

aysecım resımımısın yazdıgı core marka test ovulasyon testıdır bende aldım..resımımıs yukarda core marka yazmıs ben o yuzden ovulasyonu soruyosun zannettım resımımıs de tablosunda gorursun ovulasyon testlerını yaparak yumurtlama gununu belırlemıs..gebelık testı aramana gerek yok her eczane hassas hatta adet gunune 7 gun kala bıle gosteren testler var ..bunlara hassas gebelım testı dıyolar

aysecım resımımısın yazdıgı core marka test ovulasyon testıdır bende aldım..resımımıs yukarda core marka yazmıs ben o yuzden ovulasyonu soruyosun zannettım resımımıs de tablosunda gorursun ovulasyon testlerını yaparak yumurtlama gununu belırlemıs..gebelık testı aramana gerek yok her eczane hassas hatta adet gunune 7 gun kala bıle gosteren testler var ..bunlara hassas gebelım testı dıyolar

canım keşke yaşadığım yerde böyle bi imkanım olsa 2 tane eczane var erken gebelik testi desem yüzüme bakarlar herhalde o yüzden nette varmı dedim resimimiş gebelik testinin fotosunu koymuş ben onu sordum hani pozitif idrar testi diye bi topik varya ordada görmüşütm onu sordum belki oda beni yanlış anlamıştır gelirse sorarım

hatunsultan bence kırmızılar gelmıcek..baksana masallah dıyelım..ınsallah yarın 37 lerı gorursun:nazar:

1. 21 Ekim 36.4 R
2. 22 Ekim 36.4 R
3. 23 Ekim 36.6 R
4. 24 Ekim 36.6 R
5. 25 Ekim 36.7 R
6. 26 Ekim 36.6 R
7. 27 Ekim 36.3 *****
8. 28 Ekim 36.2
9. 29 Ekim 36.2 *****
10. 30 Ekim 36.5 *****
11. 31 Ekim 36.4
12. 01 Kasım 36.7 *****
13. 02 Kasım 36.2
14. 03 Kasım 36.2 *****
15. 04 Kasım 36.5
16. 05 Kasım 36.2 *****
17. 06 Kasım 37.0
18. 07 Kasım 36.5 *****
19. 08 Kasım 36.3
20. 09 Kasım 36.2
21. 10 Kasım 36.6
22. 11 Kasım 36.4
23. 12 Kasım 36.3
24. 13 Kasım 36.4
25. 14 Kasım 36.2
26. 15 Kasım 36.7
27. 16 Kasım 36.3
28. 17 Kasım RRRRRR
merhaba canım teşekkürler iyi dileklerin için ama maalesef 37 yi bırak daha da düştü gerçi zaten bu ayki tablom çok tuhaftı yani hiç böylesini de görmemiştim,neyse yarın ola hayrola diyelim. inşallah bir dahaki ay hepimiz güzel müjdeler alırız diyorum ama sen bir de içimdeki ses neler diyor bilsen çok üzgünümsenağlama

olabilir önlem amaçlı bu hamile olduğunda başlar diye düşünmüştür kimisi kullanmıyor kimisi hamile kalmadan başlatır benimki söylememişti ilkinde hamile kalınca başlattı ama ben şimdi başladım hoş kan pıhtılaşması çıktı ben de o yüzden başla dedi tabi ben 2 aydır içiyordum

canım ya geçmiş olsun kan pıhtılaşması derken tronositmi yüksek çıktı kaç değerın?

benim şeffaf akıntım geçen adet olmadan 1 gün önce başlamıştı ben hiç yumurtlamaya yormamıştım ama adetin son günü baktım devam ediyor ve daha dün yani 15. gün iyice azaldı. jusreader arkadaşımıza sormuştum meğer yumurtlama akıntısıymış çünkü geçen ay bal-çörekotu-tarçın kürünü uygulamıştım şimdi ben bu ay yumurtladım mı 15. güne kadar gelen şeffaf akıntı geçen aydan mı kaldı , bi daha 20. günlerde yumurtlar mıyım bilemiyorum ama çalışmaları bırakmadık tam gaz devam
akıntı olayını da ekliyim

7. gün 36.4 R (açık kahve uzayan akıntı + bal-çörekotu-tarçın )
8. gün 36.3 ( açık kahve uzayan akıntı + b-t-ç )
9. gün 36.2*** (şeffaf uzayan akıntı + b-t-ç )
10. gün 36.1 (şeffaf uzayan akıntı +b-t-ç )
11. gün 36.3*** (şeffaf uzayan akıntı +b-t-ç )
12. gün 36.3*** (şeffaf uzayan akıntı +b-t-ç )
13. gün 36.4 (şeffaf uzayan akıntı)
14. gün 36.2 ***(şeffaf uzayan akıntı )
15. gün 36.4 *** akıntım azaldı
16. gün 36.5 *** akıntım çok azaldı
17. gün 36.5 *** akıntı bitti
18. gün 36.6
19. gün 36.6
20. gün 36.7
21. gün 36.8 az beyaz akıntı
22. gün 36.8 az beyaz akıntı
23. gün 36.7 az beyaz akıntı ( 1.5 saat önce ölçtüm)
24. gün 36.9
hadi bakem nolcak benim halim ?? benim ateş artıyor sabitlenmedi henüz 26 kasımda adet olmamam gereken günüm :ecrin_bebek:

bence çok güzel bir tablo:)

resimimis çok çok sevindim canım tebrik ederim ne olur hepimize dua et olur mu?
benim de günüm yarın çok heyecan yaptım dünden beri inşallah olmuştur, sağlıkla gelsin meleğin tatlım, analı babalı büyütmek nasip etsin allah.

asme sen nasılsın, ben en son yazdığımda sen de yeni hamile olmuştun, birlikte takip etmiştik, ne kadarlıksın şimdi bebişin nasıl cinsiyetini öğrendin mi, ay çok arka arkaya sıraladım ama, tanıdık seni görünce birden meraklandım işte

keşke gözümü açıp kapattığımda yarın bitmiş olsa ak kara neyse çıksa artık

hatun sultan hepımız burda gunlerce merak edıp umutlanıyoruz,, ıstenmeyen sonucu gorunce hayal kırıklıgına ugruyoruz,, sonra yıne aynı seyler,, aynı umutla belkı sabrımız her defasında bıraz daha tukenerek devam edıyoruz,,cunku mecburuz,,sabır yuzunu ekşıtmeden acıyı yudumlamakmıs..,,bıraz daha sabır bızde o mujdelı haberı alırız elbet..

canım keşke yaşadığım yerde böyle bi imkanım olsa 2 tane eczane var erken gebelik testi desem yüzüme bakarlar herhalde o yüzden nette varmı dedim resimimiş gebelik testinin fotosunu koymuş ben onu sordum hani pozitif idrar testi diye bi topik varya ordada görmüşütm onu sordum belki oda beni yanlış anlamıştır gelirse sorarım

aysecım haklısın ben tahmın edemedım her yerı kendı yasadıgımız yerler gıbı dusunuyoruz,,olsun sen ınternetten satın alabılırsın,, core cok guzel..ben memnunum kullananlarda memnundu bende arastırıp aldım,,hem yumurtlamayı tespıt edıyo hemde ıcıne gebelk testı koymuslar..ben bı 20 lı bıde bıde 10 lu aldım ,,20 lı olanlar yanlıs hatırlamıyosam 27 tl..20 lının ıcınde 4 tane gebelık testı var..ınsallah ılerleyen gunlerde.ya da aylarda guzel haberlerını alırız,,

haklısın npsl biliyorum ama zaten son üç gündür geldim yine kk ya günler yaklaştıkça girmeden edemedim, halbuki ne güzel iki aydır takılmamıştım o kadar, ama senin de zor günler yaşadığını biliyorum çok geçmiş olsun, allah sana ve eşine sağlık versin ikinci meleğin tez vakitte gelsin

Merhaba bende bu ay abartıp 30 tane aldım :))))

bende bı benmıyım acaba dıye dusunuyodum,,esım bıle normal degıl senın bu yaptıgın dedı,,sevındım valla bı ben degılmısım demekkı ..ne zaman adet olcaksın..basladınmı testlere

28ekim 36.4 R.baslangici (1.gun)
29ekim 36.2 R.2.gun
30ekim 36.1 R.3.gun (bitiyo gibi sanki)
31ekim 36.1 R.4.gun (sadece peceteyle sildigimde bide oksurgumde geliyo)
1kasim 36.1 R. bitti
2kasim 36.1 Şeniz (saat 8 de olctum)
3kasim 36.3 ( saat 8 de olctum ondan mi yuksek cikti acep gerci dunde 8 de olcmustum ama)
4kasim 36.1 Şeniz (saat 7 de olctum)
5kasim 36.1
6kasim 36.1
7kasim 35.9 Şeniz
8kasim 35.9 Şeniz
9kasim--------- (olcemedim)
10kasim 36.1
11kasim 36.1 Şeniz
12kasim 36.1
13kasim 36.1 :roflol: :roflol: :roflol:
14kasim 35.9 Şeniz
15kasim 36.1
16kasim 36.3 (20.gun) ustelik bikac gundur sicak basiyo diye dun gece atletle yatmistim ona ragmen boyle cikti anlamadim gitti.,,,

kissslaar kimse yorum yapmicakmi benim tabloma,,,(gerci yorum yapilcak biside yok ammaa),,,yarinki atesimde yuksek cikarsa ya yumurtlamam gecti yada daha yeni yeni adet dusuklugunden ciktigi icin yukseldi ilerde geri dusucek bilemiyorum ama 20.gundede artik pitlama bitmistir heralde demi neyse bekleyip gorucez bakalim,,,bide yarin sabah jinekologumla randevum var dua edin kisslaar kotu bisey soylemesin,,,,gelismelerden haberdar ederim yarin sizleri...

haklısın npsl biliyorum ama zaten son üç gündür geldim yine kk ya günler yaklaştıkça girmeden edemedim, halbuki ne güzel iki aydır takılmamıştım o kadar, ama senin de zor günler yaşadığını biliyorum çok geçmiş olsun, allah sana ve eşine sağlık versin ikinci meleğin tez vakitte gelsin

sagol canım benım ,,ben yenı basladım yazmaya bu topıge..ıkı aydır takılmamıstım demıssın,,paylasmak dertlesmek ıyıdır aslında ama..tabı senın ne dusundugun daha onemlı,,ınsallah cok beklemeyız,,Bebekler bır bır gelır

X