Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

resimimis evet bunu kullanman gerek bebeğin omurga oluşumu için hamile kalmadan 3 ay evvel kullanılmalı ben mesela kullanıyorum kürtajdan sonra başladım dr zaten dr söyler

olabilir önlem amaçlı bu hamile olduğunda başlar diye düşünmüştür kimisi kullanmıyor kimisi hamile kalmadan başlatır benimki söylememişti ilkinde hamile kalınca başlattı ama ben şimdi başladım hoş kan pıhtılaşması çıktı ben de o yüzden başla dedi tabi ben 2 aydır içiyordum

günaydınn..

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ayağımı sürtüyorum peşimden gelinnn... artık 2. çizgim varla yok arası değil bariiz 2. çizgiyi gördüm.. ama çok sevinemiyorum açıkcası bir yanım sevinçli bir yanım tedirgin.. doktorum hamilesin diyene kadar rahatlayamacağım..

ekteki fotodaki gibi benim bugünkü testim bakar mısınız?

resimimis inanmıyorum yaa bu harika bir haberr :)) nasıl sevindim anlatamam..Bana da umut oldun şimdi sen..Tatlım bence bir an önce doktorunu ara durumundan bahset ve folic asitine başla..ve bundan daha önemlisi belki troidle ilgili ilacının dozunu ayarlar endr. muhakak hepsini ara ..biliyorsun bizim dumuumuz diğer hamile bayanlara göre daha riskli..İlk tel. açman gereken yer endrok..

olabilir önlem amaçlı bu hamile olduğunda başlar diye düşünmüştür kimisi kullanmıyor kimisi hamile kalmadan başlatır benimki söylememişti ilkinde hamile kalınca başlattı ama ben şimdi başladım hoş kan pıhtılaşması çıktı ben de o yüzden başla dedi tabi ben 2 aydır içiyordum

verdiğin bilgi için sağol canım benim..

resimimis inanmıyorum yaa bu harika bir haberr :)) nasıl sevindim anlatamam..Bana da umut oldun şimdi sen..Tatlım bence bir an önce doktorunu ara durumundan bahset ve folic asitine başla..ve bundan daha önemlisi belki troidle ilgili ilacının dozunu ayarlar endr. muhakak hepsini ara ..biliyorsun bizim dumuumuz diğer hamile bayanlara göre daha riskli..İlk tel. açman gereken yer endrok..

canım benim sağol inşallah herşey yolundadır.. ben tiroid için özele gitmiyorum dolayısıyla da arayamam no yok :)

canım benim sağol inşallah herşey yolundadır.. ben tiroid için özele gitmiyorum dolayısıyla da arayamam no yok :)

Anladım bitanem herşey yolunda olcak merak etme..Fakat geciktirmeden doktora git diyim o zaman...Ben o yüzden erken gebelik testlerine önem veriyorum..Çünkü doktorun dediği, hamile oldugundan şüphelendiğin zaman bile ilk iş bana gelmek olacak der...
Yaaa ama nasıl sevindim anlatamam yaa maşalllaaahh..

Anladım bitanem herşey yolunda olcak merak etme..Fakat geciktirmeden doktora git diyim o zaman...Ben o yüzden erken gebelik testlerine önem veriyorum..Çünkü doktorun dediği, hamile oldugundan şüphelendiğin zaman bile ilk iş bana gelmek olacak der...
Yaaa ama nasıl sevindim anlatamam yaa maşalllaaahh..

sağol canım benim..

günaydınn..

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ayağımı sürtüyorum peşimden gelinnn... artık 2. çizgim varla yok arası değil bariiz 2. çizgiyi gördüm.. ama çok sevinemiyorum açıkcası bir yanım sevinçli bir yanım tedirgin.. doktorum hamilesin diyene kadar rahatlayamacağım..

Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip eder İnşallah canım.
:lepi:
ya resmimis sen bu kadar beklemeseydin keşke.
bak folik asiti var, Allah korusun ilk haftalarda riskli durumlar olabiliyor.
neden bu kadar bekledin canım,bugun git bir dr a artık ya.
bizede güzel haberlerle gel olurmu?
tekrar tebrik ederim canım. :nazar:

günaydınn..

tebrikler canım :lepi::1hug:a.s.:nazar: cok sevindim :dance::teytey::sm_cool: allah saglıkla kucagına almayıda nasip etsin sana inşallah :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Sürekli aynı şeyi sölüyorum ama napıyımm justreader arkadaşıma kesinlikle katılıyorummmm..:nazar:

günaydınn..

canııımmm çoookkk sevindim maşallah sana bi an önce doktora gitmelisinki bebişin sağlık içinde büyüsün ayy çok heyecan verici hihoyyyt

günaydınn..

ayyy Allahım nasıl bı mucıze bu sukurler olsun..resımımıs cok sevındım..Allah saglıkla kucagına almak nasıp etsın ınsallah...Allah bızlerede gormeyı nasıp etsın:nazar::nazar::nazar:

sağol canım benim.. yarın gidicem randevu aldım doktorumdan..

tebrikler canım :lepi::1hug:a.s.:nazar: cok sevindim :dance::teytey::sm_cool: allah saglıkla kucagına almayıda nasip etsin sana inşallah :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

amin inşallah canım benim.. isteyen herkese tez vakitte.. sağlıklı ve hayırlısı..

Sürekli aynı şeyi sölüyorum ama napıyımm justreader arkadaşıma kesinlikle katılıyorummmm..:nazar:

yarın sabah gidicem canım..

canııımmm çoookkk sevindim maşallah sana bi an önce doktora gitmelisinki bebişin sağlık içinde büyüsün ayy çok heyecan verici hihoyyyt

evet çok heyecanlıyım gerçekten kalbim yerinden çıkacakmış gibi hızlı atıyor..

ayyy Allahım nasıl bı mucıze bu sukurler olsun..resımımıs cok sevındım..Allah saglıkla kucagına almak nasıp etsın ınsallah...Allah bızlerede gormeyı nasıp etsın:nazar::nazar::nazar:

canımsın .. sağol canım benim..amin inşallahhh.. inşallahhh rabbim hiçkimseyi yavrusuz bırakmasın..

benim şeffaf akıntım geçen adet olmadan 1 gün önce başlamıştı ben hiç yumurtlamaya yormamıştım ama adetin son günü baktım devam ediyor ve daha dün yani 15. gün iyice azaldı. jusreader arkadaşımıza sormuştum meğer yumurtlama akıntısıymış çünkü geçen ay bal-çörekotu-tarçın kürünü uygulamıştım şimdi ben bu ay yumurtladım mı 15. güne kadar gelen şeffaf akıntı geçen aydan mı kaldı , bi daha 20. günlerde yumurtlar mıyım bilemiyorum ama çalışmaları bırakmadık tam gaz devam
akıntı olayını da ekliyim

7. gün 36.4 R (açık kahve uzayan akıntı + bal-çörekotu-tarçın )
8. gün 36.3 ( açık kahve uzayan akıntı + b-t-ç )
9. gün 36.2*** (şeffaf uzayan akıntı + b-t-ç )
10. gün 36.1 (şeffaf uzayan akıntı +b-t-ç )
11. gün 36.3*** (şeffaf uzayan akıntı +b-t-ç )
12. gün 36.3*** (şeffaf uzayan akıntı +b-t-ç )
13. gün 36.4 (şeffaf uzayan akıntı)
14. gün 36.2 ***(şeffaf uzayan akıntı )
15. gün 36.4 *** akıntım azaldı
16. gün 36.5 *** akıntım çok azaldı
17. gün 36.5 *** akıntı bitti
18. gün 36.6
19. gün 36.6
20. gün 36.7
21. gün 36.8 az beyaz akıntı
22. gün 36.8 az beyaz akıntı
23. gün 36.7 az beyaz akıntı ( 1.5 saat önce ölçtüm)
24. gün 36.9
hadi bakem nolcak benim halim ?? benim ateş artıyor sabitlenmedi henüz 26 kasımda adet olmamam gereken günüm :ecrin_bebek:

benim şeffaf akıntım geçen adet olmadan 1 gün önce başlamıştı ben hiç yumurtlamaya yormamıştım ama adetin son günü baktım devam ediyor ve daha dün yani 15. gün iyice azaldı. jusreader arkadaşımıza sormuştum meğer yumurtlama akıntısıymış çünkü geçen ay bal-çörekotu-tarçın kürünü uygulamıştım şimdi ben bu ay yumurtladım mı 15. güne kadar gelen şeffaf akıntı geçen aydan mı kaldı , bi daha 20. günlerde yumurtlar mıyım bilemiyorum ama çalışmaları bırakmadık tam gaz devam
akıntı olayını da ekliyim

7. gün 36.4 R (açık kahve uzayan akıntı + bal-çörekotu-tarçın )
8. gün 36.3 ( açık kahve uzayan akıntı + b-t-ç )
9. gün 36.2*** (şeffaf uzayan akıntı + b-t-ç )
10. gün 36.1 (şeffaf uzayan akıntı +b-t-ç )
11. gün 36.3*** (şeffaf uzayan akıntı +b-t-ç )
12. gün 36.3*** (şeffaf uzayan akıntı +b-t-ç )
13. gün 36.4 (şeffaf uzayan akıntı)
14. gün 36.2 ***(şeffaf uzayan akıntı )
15. gün 36.4 *** akıntım azaldı
16. gün 36.5 *** akıntım çok azaldı
17. gün 36.5 *** akıntı bitti
18. gün 36.6
19. gün 36.6
20. gün 36.7
21. gün 36.8 az beyaz akıntı
22. gün 36.8 az beyaz akıntı
23. gün 36.7 az beyaz akıntı ( 1.5 saat önce ölçtüm)
24. gün 36.9
hadi bakem nolcak benim halim ?? benim ateş artıyor sabitlenmedi henüz 26 kasımda adet olmamam gereken günüm :ecrin_bebek:

bence bebişin yolda canım.. :Saruboceq:

X