Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

GÜNAYDINNN KIZLAR NASILSINIZ HAYIRLI CUMALAR HEPıNıZE BUGÜN MORALıM ıı DÜN DR GıTTıM DR BANA ıı MORAL OLDU BıR AY DAHA KLOMEN KULLANACAĞIM SONRA BıR AY BEKLEYıP DURUMU GÖRECEĞıZ HAYIRLISI ALLAH HEPıMıZE HAYIRLISINI NASIP ETSıNNN:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

CNM GÖZÜN AYDIN ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞ DARISI BİZİM BAŞIMIZA :Saruboceq: :Saruboceq:

günaydın herkese nevetna bugün ateşim normal seyrine düştü ya 36,2 sanki burda sabitlendik

Ya aslinda Resimmise de yazdim Cansucum, bir günlük düşüş bişey ifade etmiyor. Ama senin yumrtlama gününü tam anlayamıyorum ben, yani çok düşmemiş. Ama bazen düşmeden de yumurtlama oluyormuş. Bu ay olur inşallah ama olmazsa ovulasyon testiyle beraber ateş ölç bence. Du bakalım yarın ne olacak, nerdeyse çekirdek çitliycem ateş tabloları karşısında çok heyecanlı kaydirigubbakcemile3

Canım senin ateşin düşmüş iyice, akıntı da var, verimli günler bugünler, değerlendirin valla.

Oh maşallah. Hep böyle moralli olalım.kaydirigubbakcemile5

kızlar selaaammm... bugünki tablomu ekliyorum :)

19 Ekim --- 1.gün --- ***
20 Ekim --- 2.gün ---
21 Ekim --- 3.gün --- ***
22 Ekim --- 4.gün ---
23 Ekim --- 5.gün --- ***
24 Ekim --- 6.gün ---
25 Ekim --- 7.gün --- ***
26 Ekim --- 8.gün ---
27 Ekim --- 9.gün --- ***
28 Ekim --- 10.gün --- 36.1 --- ***
29 Ekim --- 11.gün --- 36.1 ---
30 Ekim --- 12.gün --- 36.2 --- ***
31 Ekim --- 13.gün --- 36.1 ---
01 Kasım -- 14.gün --- 36.4 --- şeffaf uzayan akıntı
02 Kasım -- 15.gün --- 36.2 --- *** ***
03 Kasım -- 16.gün --- 36.3 --- *** akıntı arttı
04 Kasım -- 17.gün --- 36.5 --- *** akıntı arttı
05 Kasım -- 18.gün --- 36.5 ---
06 Kasım -- 19.gün --- 36.5

bu arada şunu da söylemekte fayda oldugunu düşünüorum,
ben normalde 27 günde bir adet olurum. fakat 2 aydır 22 günde oldum...
bu ay nasıl olur bilemiyorum oğrusu...

13. gün yumurtlamışsın bence. Luteal dönem 14 gün sürer diyor arkadaşlar, demek ki 27. gün beklenmeyen regl tarihin. ınşallah 14 Kasım gelir geçer, senin kırmızılar uğramaz.

29 Ekim
1.Gün--------------36.3 R (femera+b-t-a-p-g)
2.Gün--------------36.5 R (femera+b-t-a-p-g)
3.Gün--------------36.5 R (femera+b-t-a-p-g)
4.Gün--------------36.3 R (femera+b-t-a-p-g)
5.Gün--------------36.2 R (femera+b-t-a-p-g)
6.Gün--------------36.3 (b-t-a-p-g)
7.Gün--------------36.2 (b-t-a-p-g) Şeniz
8.Gün--------------36.3 (b-t-a-p-g)
9.Gün--------------36.0 (b-t-a-p-g) - monitör 1. seviye - kaydirigubbakcemile

Merhaba kızlar, biz eşimle 3 günlüğüne Antalya'ya geldik bu sabah. Sabah ateşimi 5'te ölçtüm. yeterince uyumuştum ama her zamankinden 1,5 saat önce oldu. bu düşüş yumurtalam öncesi değil, monitör test istemeye daha bugün başladı ve 1. seviyedeyim. 11. gün 2. seviyeyi görürüm, yumurta da 13. gün atılır diye düşünüyorum....

ben 4 defa düşük yaptım...
aceba şimdi ilişkiyi bıraksam nasıl olur sizce?
yani o bile zararlıymış. sanırım yumurtlamam bitmiştir değilmi???
tuttuysa tutmuştur???

CNM ıNŞ BU KAÇAKMAK SONUNDA BıR BEBıŞ OLUR BıZıM BıR ARKADAŞ 2.5 SENE UYRAŞTI EN SONUNDA VAZGEÇıP BODRUMA TATıLE GıTTıDE KARISI O AY HAMıLE KALDI SORMA ŞıMDı DÜNYA TATLISI BıR BEBEKLERı VAR HATTA ESPıRı YARARIZ BAZEN BU KONU AÇILINCA KEŞKE DAHA ÖNCE BORUMA GÖRÜRSEYDıM HATUNU DıYE ıNŞ SENıNDE BÖYLE GÜZEL BıTER BU AYIN CNM SENDE HAMıŞıMMM DıYE BAĞIRIRSIN :sm_cool: :sm_cool: BıZDE HALAY ÇEKERıZ :teytey: kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 zemuszemus zemuszemus

günaydın güzel anne adayları hepimiz bekliyoruz bakalım umutla benimde son 5 günüm umarım gelmez kırmızılar

Oh oh aşk tatili :))) yarasın inş.

ben 4 defa düşük yaptım...
aceba şimdi ilişkiyi bıraksam nasıl olur sizce?
yani o bile zararlıymış. sanırım yumurtlamam bitmiştir değilmi???
tuttuysa tutmuştur???

Bilmem ki, yani artık ateşin yükselmiş. Çalışmak ancak sizin mutluluğunuza yarar. Ama düşük yapar mı bilmem. Çok geçmiş olsun canım. Araştırılmıştır umarım.

günaydın güzel anne adayları hepimiz bekliyoruz bakalım umutla benimde son 5 günüm umarım gelmez kırmızılar

Yeeyyy geri sayım benim de son 7-8 günüm. Ama o kadar bekleyemem 12sinde test yapıcam. Bu arada kocam geldi kızlar, benden bi-iki gün haber alamayacaksınız. Öperim.

O

Bilmem ki, yani artık ateşin yükselmiş. Çalışmak ancak sizin mutluluğunuza yarar. Ama düşük yapar mı bilmem. Çok geçmiş olsun canım. Araştırılmıştır umarım.

ilişki bile zararlı canım benim hamileliğimde...
ateşim yüksldiğine göre artık bırakabilirim o halde...
geçen ay dr a gittiğimde hamilelik belirtilerin oldugunda anında ilişkiye ara ver demişti...

selam kızlar bol bol hamilelik haftası diliyorum mubarek cuma günü herkezin göbüşü dolmuştur inşallah ...

1.gün......19 ekim......------
2.gün......20 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı
3.gün......21 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı
4.gün......22 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı
5.gün......23 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı
6.gün......24 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı:kedi:
7.gün......25 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı:kedi:
8.gün......26 ekim......35.9bal tarçın çörekotu karışımı:kedi:
9.gün......27 ekim......35.9bal tarçın çörekotu karışımı:kedi:
10.gün....28 ekim......35.9bal tarçın çörekotu karışımı
11.gün....29 ekim......35.9bal tarçın çörekotu karışımı
12.gün....30 ekim......36.0bal tarçın çörekotu karışımı
13.gün....31 ekim......36.0
14.gün....1 kasım......35.9:kedi:
15.gün....2 kasım......36.0:kedi:
16.gün....3 kasım......36.0:kedi:
17.gün....4 kasım......36.0
18.gün....5 kasım......36.0:kedi: uzayan akıntı
19.gün....6 kasım......36.0uzayan akıntı

Son düzenleme:
eneeeeeeeeee bu nasıl ateş beee ne istikrarlı karıyım ayolll hep 36.0 dahada çatlamadım

kızlar merhaba
bende bu ay ateşimi ölçücem saat 6.30 a kuruyorum saati ideal sanırım
24 Ekim 1.gün Ölçmedim (Regl)
25 Ekim 2.gün Ölçmedim (Regl)
26 Ekim 3.gün Ölçmedim (Regl) Adaçayına başladım
27 Ekim 4.gün Ölçmedim (Regl) Adaçayına devam eşimede keçiboynuzu pekmezi içiriyorum
28 Ekim 5.gün 37.8 Şeniz(Reglim bitti) Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam
29 Ekim 6.gün 35.9 ŞenizAdaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 1.günü
30 Ekim 7.gün 36.0 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 2.günü
31 Ekim 8.gün 35.9 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 3.günü(sümüksü akıntım oldu ovü.testi yaptım negatif)
01 Kasım 9.gün 36.0 ŞenizAdaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 4.günü
02 Kasım 10.gün 35.9 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 5.günü(sümüksü akıntım hala var bugün ovülasyon testi koyu silik)
03 Kasım 11.gün 35.6Şeniz keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün ve adaçayını tavsiyeniz üzerine bıraktım(ovülasyon testi dünden daha silik)
04 Kasım 12.gün 36.1 Şenizkeçiboynuzu pekmezine devam.(ovülasyon testinde ikinci çizgi neredeyse birinci kadar koyu).Yumurta akı şeklinde sümüksü akıntım var
05 Kasım 13.gün 36.1 keçiboynuzu pekmezine devam.(ovülaston testinde ikinci çizgi silikleşti ben hiçbişey anlamadım ya bu işten hayırlısı).Yumurta akı şeklinde sümüksü akıntım var
06 Kasım 14.gün 36.1 keçiboynuzu pekmezine devam kızlar ateşim sabitlendi sanki.Ovülasyon testi dünki gibi birincisi kadar koyu değil.Çok yoğun yumurta akı şeklinde sümüksü akıntım var
yorumlarınızı bekliyorumkafamçokkarıştı

Son düzenleme:

CNM TABLON ÇOK GÜZEL İNŞ BEBİŞ GÖBÜŞTEDİR :Saruboceq: :Saruboceq: zemuszemuszemuszemus

ayşecim ayrıca devam et test yapmaya içinde kuşku kalmasın tatlımmm

çiçeğim tatlım çok sağol çalışmalara ve testlere devam

CNM TABLON ÇOK GÜZEL İNŞ BEBİŞ GÖBÜŞTEDİR :Saruboceq: :Saruboceq: zemuszemuszemuszemus

amin canım inşallah ben bu ay erken yumurtladım galiba

Yeni ay yeni umut
25 ekim 1.GÜN 36.3
26 ekim 2.GÜN 36.2
27 ekim 3.GÜN 36.1
28 ekim 4.GÜN 36.1
29 ekim 5.GÜN 36.3
30 ekim 6.GÜN 36.5
31 ekim 7.GÜN -----
1 kasım 8.GÜN -----*****
2 kasım 9.GÜN 36.2
3 kasım 10.GÜN 36.1*****
4 kasım 11.GÜN 36.1*****
5 kasım 12.GÜN 36.0 ÇATLATMA ıĞNESı SAAT 3
6 kasım 13 GÜN 36.1
CUMANIZ MÜBAREK OLSUN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…