Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Npsl, degerin 160'i geçmesi beklenir ama sende yeterince artmamış. Bazen olur böyle, eğer Cuma gunü degerin 300 ve üzeri olursa sorun yoktur ama gene 2 katı dan fazla artmazsa dış gebelikten suphelenilir :KK43:( umarım degerin kat kat artar canım

slm kızlar.saanlicim topicte bas bas bağırıyorum sana sesimi duymuyosun:çok üzgünüm: sen de benimle beraber 3 kasımcı değilmiydin?
Bir de kızlar ateşinizi sabah mı ölçüyorsunuz istediğiniz zaman mı?bir de ağızdan mı?nasıl biraz anlatabilirmisiniz?Bu arda bu topici pelly1 tavsiye etti.kendisine teşekkür ederimopuyorumnanaktan

aayyy olurmu canim yazdimya cvp evet bende 3 kasimciydim ama benimkiler kendi kafasina gore hareket ettilerde 1 ay icinde iki kere geldiler,,,3 kasimda olmam lazimdi 28 ekimde oldum da bittim bile diye....ya sen goremedin arada kaynadi sekercim yada problemden dolayi siteye eklenmedi bilemiyorum cicim,,,bilseydim okuyamadigini bidaha yollardim canim kusura bakma,,,

kızlar tünaydın
bende bu ay ateşimi ölçücem saat 6.30 a kuruyorum saati ideal sanırım
24 Ekim 1.gün Ölçmedim (Regl)
25 Ekim 2.gün Ölçmedim (Regl)
26 Ekim 3.gün Ölçmedim (Regl) Adaçayına başladım
27 Ekim 4.gün Ölçmedim (Regl) Adaçayına devam eşimede keçiboynuzu pekmezi içiriyorum
28 Ekim 5.gün 37.8Şeniz (Reglim bitti) Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam
29 Ekim 6.gün 35.9 ŞenizAdaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 1.günü
30 Ekim 7.gün 36.0 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 2.günü
31 Ekim 8.gün 35.9 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 3.günü(sümüksü akıntım oldu ovü.testi yaptım negatif)
01 Kasım 9.gün 36.0 ŞenizAdaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 4.günü
02 Kasım 10.gün 35.9 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 5.günü(sümüksü akıntım hala var bugün ovülasyon testi koyu silik)
03 Kasım 11.gün 35.6 Şenizkeçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün ve adaçayını tavsiyeniz üzerine bıraktım(ovülasyon testi dünden daha silik)kafamçokkarıştı
04 Kasım 12.gün 36.1 keçiboynuzu pekmezine devam

yorumlarınızı bekliyorum kızlar bide ben bazen kendiliğimden 15 20 dakika önce uyanıyorum ama yataktan kalkmıyorum tekrar dalıyorum saatle uyanıp o zaman ölçüyorum doğrumu yapıyorum kızlar

Yettim Ayşecim. Sanırım 11. gün yumurtlamışsın. Eğer bugün test negatifse dün yumurtlamışsın demektir zaten. Yok eğer silik de olsa çıkarsa fikfiklere devam. Yataktan kalkmazsan o 20 dakka önceki uyanma bişey ifade etmez bence. Bir de keçiboynuzu pekmezi, keçiboynuzunun kedi kadar etkili değilmiş. Pellynin postunda vardı. Hadi bakalım inşallah hamişsindir bu ay.

kızlar bugun kan tahlı yaptırdım tekrar... sonuc 142 cıktı ılkı 79 cıkmıstı doktor sonuc ıstedıgımız gıbı degıl dedı degerler ıyı yukselmemıs..kese falan hıcbısey gozukmedı ıkı gun sonra tekrarlıcam.. lutfen bılen varsa cevap yazsın..cok uzgunum..

Üzülme NPSL. Arkadaşların da dediği gibi tam katlamamış ama yükselmiş. İnşallah 300lerin çok üzerinde çıkar cumaya. Doktorlar bazen herşeyin en kötüsünü pat diye söylüyorlar, çok görüyorlar tabii iyi ve kötü vakaları. Ama inan ki, bebeğin gelecekse hiçbir güç onu senden alamaz. Ayağını sıcak tut, biraz dinlen, protein al. Güzel haberlerini alırız inşallah.

Aysecim ateşin 35.6'dan 36.1'e yükselmiş. Zaten bunu bekliyorduk. Ovulasyon olmuş, yumurta atılmış, hayırlı olsun canım :)))hihoyyyt

nevetna canım çok sağol
saat 4 te test yapıcam bakalım
pellynin yaptırdığı karışımdan önümüzdeki ay bende yaptırıcam
canım bide eğer biliyosan cevaplarmıısn eğer ben dün yumurtladıysam regl günüm ne zaman olur

Aysecim ateşin 35.6'dan 36.1'e yükselmiş. Zaten bunu bekliyorduk. Ovulasyon olmuş, yumurta atılmış, hayırlı olsun canım :)))hihoyyyt

canım ben çalışmaya devam edeyim diyorum gün aşırı sen ne dersin
bide ovülasyon olduysa 14 gün sonramı olur beklenmeyen regl tarihi

Valla güzelim o senin genel döngü uzunluğuna göre değişir. Misal normalde 28 günde bir oluyorsundur. Bu ay erken yumurtlamışsındır 11. günde ama gene 28. günü beklemen gerekir. Ben mesela iki gün geç yumurtladım. Ama gene 28. günümü bekliyorum test yapmak için. Negatif çıkar da belki 30. gün regl olurum ama sanmam ben hep 28 günde bir olurum. Senin durumun ne? 28 günde birse 20 Kasım. Ama bazen de 14 gün sayıyorlar üzerine. Bana pek mantıklı gelmiyor, o zaman da 17 Kasım. Bence sen 20si için bekle, garanti olsun.

evet canım ovulasyondan 14 gün sonra ayşecim

sağol tatlım

Valla güzelim o senin genel döngü uzunluğuna göre değişir. Misal normalde 28 günde bir oluyorsundur. Bu ay erken yumurtlamışsındır 11. günde ama gene 28. günü beklemen gerekir. Ben mesela iki gün geç yumurtladım. Ama gene 28. günümü bekliyorum test yapmak için. Negatif çıkar da belki 30. gün regl olurum ama sanmam ben hep 28 günde bir olurum. Senin durumun ne? 28 günde birse 20 Kasım. Ama bazen de 14 gün sayıyorlar üzerine. Bana pek mantıklı gelmiyor, o zaman da 17 Kasım. Bence sen 20si için bekle, garanti olsun.

canım ben pkoluyum düzensiz 26 gündede oldum 34 gündede oldum
regl düzenleyici vermişti doktorum onu kullanıyorum 20 kasımı bekliyim ben en iyisi

Luteal faz herzaman 14 gün sürer ancak luteal faz yetmezliği varsa daha kısa olabilir. Benim ovulasyondan tam 14 gün regl başlıyor.
Aysecim pko olunca bu tarihler şaşıyor maalesef. Şimdi tek yapacağın ateş ölçmeye devam etmek ve beklemek. Tabi çalısmalar gün Asiri olsun, zararı yok nasılsa. Ena 14 gün olarak duşun sen

Luteal faz herzaman 14 gün sürer ancak luteal faz yetmezliği varsa daha kısa olabilir. Benim ovulasyondan tam 14 gün regl başlıyor.
Aysecim pko olunca bu tarihler şaşıyor maalesef. Şimdi tek yapacağın ateş ölçmeye devam etmek ve beklemek. Tabi çalısmalar gün Asiri olsun, zararı yok nasılsa. Ena 14 gün olarak duşun sen

canım çok sağol verdiğin bilgiler için günaşırı çalışmaya devam zaten sırf bebiş içinde değil daha yeni evliyiz tadını çıkarmak gerek inşallah bebişim bekletmez beni

Yaaa ama bu benim iki gün daha beklemem demek. Ühüüüüü. Pöfür pöfür. Bi de o zaman ben bu aya kadar hep 14. gün mü yumurtluyordum yani? Allah Allah. Bunları bu yaştan sonra öğrendim ya. Kızım olursa 13 yaşında anlatıcam hepsini. Çok dinler ya o da, çarpar kapıyı o yaşta. O zaman da burası duruyor olur, bak derim bak neler yaptık senin için hain evlat.

ılahi Nevetna, güldürdün beni :))) ben de bizi dinleyeceklerini hiç sanmıyorum. Bugünkü cocuklara, genclere bakıyorum da hiç yapmasak daha mı iyi diyorum bazen. Vicdanli, saygılı ve dürüst cocuklar yetiştirmek çok zorlaşti bu ülkede. Anne baba olmak için önce bir sınav olsa keske...

selam kızlar Allah muhabbetinizi arttırsın a.s ben de bu ay ateş ölçüyorum ve sizin yorumlarınıza ihtiyacım var ben pek bişey bilmiyorum bu konuda malesef ... işte tablom ;
7. gün 36.4 R
8. gün 36.3
9. gün 36.2 ***
10.gün 36.1
11. gün 36.3 ***
12. gün 36.3
bir de bal-çörekotu-tarçın kürünü yapıyorum bu gün son gün.

kızlar şimdi ovülasyon testi yaptım ikinci çizgi neredeyse birincisi kadar koyu
bu ne demek şimdi ya benim kafam çok karıştı yardım edinnnnn

Ayy evet hep savunmuşumdur bunu. Ehliyet için sınava giriyoruz ama çocuk yetiştirmek için yok. ÖSYM görev başına!!!! Ben en çok şu Amerika'da sekiziz doğuran kadına gıcık olmuştum. Zaten 3 çocuğu var. Üzerine doğurmuş IVFle. Kocası da yok, işi de yok. Annesi bile reddetti kadını. Sırf medyatik olmak için doğurdu bence. Oysa çocuk isteyen ne çok insan var salak hatun noolcak. Hadi akşama girerim belki yine. Başbaş.

selam kızlar Allah muhabbetinizi arttırsın a.s ben de bu ay ateş ölçüyorum ve sizin yorumlarınıza ihtiyacım var ben pek bişey bilmiyorum bu konuda malesef ... işte tablom ;
7. gün 36.4 R
8. gün 36.3
9. gün 36.2 ***
10.gün 36.1
11. gün 36.3 ***
12. gün 36.3
bir de bal-çörekotu-tarçın kürünü yapıyorum bu gün son gün.

Ay gidiyorum deyip gidemiyorum. Canım ateşin güzel gidiyor, çalışmalara devam. Test kullansan daha emin olursun yaklaşıp yaklaşmadığından yumurtlamaya. Bence daha yumurtlamamışsın. Önümüzdeki iki gün falan ani bi düşüş görürsen o gün yumurtlayacaksın demektir. Eşinde sperm problemi yoksa bence hergün çalışın. Bir de mümkünse ovulasyon günü sabah çalışın. Sabah daha iyi oluyormuş. İyi şanslar.

kızlar şimdi ovülasyon testi yaptım ikinci çizgi neredeyse birincisi kadar koyu
bu ne demek şimdi ya benim kafam çok karıştı yardım edinnnnn

Aaa o zaman daha yumurtlamadın sen. 12-24 saat içinde yumurtlayacaksın. Tam gaz devam çalışmalara. Test yapmaya da devam et bence.

X