Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Yeni ay yeni umut
25 ekim 1.GÜN 36.3
26 ekim 2.GÜN 36.2
27 ekim 3.GÜN 36.1
28 ekim 4.GÜN 36.1
29 ekim 5.GÜN 36.3
30 ekim 6.GÜN 36.5
31 ekim 7.GÜN -----
1 kasım 8.GÜN -----*****
2 kasım 9.GÜN 36.2
3 kasım 10.GÜN 36.1*****
4 kasım 11.GÜN 36.1

günaydın kızlar

kizlar gunaydin,
ben bugun doktora gittim, hamile oldugumu soyledim ama doktorum kanda bakmadi, onun yerine onumuzdeki hafta keseye bakcak cunku benim durumum icin kanda bakmanin beni daha cok strese sokacagini soyledi onun icin direk keseye ve kalp atislarina bakacaklar onumuzdeki hafta, umarim hersey yolunda goder bu defa:Saruboceq:allahim en kisa zamanda hepinize saglikli hamilelikler kismet eder insallahopuyorumnanaktan

aayyy canım benim.inş.Sağlıklı sorunsuz bir hamilelik ve doğum geçirir sağ salim kucağına alırsın bebeğini opuyorumnanaktan

Hosgeldin Sebin :)) ateşini dijital termometre ile her sabah uyandığında, yataktan kalkmadan, ayağını yere basmadan ölçmen lazım. Vücudunun dinlenmiş olması yani en az 5 saat uyumuş olman lazım. Ateşini hergüne yazıyorsun, biz de yorumluyoruz, günler geciveriyor. Ovulasyon ateşinin en düşük olduğu gün gerçekleşiyor, ateşin yükseldiği gün yumurta atılmış oluyor. Sonrasında regl gunüne kadar ateşinin yüksek kalması bekleniyor....

aayyy canım benim.inş.Sağlıklı sorunsuz bir hamilelik ve doğum geçirir sağ salim kucağına alırsın bebeğini opuyorumnanaktan

canim cok sagol, allah hepinize en kisa zamanda sorunsuz saglikli hamilelikler kismet etsin insallah, fakat bu topic bana cok ugurlu geldi onu soyleyeyim, ates olcuyordum arkadaslarda yorumluyordu benim icin, bence sende hemen basla vucudunu taniman acinsindan da cok iyi insallah sanda da ugurlu gelir:1hug:

canım ya benim kafam karıştı.hem hamilesin hem hala ateş mi ölçüyorsun?

Kızzz Allah mı söyletiyor :))))) İnşallah inşallah. Ben henüz hamile miyim bilmiyorum canım. Bu, bu ayki tablom. 16. gün yumurtladım. test dediklerim yumurtlama testi. Yumurtlama olmadan yumurtlamanın olacağını gösteriyorlar. Hamilelik testine benziyorlar. Gördüğün üzere benim ateş yükseldi 16. günün akabinde. Beklenmeyen günüm de 12 Kasım. Ama inşallah sen haklısındır, ay mutlu oldum sabah sabah.

Sühenza çok tebrikler, hadi hayırlısı olsun. Sağlıkla kucağına al inşallah. Ben neler yaşadığını bilmiyorum ama kanda bakmak neden seni strese sokacak anlamadım. Neyse inşallah kestirmeden kalp atışlarını duyar, keseyi görürsün de için rahatlar.

Günaydın lovely, sen test yapıyor musun bilmiyorum ama herhalde yakın senin yumurtlaman. Hadi inşallah olur. Kan pıhtılaşmasında yazdıklarını okudum da, seni herhalde bir tek bunları yaşayan anlar. İnşallah bugünler çok yakında mazi olur, anımsamazsın bile.

Ben kaçıyorum artık patron atıcak beni işten!!!

Saol canım.akşam iş çıkışı eczaneye bir gidip bakayım.gerçi benim kan sonucum bu akşam çıkacak.henüz adet de olmadım.kan sonucuna göre bakarım artık :1hug:

kızlar tünaydın
bende bu ay ateşimi ölçücem saat 6.30 a kuruyorum saati ideal sanırım
24 Ekim 1.gün Ölçmedim (Regl)
25 Ekim 2.gün Ölçmedim (Regl)
26 Ekim 3.gün Ölçmedim (Regl) Adaçayına başladım
27 Ekim 4.gün Ölçmedim (Regl) Adaçayına devam eşimede keçiboynuzu pekmezi içiriyorum
28 Ekim 5.gün 37.8Şeniz (Reglim bitti) Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam
29 Ekim 6.gün 35.9 ŞenizAdaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 1.günü
30 Ekim 7.gün 36.0 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 2.günü
31 Ekim 8.gün 35.9 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 3.günü(sümüksü akıntım oldu ovü.testi yaptım negatif)
01 Kasım 9.gün 36.0 ŞenizAdaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 4.günü
02 Kasım 10.gün 35.9 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 5.günü(sümüksü akıntım hala var bugün ovülasyon testi koyu silik)
03 Kasım 11.gün 35.6 Şenizkeçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün ve adaçayını tavsiyeniz üzerine bıraktım(ovülasyon testi dünden daha silik)kafamçokkarıştı
04 Kasım 12.gün 36.1 keçiboynuzu pekmezine devam

yorumlarınızı bekliyorum kızlar bide ben bazen kendiliğimden 15 20 dakika önce uyanıyorum ama yataktan kalkmıyorum tekrar dalıyorum saatle uyanıp o zaman ölçüyorum doğrumu yapıyorum kızlar

İnşallah dediğin gibi olur hepimze uğur getirir.Benim kan sonucum bugün akşam çıkacak.idrarım sabah negatif çıktı.adet günüm de dündü.hala tık yok.Kasıklarım ağrıyordu 2 haftadır neredeyse.akıntım da vardı.dün de karnım sızlıyordu ama sanırım foss çıkacak.ilk deneme başarısız olcak gibi ama bir dahaki aya inş.

İnş. içime doğmuştur da Allah tarafından söyletilmiştir.:Saruboceq:

inşallah canım test yapmıyorum ama bu ay olmazsa alıpğ yapıcam bu arada dr gidiyorum klomen vermişti bu ay son sonra aşılama demişti ama
12 kasım umarım hayatının en güzel zamanların olur hamile olursun

lovely bence test yap canim, testle daha kesin sonuc alirsin, cunku ates biraz degisken olabiliyor, uykuna, havaya, dinlenmene gore oysaki testte daha net sonuc alirsina.s.

Sühenza çok tebrikler, hadi hayırlısı olsun. Sağlıkla kucağına al inşallah. Ben neler yaşadığını bilmiyorum ama kanda bakmak neden seni strese sokacak anlamadım. Neyse inşallah kestirmeden kalp atışlarını duyar, keseyi görürsün de için rahatlar.

cok sagol nevetnacigim darisi hepinizin basina, daha once bir mol gebelik vardi mol gebelikte degerler ikiye katliyor, doktorda her iki gunde bir kan testi yaptirinca degerlerin yukslisini inisini gormek seni strese sokabilir yine mol mu degilmi diye, endiselenmektense, en iyi keseye bakmak dedi.Insallah bu defa yolunda gider, cok sagol iyi dileklerin icinopuyorumnanaktan

suhendacım bu ay olmazsa niyetim o bakalım inşallah keseyi görürsün sağlıkla alırsın bebeğini

kızlar bugun kan tahlı yaptırdım tekrar... sonuc 142 cıktı ılkı 79 cıkmıstı doktor sonuc ıstedıgımız gıbı degıl dedı degerler ıyı yukselmemıs..kese falan hıcbısey gozukmedı ıkı gun sonra tekrarlıcam.. lutfen bılen varsa cevap yazsın..cok uzgunum..

canım bi önceki testi ne zaman yaptırmıştın

ılkını p.tesı yaptırmıstım

canım benim hiç üzülme o doktor biraz saçmalamış
bhcg 2 günde ikiye katlar seninkide öyle olmuş zaten daha ne istiyorki
herşey yolunda canım bne bu doktorları anlamıyorum insanı neden strese sokarlarki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…