Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar nasılsınız ? eski sayfaları okuyamıyorum ama umarım güzel haberlerinizi vermişsinizdir .Ben pek ayakta vakit geçiremiyorum nete giremiyorum mide bulantılarım felaket 2 haftadır doğru dürüs birsey yıyemedim diyebilirm yatakdan çıkmak zor geliyor( kalp atışlarımızı duyduk nihayet tek sevindirici şey bu :))) sabırla ilk üç ayın atlatmayı bekliyorum

herkese selamlar umarım bl hamişli bir hafta olur

ayseyildirim bence yumurtlamadan sonra bırak soğanıda adacayını da
benim daha önce kötü bir tecrübem oldu, soğandan olduğunu düşünüyorum ben.
sende riske atma bence.

1.gün......19 ekim......------
2.gün......20 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı
3.gün......21 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı
4.gün......22 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı
5.gün......23 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı
6.gün......24 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı:kedi:
7.gün......25 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı:kedi:
8.gün......26 ekim......35.9bal tarçın çörekotu karışımı:kedi:
9.gün......27 ekim......35.9bal tarçın çörekotu karışımı:kedi:
10.gün....28 ekim......35.9bal tarçın çörekotu karışımı
11.gün....29 ekim......35.9bal tarçın çörekotu karışımı
12.gün....30 ekim......36.0bal tarçın çörekotu karışımı
13.gün....31 ekim......36.0
14.gün....1 kasım......35.9:kedi:
15.gün....2 kasım......36.0:kedi:
16.gün....3 kasım......36.0

Ayy ne güzel haberler, yani bulantılar değil de kalp atışları çok güzel. Maşallah. Allah bize de o günleri göstersin inşallah. Eskileri sayfa sayfa okuduğum için bu haberler çok hoşuma gidiyor. :ecrin_bebek:

ezel 22 18 aylık kızım var. 27 yasındayım.7 senelık evlıyım..kızım olana kadar 5 tane dusuk yaptım 3 kurtajlı 2 tanede kımyasal gebelık gecırdım troıd hastasıyım.. cok sukur cocugumuz oldu ama olana kadar cok sey atlattık..hep dua edıyorum Allahım ısteyen herkeze nasıp etsın..yarın tekrar kan tahlılım var haber verırım sızı takıp etmeye devam etcem..ınsallah en kısa zaman da burda sevıncınızı paylasırız..

Merhaba. Çok düz seyretmiş ateşin canım. Daha yumurtlamadın herhalde. İlk ateş ölçümün mü? Ağızdan, dil altından, sbah kalkmadan ölçüyorsun di mi? Bi de kür dışında ilaç kullanmıyorsun di mi? Kaç gün sürüyor döngün? Ayy çok sordum.

Allah bağışlasın NPSL. Sen de çok zor şeyler geçirmişsin. Merakla bekliyoruz ikinci test sonucunu.

Kızzzlaaar çok uykum var. Biliyorum hamilelik belirtisi değil, daha çok erken ama gözlerim karıncalanıyor, gözüm sürekli saatte. İş bitse de eve gidip yatsam modundayım. Kışa dönmesinden herhalde havanın. Bir de hamile olsak nasıl işe gelicez bakalım. Neyse Allah kuvvet versin hamişlere.

Sekerkiz, eşinin sperm sayisi çok iyi. Hareket yavaş evet onu artirmak için doktora bir danışın. Benim doktorum esime Trental adlı bir ilaç verdi. Sabah aksam birer tablet iciyor. Sperm hareketini artırıyormuş. Ayrıca keciboynuzu kuru mutlaka uygulasın. ıyi bir aktarsan doğal pekmez alın. markette satılanlar iyi değil, tadı insanı bayıyor. Ya da keciboynuzlarini 5-10 dk kaynat, sabah aksam suyunu icsin. Taze yapacaksın yalnız. etkisini göstermesi maalesef 1-2 ay alıyor. Ayrica iliskiden 2 saat önce sert kahve icsin (espresso gibi) bu da sperm hareketini artırıyor.
Sonuclarda morfoloji nasıl? Kruger'e göre %14 ve uzeri ise dolleme şansı %88 demek.
Moralini bozma canım, hiç sperm olmamasından kat kat iyi eşinin sonucları. Spermleri biraz itelemek gerekiyor sadece :)))
Moralini bozma

Bu arada Sekerkiz, esimin ileri hareketli sperm oranı %10 idi. 5 Eylül'de bakılmıştı. 3 Ekim'de % 53, 31 Ekim'de %62 oldu. Sana daha önce yazmıştım kullandığı karışımı. Aktara bir gidin, sorun. ıse yaradığının canlı kanıtı esim.

canım bugün benim ateşim düştü biliyosun sen çiçek bi arkadaşım da hepiniz bugün ovülasyon olur dediniz bencede öyle ama demin test yaptım dünden çok silik çıktı ne şimdi bu

canım burda adam akıllı bi aktar yok ama karışımda neler var yazarmısın tekrar

Aysecim silikte olsa 2. Çizgi varsa iyi bence, yarın sabahki atesinle daha iyi belli olur. Ben dizin kullandığınız testleri çok anlamıyorum. Benim kullandığım monitörde testler sabah ilk ısrarla yapılıyor mesela. Sizinki gün icinde 3-4 saat bekledikten sonra. bence bu bile etkiliyordur. Çok guvenmiyorum o testlere. Monitörde çok net 2. ve 3. Seviyeyi görüyorum. ovulasyon gunünde Test çubuğunda silik 2. Çizgi oluyor. Çok net değil yani... Sen moralini bozma, calisma olsun mutlaka, akıntında olmuştu zaten, bugün yarın catlar...

canım çok sağol ben bugün çalışma yapıcam zaten sabahta ölçerim tekrar
testlere bende güvenmiyorum artık monitör testler biraz pahalı galiba olmadı şu tükrükle olandan alıcam bende senin eşin için kullandığın macunda neler var

Evet hanımlar muhteşem karışımı yazıyorum (1-2 maddesi aklıma gelmiyor):
- bal (gercek çam, çiçek,kekik veya kestane balı)
- tarçin
- çörekotu
- keçiboynuzu tozu
- keçiboynuzu pekmezi
- isirgan otu tohumu
- keten tohumu
- arisutu
- polen
- ginseng
- çakşir otu
birkaç malzeme daha vardı sanki ama hatırlamıyorum. Bir de bunların gramajlari çok önemli. Aktarınız sorun mutlaka biliyorlardir. 1 kg bal ile yapılıyor, ben 100 tl ödedim. 2 ayda ancak yarısı bitti.
Aysecim senin annenler falan yaptırıp sana gonderemez mı?

gönderirler aslında bi ismi varmı yoksa aktar kendimi hazırlıyor

tamam cnm benım gıdıcem yaptırıcam teskkur ederım

canım herkesin bir derdi var işte allah herkesi farklı üzüntülerle sınıyor ama bak sonunda sabrının mükafatını almışsın bi kızın olmuş ve şimdi hayırlısıyla ikincide gelicek inşallah :Saruboceq: ikisi birden büyüyüp giderler ne güzel gerçi bakmakta zor olcak belki arasıra kıskançlık falan çıkcak baya kafan şişcek hazır ol kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile3 ama arada ne kadar az yaş farkı olursa o kadar iyi anlaşıyo birbirine bağlı oluyo kardeşler hem madem geç bulmuşsun erken davranmakla en iyisini yapmışsın kaydirigubbakcemile5 bende 1.yi hayırlısıyla bulayımda 2.ye çabuk sıra gelir kısmetse :asigim:

benimde düğün için yaptırdığımız tahlillerde demir eksikliğine bağlı kansızlık çıkmıştı dr bidaha gel kan alalım dedi ama araya bayram falan girdi sonrada zor geldi gitmedim yarın işim var perşembe gidicem eğer anormal bişe varsa tedaviye başlarım bu karnımın ve belimin sağ taraflarının ağrımasındanda bahsedicem gerekirse onuda incelesinler sonra allah korusun hamile kalsamda bebeği almaları gerekirse benim ihmalim yüzünden olduğu için hiç affetmem kendimi :1no2: Üşütüyoda olabilirim evimiz sobalı dikkatte etmiyorum ama geçen ayda bu zamanlarda aynı ağrılarım olduğu için ürktüm işte hepimiz için hayırlısı artık ne diyelim allah beterinden korusun

hazır kan veriyoken gebeliğede baktırsam çıkarmı kızlar ovulasyon 14.gün mü 18.gün mü oldu pek emin diilim gerçi ama eğer 14. gün civarı bebek olmuş ise 22. gün reglime tam 1 hafta kala çıkar mı testte? 1 günlük bile olsa çıkıyo diye duydum ama bide olduğu halde çıkmazsa kötü yaa fisfisfis

Ezel, çıkar sanırım. Zaten ben hamilelik öncesi kontrol için gidince ben istemeden rutin olarak bchg de yaptılar. Tabii o zaman bilmiyoz bchg nedir Bişey çıkmaz inşallah.

Bu ovulasyon testleriyle ilgili bişey söyliycem. Benim de ovulasyon önceki iki gün silik çizgiydi, ovulasyon günü hiç çıkmadı. Ki mantıklı, çünkü LH denen hormon yumurtlamadan önce zirve yapıp sonra düşüyor. Yani Ayşe eğer bugün yumurtladınsa tabii ki çıkmaz test. Hadi kolay gelsin :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…