Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Aysecim bu aksam mutlaka çalışın, boş geçmeyin :)) Soğan ve adacayini da bırak artık bence.

Aysecim bu aksam mutlaka çalışın, boş geçmeyin :)) Soğan ve adacayini da bırak artık bence.

canım adaçayını bırakıcamda soğanıda mı bırakayım sence
saraçoğlu hamilelik oluşursa bişey olmaz ama öğrenince bırakın yazmış
kafam karıştıkafamçokkarıştı

kızlar bende bu ay ölçtüm ateşimi ama ben ağızdan diye okumuştum sadece dil altı olcağını düşünemedim ya en son çocukken ateşim ölçüldü o da dil üstündendi bende dil üstünden ölçtüm ne bilem doğru çıkarmı bide reglim bittikten sonra başladım 7 gün sürüyo tam bitmesi 8. gün başladım sabah uyandığımda yani 8-8.30 civarı daha yataktan kalkmadan ölçüyorum

bakın yazayım da bi yorum yapın karmakarışık ısım var benim

8.gün: 36.1
9.gün: 36.0
10.gün: 35.3
11.gün: 35.6
12.gün: 35.1
13.gün: 35.0
14.gün: 35.8
15.gün: 35.9
16.gün: ölçemedim
17.gün: 35.7
18.gün: 36.5
19.gün: 36.3
20.gün (bugün): 36.5

benim reglim düzenli geliyo 28 günde bir çok nadir 29 oluyo 14.gün karnımda regl ağrısı gibi ağrı vardı zaten ama 18.gün ovulasyon olabilirmi sizce? bugünlerin içinde sadece 18.günün akşamı yani dün akşam çalışamadık eşim rahatsızdı umarım ovulasyonu kaçırmamışızdır bu akşam kesin çalışma olcak zaten hasta masta dinlemem

merhaba canım 14.gün çatlamış yumurtannn yükselmiş çünküüü hadi hayırlısı inşallah tutunmuştur 12 13 14 . günlerde çalışma yapmışınızdır inşallahhh opuyorumnanaktan

sağol canım inşallah olur bu ay evt o günlerde çalıştık sadece 18.gün akşamı ara vermiştik akşamda çalıştık :kedi: bugünde 36.5 ama hayırlısı :Saruboceq:

bişey sorcam kızlar, evlendiğimden beri böle oluyo geçen ayda böle olmuştu daha reglime 10 gün varken ağrılarım başlamıştı bu ayda şu 18. günden beri belim ve karnım ağrıyo regl olduğumuzda ağrır ya onun gibi özelliklede sağ kasığım ve beliminde sağ tarafı, karnım şişti çok gazım var ve göğüslerim acımaya başladı 14.günde sızlıyodu ama geçti bu geçmiyo bebiş vardır diyemicem geçen ayda böle olmuştu sizce kötü bişeymi var? :uhm:

Sende adet düzensizliği mı var ki soğan kuru yapıyorsun? Ozellikle pko için kullanılıyor çünkü. Senin ateş güzel, yumurtlama da olacak bugün. Soğanın sokturucu etkisi var benim bildigim, döllenme olur da Rahime de yerleşirse riske atma derim ben. Doktor tavsiyesi değil sonuçta, Saracoğlu her seye bir çözüm sunuyor ama ben olsam bırakırdim.

ılkvetek..ezel22..seyyal..ayse yıldırım hepınıze ıyı dıleklerınız ıcın tesekkur ederım.. tanımadıgınız halde mutlulugumu benımle paylastınız..ınsallah sızınde bı gun sevıncınızı burda hep beraber yasarız ..

canım tanımak önemli değil hepimizin isteği aynı birbirimizi anlıyoruz ve inanki kendim hamileymişim gibi seviniyorum bu arada 1 kızın varmış maşallah ben ilk çocuğun sandım fotonda çok küçük görünüyosun.

Sende adet düzensizliği mı var ki soğan kuru yapıyorsun? Ozellikle pko için kullanılıyor çünkü. Senin ateş güzel, yumurtlama da olacak bugün. Soğanın sokturucu etkisi var benim bildigim, döllenme olur da Rahime de yerleşirse riske atma derim ben. Doktor tavsiyesi değil sonuçta, Saracoğlu her seye bir çözüm sunuyor ama ben olsam bırakırdim.

tatlım ben pkoluyum birazda iltihap sorumun var ondan içtim çok şükür kist filan yok
aslında haklısın bırakayım en iyisi gerçi çok güzel temizledi içimi ama riske atmayayım

bişey sorcam kızlar, evlendiğimden beri böle oluyo geçen ayda böle olmuştu daha reglime 10 gün varken ağrılarım başlamıştı bu ayda şu 18. günden beri belim ve karnım ağrıyo regl olduğumuzda ağrır ya onun gibi özelliklede sağ kasığım ve beliminde sağ tarafı, karnım şişti çok gazım var ve göğüslerim acımaya başladı 14.günde sızlıyodu ama geçti bu geçmiyo bebiş vardır diyemicem geçen ayda böle olmuştu sizce kötü bişeymi var? :uhm:

kızlar bi fikri olan varmı?

ÇOK ÜZÜLMEDİM DESEM YALAN OLUR UMUTLANMIŞTIM ÇÜNKÜ ATEŞİM ÇOK İİ GİDİYORDU NE DİYEYİM HAYIRLISI OLSUN mafoldumben YENİ BİR AY YENİ BİR UMUT BAKALIM DR GİDECEĞİM NE DİYECEK DEVAM MI TÜP BEBEK Mİ DİYECEK ASLINDA DAHA FAZLA DAYANACAK GÜCÜNDE KALMADI ARTIK TÜP BEBEK DENEYİP ŞANSIMI ORDA KULLANMAK İSTİYORUM ÇÜNKÜ İNSAN ÇOK ÜZÜLÜYOR VEDE YIPRAMIYOR ALLAH HEPİMİZE HAYIRLISINI VERSİN AMA TEKRAR HAPTA KULLANMAK İSTEMİYORUM BU AY POLEN BAL FELAN DENEYECEĞİMMMM :a015: :a015: :1no2:

canım benim yaa biliyorum çok zor tatlım ama inan sabretmekten başka yapılcak bişey yok allahım tez zamnada sana o mutluluğu yaşatcak canım benim inşallahh kafanı biraz uzaklaşitırcak şeyler bul çoğu insan tüp bebek yapmaya karar verdikten sonra ki süreçte tüp bebek yapmaya gidene kadar ki zamanda hamiş kalıyor yani kafasından attığı için nasılsa tüp bebek olucak dediği için o rahatlıkla hamiş kalabiliyor yada tüp bebekle bebek dünyaya getiren annelerin çoğu doğumdan sonraki kısa süreçte doğal yoldan hamile kalabiliyor bunların hepsi nereye çıkıyor kafamızın rahat olması gerektiğineee lütfen sende hobi falan edin bişeyler yap çok fazla düşünmemeye çalış bu konuyu inşallahh tüp bebek olmadan gelir bebeğinn canım benimm opuyorumnanaktan

npsl canımcım tebrikler. sağlıkla kucağına al inş... darısı isteyen herkesin başına.....
özledim sizleri işten giremiyorum.. arada bakarım.. öptüm hepinizi.. gribe karşı dikkatli olun.....
damlammm seni çok özledim kuşum yaaaa sensiz buralar pek ıssızzzz canım listecimm benimmmmmm sende dikkat et kendineeeeeeeee opuyorumnanaktan

günaydın arkadaşlar..

bugünkü ateş tablom..

1- 36.2
2- 35.7
3- 35.4
4- 35.2
5- 35.5
6- 35.9
7- 34.8(regl in son günü)(ovülasyon testinde 2. çizgi çok silik)
8- 36 (ovülasyon testinde 2. çizgi dahada silik )
9- 35.9(ovülasyon testinde 2. çizgi dünkünden silik)
10- 35.4(ovülasyon testinde 2. çizgi çok az koyulaştı)
11- 35.9(ovülasyon testinde 2 çizgi hala silik :KK43:( sanırım koyu çizgi olmayacak )
12- 34.4(ovülasyon testinde 2 çizgi çok silik )
13- 34.8(ovülasyon testinde 2 çizgi çok az koyulaşmış)
14- 34.8(ovülasyon testinde 2 çizgi biraz daha koyulaşmış)
15- 34.9(ovülasyon testinde 2. çizgi 1. çizgiyle aynı koyulukta)
16- 35.8(ovülasyon testinde 2. çizgi biraz silikleşti)
17- 35.8(ovülasyon testinde 2. çizgi biraz silikleşti)
18-36.1
19-35.8
20-35.9
21-35.7
22-36.1
23-
24-
25-
26-
27-
28-
29- (beklenmeyen adet günüm)

merhaba şekercim şimdilik gayet güzel inşallahh 8 ay daha böyle gider canımm benimm opuyorumnanaktan

1.gün 29 ekim 36.4 R
2.gün 30 ekim 36.7R
3.gün 31 ekim ölçemedım ( adetim bıttı gıbı bışıy hıc boyle kısa surmesdı)
4.gün 01 kasım ölçmedim (damla damla bıttı)
5.gün 02 kasım 37.1 bu neya nıye boyle normalde bıle boyle cıkmamıştı
6.gün 03kasım 38.6 kızlar dedıgınız gıbı test yaptım tek cızgı aslında sevınmedımde degıl cunku asırı derecede yanma var bu aralar oyuzden antıbıyotık kullanıcam
pellynin dediği gibi doktora gitmeden kullanma tatlımm yaa

kızlar günaydın
bende bu ay ateşimi ölçücem saat 6.30 a kuruyorum saati ideal sanırım
24 Ekim 1.gün Ölçmedim (Regl)
25 Ekim 2.gün Ölçmedim (Regl)
26 Ekim 3.gün Ölçmedim (Regl) Adaçayına başladım
27 Ekim 4.gün Ölçmedim (Regl) Adaçayına devam eşimede keçiboynuzu pekmezi içiriyorum
28 Ekim 5.gün 37.8 Şeniz(Reglim bitti) Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam
29 Ekim 6.gün 35.9Şeniz Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 1.günü
30 Ekim 7.gün 36.0 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 2.günü
31 Ekim 8.gün 35.9 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 3.günü(sümüksü akıntım oldu ovü.testi yaptım negatif)
01 Kasım 9.gün 36.0Şeniz Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 4.günü
02 Kasım 10.gün 35.9 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 5.günü(sümüksü akıntım hala var bugün ovülasyon testi koyu silik)
03 Kasım 11.gün 35.6 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 5.günü

kızlar ateşim düştü dünkü teste bakarsam bugün yarın yumurtlarım herhalde bugün test yapıcam tekrar hayırlısı artık yorumlarınızı bekliyorum

merhaba canım bence de yarın ateşin yükselebilir şekercim mutlaka bugün fikfikleree devammmm opuyorumnanaktan

kızlar bende bu ay ölçtüm ateşimi ama ben ağızdan diye okumuştum sadece dil altı olcağını düşünemedim ya en son çocukken ateşim ölçüldü o da dil üstündendi bende dil üstünden ölçtüm ne bilem doğru çıkarmı bide reglim bittikten sonra başladım 7 gün sürüyo tam bitmesi 8. gün başladım sabah uyandığımda yani 8-8.30 civarı daha yataktan kalkmadan ölçüyorum

benim reglim düzenli geliyo 28 günde bir çok nadir 29 oluyo 14.gün karnımda regl ağrısı gibi ağrı vardı zaten ama 18.gün ovulasyon olabilirmi sizce? bugünlerin içinde sadece 18.günün akşamı yani dün akşam çalışamadık eşim rahatsızdı umarım ovulasyonu kaçırmamışızdır bu akşam kesin çalışma olcak zaten hasta masta dinlemem

sağol canım inşallah olur bu ay evt o günlerde çalıştık sadece 18.gün akşamı ara vermiştik akşamda çalıştık :kedi: bugünde 36.5 ama hayırlısı :Saruboceq:

valla bence çok güzel değerlendirmişinizzzz kaydirigubbakcemile3

sana şöyle söyliyim kendini çok dinlemeee inan ben iki ay öncesine göre yaşadığım her belirtide hamiş kalmam gerekirdi inan mide bulantısından göğüs ağrısınaa her türlü ağrılar aynen reglim başlamadan 8 gün öncesinden başlardı eskidende öylemiydi yoksa psikolojikmiydi bilemem ama son iki aydır o kadar olmuyor çünkü vazgeçtim kendimi dinlemekten
üşütmüş olabilirsinn
bazen yumurtlama belirtileri her zamanki gibi aynı olmayabiliyor
bazen salgıladığımız hormonların miktarından farklı farklı belirtiler hissedebiliriz bu yüzden kendini çok dinleme tatlım opuyorumnanaktan

çiçeğim günaydı pelly bana adaçayı ve soğan kürünü bırakmamı önerdi sen ne dersin
bi fikrin varmı

zaten bu ay o kadarda umursamıyorum çünkü geçen ayda böyle oldu aynen senin gibi göğüslerim çok şişti ve çok ağrıdı midem bulanıyodu karnım ve belim çok sancı yapıyodu akıntım ve gazım vardı ilk kez olduğu için heveslenmiştim fos çıktı :umursamaz: allah korusun başka bi rahatsızlık olmasında hep sağ tarafımda olduğu için kist falan olabilirmi diyorum fisfisfis

Son düzenleme:
çiçeğim günaydı pelly bana adaçayı ve soğan kürünü bırakmamı önerdi sen ne dersin
bi fikrin varmı
valla tatlım bence pelly haklıı adaçayı zaten yumurtlamadan sonra içilmez düşüklere sebep olabilir allah korusun soğan kürüde ne gerek var belki dokunmaz zararı ama yinede yapma benceede pellyee katılıyorum yanii canımcımm
zaten bu ay o kadarda umursamıyorum çünkü geçen ayda böyle oldu aynen senin gibi göğüslerim çok şişti ve çok ağrıdı midem bulanıyodu karnım ve belim çok sancı yapıyodu akıntım ve gazım vardı ilk kez olduğu için heveslenmiştim fos çıktı :umursamaz: allah korusun başka bi rahatsızlık olmasında hep sağ tarafımda olduğu için kist falan olabilirmi diyorum fisfisfis
evet tatlım insan dinledikçe kendini mutlaka duyuyor bişeylerr dinleme boşver allah korusun bişey niye olsunnn yoktur zaten dinlemeye o kadar zorluyoruzki istemesekte duyuyoruz bişeylerr cidden bişey olsa yerinde duramazsın tatlımm merak etme doktora git yada genel muayene ol içinde kalmasın yaniii

Ezelcim doktordan korkacak birsey yok. Hamile kalınca 9 ay gitmek zorundasin hem. Ne kadar geç gidersen o kadar vakit kaybı. Eğer kist varsa büyümesini engellemek lazım. Dogum kontrol hapı kullanman gerekecek. En az 2 ay. Benim sol yumurtalikta bir kıstım var. 8 aydır orada. 2 ay hap kullandım küçüldü ama yokolmadi. Hamile kalmama engel değil ama her ay ölçüyoruz. Büyümüyor hep aynı. Yasım 35, daha fazla vakit kaybetmemek için hap kullanmak istemiyorum. Spermleri de cogaltmisken ara vermemek için sürekli kontrol altındayım senin anlayacağın. Doktora gitmeyi erteleme bence....

Amin canım. İnşallah seninki de güzel güzel büyüyordur. Bak ateşin ne kadar istikrarlı. Ve de senin için yüksek. Demek ki, senin ovulasyon sonrası derecelerin 35.7-36.1 aralığında. 21. gün de hafif bir düşüşün var. İnşallah implantasyondur. O gün hiç akıntın oldu mu? Olmaya da billiyormuş ya.

Artık herşeyi hamilelik belirtisi kabul etme noktasına geldim. Uyandığımdan beri sol bileğim ağrıyor. Acaba hamilelikten mi dermişim :pPPsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

yorumun için teşekkürler canım.. 21. gün değilde 20. gün hafif bir akıntım olmuştu..

canım benim yaa biliyorum çok zor tatlım ama inan sabretmekten başka yapılcak bişey yok allahım tez zamnada sana o mutluluğu yaşatcak canım benim inşallahh kafanı biraz uzaklaşitırcak şeyler bul çoğu insan tüp bebek yapmaya karar verdikten sonra ki süreçte tüp bebek yapmaya gidene kadar ki zamanda hamiş kalıyor yani kafasından attığı için nasılsa tüp bebek olucak dediği için o rahatlıkla hamiş kalabiliyor yada tüp bebekle bebek dünyaya getiren annelerin çoğu doğumdan sonraki kısa süreçte doğal yoldan hamile kalabiliyor bunların hepsi nereye çıkıyor kafamızın rahat olması gerektiğineee lütfen sende hobi falan edin bişeyler yap çok fazla düşünmemeye çalış bu konuyu inşallahh tüp bebek olmadan gelir bebeğinn canım benimm opuyorumnanaktan

damlammm seni çok özledim kuşum yaaaa sensiz buralar pek ıssızzzz canım listecimm benimmmmmm sende dikkat et kendineeeeeeeee opuyorumnanaktan

merhaba şekercim şimdilik gayet güzel inşallahh 8 ay daha böyle gider canımm benimm opuyorumnanaktan

pellynin dediği gibi doktora gitmeden kullanma tatlımm yaa

merhaba canım bence de yarın ateşin yükselebilir şekercim mutlaka bugün fikfikleree devammmm opuyorumnanaktan

valla bence çok güzel değerlendirmişinizzzz kaydirigubbakcemile3

sana şöyle söyliyim kendini çok dinlemeee inan ben iki ay öncesine göre yaşadığım her belirtide hamiş kalmam gerekirdi inan mide bulantısından göğüs ağrısınaa her türlü ağrılar aynen reglim başlamadan 8 gün öncesinden başlardı eskidende öylemiydi yoksa psikolojikmiydi bilemem ama son iki aydır o kadar olmuyor çünkü vazgeçtim kendimi dinlemekten
üşütmüş olabilirsinn
bazen yumurtlama belirtileri her zamanki gibi aynı olmayabiliyor
bazen salgıladığımız hormonların miktarından farklı farklı belirtiler hissedebiliriz bu yüzden kendini çok dinleme tatlım opuyorumnanaktan

canım benim yorumun için teşekkürler.. opuyorumnanaktan inşallah bebeğim benimledir... :Saruboceq: Allah herkesin gönlüne göre versin.. :Saruboceq:

KIZLAR MORELIM COK BOZULDU ESIM DUN SPERM TESTI YAPTIRDI FAXLATTIM SIMDIDE BIDE SIZLEN PAYLASIYIM BI YORUM YAPIN OGLEDEN SONRA DOKTORA GIDICEK TEKRAR

NORMAL :20.000000M3 48 .000000M3 SAYISI

ileri hızlı hreketli :20-25 iken onun ki 15 düşük

hareketsiz 25-30 iken onun 40

gene hareketsizlik baslamışsenağlama ondan bu ayda bebeışım olmadı sanırımsenağlama

KIZLAR MORELIM COK BOZULDU ESIM DUN SPERM TESTI YAPTIRDI FAXLATTIM SIMDIDE BIDE SIZLEN PAYLASIYIM BI YORUM YAPIN OGLEDEN SONRA DOKTORA GIDICEK TEKRAR

NORMAL :20.000000M3 48 .000000M3 SAYISI

ileri hızlı hreketli :20-25 iken onun ki 15 düşük

hareketsiz 25-30 iken onun 40

gene hareketsizlik baslamışsenağlama ondan bu ayda bebeışım olmadı sanırımsenağlama

canım benim üzülme ALLAH çok büyük.. keçiboynuzu kürünü yaptınız mı canım hiç?

Merhaba arkadaşlar a.s a.s. bizde bebiş istiyoruz :emir_bebek: bu korunmasız 2.ayımız bu kararı aldığımızdan beri buraları takip ediyorum. bu ay düzenli ateşimi ölçüyorum veee çoook çalışıyoruz Şeniz:KK66: bu da tablom:
1.gün:36.4regli
2.gün:36.4regli
3.gün:ölçemedim
4.gün:36.4regli
5.gün:36.2regli
6.gün:ölçemedim(reglim bitti)
7.gün:36.4
8.gün:36.2
9.gün:36.3
10.gün:36.1
11.gün:36.0
12.gün:36.4
13.gün:36.0
14.gün:36.2
15.gün:36.6
16.gün:36.5
17.gün:36.7
18.gün:36.6
19.gün:36.7
20.gün:36.7
21.gün:36.6
22.gün:36.7
23.gün:36.8:lepi:

reglim yaklaşık 26-28günde bir olur.inşallah isteyen herkesin bebişi en kısa zamanda hayırlısıyla onunla olur :Saruboceq:

24.gün:36.9 ayy inşallah böyle devam eder zemuszemus

kızlar günaydın
bende bu ay ateşimi ölçücem saat 6.30 a kuruyorum saati ideal sanırım
24 Ekim 1.gün Ölçmedim (Regl)
25 Ekim 2.gün Ölçmedim (Regl)
26 Ekim 3.gün Ölçmedim (Regl) Adaçayına başladım
27 Ekim 4.gün Ölçmedim (Regl) Adaçayına devam eşimede keçiboynuzu pekmezi içiriyorum
28 Ekim 5.gün 37.8 Şeniz(Reglim bitti) Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam
29 Ekim 6.gün 35.9Şeniz Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 1.günü
30 Ekim 7.gün 36.0 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 2.günü
31 Ekim 8.gün 35.9 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 3.günü(sümüksü akıntım oldu ovü.testi yaptım negatif)
01 Kasım 9.gün 36.0Şeniz Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 4.günü
02 Kasım 10.gün 35.9 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 5.günü(sümüksü akıntım hala var bugün ovülasyon testi koyu silik)
03 Kasım 11.gün 35.6 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 5.günü

kızlar ateşim düştü dünkü teste bakarsam bugün yarın yumurtlarım herhalde bugün test yapıcam tekrar hayırlısı artık yorumlarınızı bekliyorum

Kesin bugün yumurtluyorsun. Bugün ve yarını değerlendirin ve de bence de bırak artık kürleri. İnşallah hamile kalacaksın ve o kürlere de gerek kalmayacak.

merhaba canım 14.gün çatlamış yumurtannn yükselmiş çünküüü hadi hayırlısı inşallah tutunmuştur 12 13 14 . günlerde çalışma yapmışınızdır inşallahhh opuyorumnanaktan

Benim okuduğum tüm kaynaklar aynen şöyle diyor: Adet gecikmesinden önce tek başına hamilelik belirtisi olan birşey yoktur. En büyük belirti geciken adettir. Biliyorum çok zor ama beklemek zorundayız. Dedim ya neredeyse bilek ağrımı bile gebelik belirtisi zannedicem lol. Bu arada doktora hala gitmediysen canım, yani bebekten önce kontrol amaçlı, mutlaka git. Hiç korkma. İnan zaman kaybı olmaz böylece.

canım benim üzülme ALLAH çok büyük.. keçiboynuzu kürünü yaptınız mı canım hiç?

Ya aslında Sekerkızdan alıntı yapmaya çalıştım olmadı. Şekerkız, üzülme bak resimmisin esinin değerleri artmış maşallah. Sen de keçiboynuzu yedir, bir de aktarına sen de bir karışım hazırlat. Valla tek hareketli sperm olmasa da ameliyatla alıp tüp bebek yapıyorlar artık, bu değerler çok iyi o durumların yanında. Allah isterse şak diye olur. Üzülme canımcım.

X