Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

sağol TIFFcıımmmmm.. ne bileyiim bu kadar sabit olunca devam eder diye düşünmüştüm.. testte yaptım o da negatif :sinifsinif: olsaydı çıkardı şimdiye kadar :)

[ı]cnm benım heryerde soyulenıyor duymuyomusun havalar soguyunca vucud ısısı duser dıye hemen karamsarlasma be bıtanem[/ı]

sağol şekerkızzzzz.. dediğim gibi hiç sanmıyorum üşümekten olduğunu uyandığımda yanıyorduuum kaydirigubbakcemile3

hayırlısı olsuuun artık..

cnm ınsallah bu son tablomuz olucak bu ay.ben bı kure baslıyorum bal corek otu tarcın sende bı dene ıstersen yumurtaları guclendırıyormus

Ben 2 aydır bal-tarçın-polen-arı sütü-ginseng karşımı yiyorum her sabah. bir de yumurta geliştirici bir ilaç içiyorum 5 gün boyunca. Bende işe yarıyor da sperm sayımız düşük, onu artırmaya çalışıyoruz. Eşim de kür yapıyor. Yarın gene spermiyogram yapılacak, en az 30-40 milyon çıkarsa bayağı umutlanacağım bu ay için.

cnm bızımde derdımız o ne kuru uyguluyosunuz esın ıcın bızımkıden sayı bıraz dusuk ve hareketsız

.........................................

Son düzenleme:
cnm bızımde derdımız o ne kuru uyguluyosunuz esın ıcın bızımkıden sayı bıraz dusuk ve hareketsız

Aktarımız bir karışım hazırladı eşime, bayağı kalabalık bir karışım :)) Hatırladıklarım: bal, tarçın, keçi boynuzu tozu, keçi boynuzu pekmezi, ısırgan otu tohumu, keten tohumu, çakşır otu, ginseng, çörekotu, zencefil, arı sütü, polen ve birkaç başka şey daha. Her sabah bir kaşık yiyor eşim. Daha önce sadece keçiboynuzu yiyordu, o da işe yarıyor. Pekmezi de olur. Eşim akşamları muzlu-pekmezli süt yapıyor kendine. Yarın ki sonuçlara göre işe yarayıp yaramadığını göreceğiz. Spermler 3 ayda bir yenileniyomuş. Eşim Ağustos ayından beri kür uyguluyor, artık etkisini görürüz sanıyorum..

Geçen sene biz 3 defa aşılama denedik. İlk aşılamada sperm sayımız 5 milyondu. Eşim ondan sonra sürekli keçiboynuzu yemeye başladı. Günde 7-8 tane keçiboynuzunu kıtır kıtır yedi. 2. aşılamada 20 milyon, 3. aşılamada 60 milyon sperm oldu ama hamile kalamadık. Keçiboynuzu cidden işe yarıyor ama hiç ara vermemek lazım. Bırakınca eski haline dönüyor değerler.

günaydın arkadaşlar, tablomun son halini vereyim kacayım ben, sonra okuyacağım son haberleri.
kendinize iyi bakın, pellycim yeni ayın hayırlı olsun canım, umarım son ayındır...
umarım hepim,izin öyle olur arkadaşlar...

1.gün - 36.4
2.gün - 36.5
3.gün - 36.5
4.gün - 36.6
5.gün - 36.7
6.gün - 36.6
7.gün - 36.6
8.gün - 36.8
9.gün - 36.3 * uykusuz
10.gün - 36.5
11.gün - 36.6 *
12.gün - 36.5 *
13.gün - 36.2
14.gün - 36.1 *
15.gün - 36.6
16.gün - 36.5 *
17.gün - 36.5
18.gün - 36.4 * uykusuz CATLADIM
19.gün - 36.4 uykusuz
20.gün - 36.4 * uykusuz
21.gün - 36.6
22.gün - 36.7
23.gün - 36.8
24.gün - 36.8
25.gün - 36.8
26.gün - 36.9
27.gün - 36.9
28.gün - 36.7 yerleşme olsun
29.gün - 36.8
30.gün - 36.8 ??? ne dersiniz??

justreader güzel gidiyor yaw opuyorumnanaktan acaba, acaba diyorum :))))

cnm bencede tablom çok güzel inş hamişsimdir cnm :Saruboceq::Saruboceq: :teytey:

anladım cnm tesekkur ederım pekmezı dedıgın harnup pekmesı olarak gecıyor dımı

sağolun arkadaşlar inşallah, bu arada pelly yazmayı unutmuşum, bu uykusuz halim, uyuyamadım dün akşam pek.
ya belki bugun kan test yaptırırım, sizi habersiz bırakmıcam merak emeyin ateşli bacılar:)))

hayırlısı bakalım bebışmı gelıyor ne :lepi:

Yeni ay yeni umut
25 ekim 24.gün 36.3 adetimin 1.günü
26 ekim 36.2 adetimin 2.günü
27 ekim 36.1 adetimin 3.günü
28 ekim 36.1 adetimin 4.günü
29 ekim 36.3 adetimin 5.günü
30 ekim 36.5 6.gün
evet ateşimmm

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar ben acı elma(adaçayı) yağı yapmaya başladım tampona koydum içerden çıktı şimdi günlük pede döktüm umarım işe yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…