Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

BAYRAMIMIMZ KUTLU OLSUUNNNturkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi

sincappppppppppppp şu testi yapsanda birr sende rahatlasannn bizde rahatlasakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

çiçeğim geçen ay klomen kullandım ya mahvoldum bittim vücudum tükendi
bende 3 ay ara verdim Rabbim inşallah ihtiyaç duyurmaz
doğal şeylere döndüm en azından kötü bi etkisi olmaz diyorum

çiçeğim geçen ay klomen kullandım ya mahvoldum bittim vücudum tükendi
bende 3 ay ara verdim Rabbim inşallah ihtiyaç duyurmaz
doğal şeylere döndüm en azından kötü bi etkisi olmaz diyorum

ay canım yaa iyi yapmışın ara vermekle doğal şeylere yönelmek çok iyi zaten bol bol kuru incir yee her sabah aç karnına tatlım 2-3 tane incir cidden yumurta oluşumuna çok etkiliyor
bende kür olarak incir kürü yaptığımdada soğan kürü yaptığımdada mahvettim metabolizmamı ondan kür vesaire yapmıyorum geçen ay kimyasal gebelik geçirdiğimde adaçayı içmiştim ama çok düzenli değil bi iki gün içtim bi iki gün içmedim incir mevsimiydi taze incir yemiştim bol bol yani bu şekilde daha faydalı kür yapmaktan ziyade inşallah düzene biran önce girersin canım meleğinde biran önce sağlıcaklan gelir canım

ÇİÇEĞİM EN AZINDAN ADETİM DÜZENLİ ESKIDEN DUZENSIZDI.YUMURTLUYORUM BUNLAR OLDUGU SURECE ER YADA GEC HAMIŞ KALICAM OYUZDEN HIC TAKMIYORUMMUCKSS
ne güzel işte tatlım düzenli gelmeye başlamış reglin bu gerçekten büyük lütüf tatlım en azından her regliyle yeni umutlara yelken açıyoruz demi amaa opuyorumnanaktan kafana takmamanada çok sevindim takınca zaten inan kendimizi mahvediyoruz tatlım başka bişey olmuyor biraz rahat olmakta her zaman fayda varr :1hug:

SÜPERSİN ANIM TABLON COK GÜSEL SABITLMŞ BENCE TEST YAP BEN AYNI GÜNDE YAPTIM IDRR TESTINDE GÖRDÜM HEMDE KOYU BI CIZGI HADİ HAYRLI OLSUN BEBİŞİN
ÜSÜLME CANM YA HERSEYIN BASI SAGLIK YETRKI SAGLKLI OLALIM ZAMNAI VAR DEMKKI GELİR STRES YAPMA STERS BUNUN DÜŞMANI

canlarım Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsunn
SAGL CANM SIZLRINDE CUMHRYT BAYRMNZ KUTLU OLSUNturkbayragi

:lepi::lepi::lepi: Hamilesin sen! 1-2 gün bekleyip test yap artık :)))

Hah işte bu ruh halinde olmamız lazım, umutlu ama körü körüne değil. Şekerkız, eşin gerçekten çok iyi bi eşmiş, neler duyuyoruz. Allah'ın hesabını, tasarladıklarını biz bilemeyiz. İnşallah hayırlı zamanda olacak ve de çok güzel olacak :)

Cumhuriyet bayramınız kutlu olssuuuun!!!!!!turkbayragi

Bugün gezelim, yürüyüş yapalım, gerçekten bayram yapalım. Elin gavurunun bi 4 Temmuzu var nasıl havai fişeklerle kutluyor. Biz geçiştiriyoruz.

Kızlar benim yumurtlama gelmedi hala. Bugün 14. gün. Biliyorum 20ye kadar yolu var, bekleyeceğiz. Ama aklıma takıldı diş yüzünden antibiyotik kullanıyorum. Bazı yabancı siteler antibiyotik kullanımının iyi bile olabileceğini yazmış, siz ne dersiniz? Acaba yumurtlamamı geciktirmiş olabilir mi? Benim ilk ölçüm ayım amaakıntıdan biliyorum genelde 14-16 arası yumurtluyordum sanki.

günaydın arkadaşlar..

cumhuriyet bayramımız kutlu olsunn.. turkbayragi turkbayragi

bugünkü tablom..

1- 36.2
2- 35.7
3- 35.4
4- 35.2
5- 35.5
6- 35.9
7- 34.8(regl in son günü)(ovülasyon testinde 2. çizgi çok silik)
8- 36 (ovülasyon testinde 2. çizgi dahada silik )
9- 35.9(ovülasyon testinde 2. çizgi dünkünden silik)
10- 35.4(ovülasyon testinde 2. çizgi çok az koyulaştı)
11- 35.9(ovülasyon testinde 2 çizgi hala silik ( sanırım koyu çizgi olmayacak )
12- 34.4(ovülasyon testinde 2 çizgi çok silik )
13- 34.8(ovülasyon testinde 2 çizgi çok az koyulaşmış)
14- 34.8(ovülasyon testinde 2 çizgi biraz daha koyulaşmış)
15- 34.9(ovülasyon testinde 2. çizgi 1. çizgiyle aynı koyulukta)
16- 35.8(ovülasyon testinde 2. çizgi biraz silikleşti)
17- 35.8(ovülasyon testinde 2. çizgi biraz silikleşti)
18-

yorumlar mısınız arkadaşlar..

Son düzenleme:
kızlar bende bu ay kesın olarak baslıcam takıbe.gecen ay ara ara yapıyordum ama bısı oldu
benım atesım hep dusuk normalmı bu
35.3 35.4 lerde gıdıyor bu normalmı yaa..zaten hepte usuyen bırıyım

normaldir herhalde herkese göredeğişiyo sanırım.. benimde 36lara zor çıkıyo ..

Resimmisciiim rica ederim, inşallah güzel haberler alıcaz senden.
Off ben şu ikinci çizgiyi bi görsem ama koca gelsin de ondan sonra

inşallah canım inşallah..

etkıler diyede bılyrm canım ben bekarken doktra aşırı akıntı yüzünden gttımde sık antbiyotklrden oldugunu içindeki inthpın atılmasına yardımcı oldugunu sölemişti ama

canım hangi günleri değerlendirdiniz

sincaaaaap canım valla hamilesin, yap artık şu testi

gunaydın sincapım tablon cok guzel gidiyor canım opuyorumnanaktan inşallah bir kac gun icinde guzel haberini alırız :Saruboceq::Saruboceq:

Son düzenleme:
tunaydddin kisslarrr sekerkiz67 uzuldum canim adet olmana ama bak sana ne dicem yanliz degilsin hayatim bende dun adet oldum dun anlamadim ne oldugunu onceki adetimin ustunden 14 gun gecmsti bu neyin nesi diye ama simdi yogunlasti adete donustu ama dedigin gibi bu ay benim icimdede tuaf bi huzur ve rahatlik mi deyim mutluluk mu deyim adini koyamadigim bisey var icimde uzulmedim onceki aylar hastalandigimda cok canim sklirdi bu ay bi tuaflik var bende neyse hayirlisi olsun bakalim yeni tablo yeni umutlar baslasin bakalim,,,kasima kaldik ins ins ins bekleyen arkidislerimizinki gelmez de onlar icin seviniriz,,,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…