Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

bu dediğin tarihler adetinin kçıncı günlerii..??birde regliye bir gün kala zaten düşüyor genelde ateşş.. hayırlsıı.. ama şimdiden sevinme bence.. umarım gönlündeki olmuşutr..

Nur canım sonunda bugün yükseldi ateş:) sabah kalktığımda 36,7 gördüm gözlerime inanamadım valla:)) dün 36,1 di bu sabah 36,7

:dance:sonunda canım :))) çatladı çatlayacak diye diye catlattık nıhayet.çalısmaları yogun tut bu ara.fazla mesaiye kal :)))

canım benim 1 nisan regl günümün başlagıncı

o zaman ayın 19 unda yumurltmaışsın
sanırsamm.. eğer döllenme olduysada yüksek kalır.. regle kadarda yüksek gider ısıı..sabret.. eğer ateşin adetin geçiene kadar düşmesse zaten hamişsindir..inş gönlündeki olur canım..

19 nisanda yükseldiğine göre canım o gün catlamaıs yumurtan.son güne kadar yüksek gitmesi gerek.adet günü de birden düşüveriyor bazen.eger adet gününde düşmemişse ısın o zaman umutlanabilirsin.

1.gün 36,5
2.gün 36,7
3.gün 36,4
4.gün 36,2
5.gün 36,0
6.gün 36,2
7.gün 36,3
8.gün 36,2
9.gün 36,4*
10.gün 36,3*
11.gün 36,3*
12.gün 35,9*
13.gün 36,0
14.gün 36,0
15.gün 36,1
16.gün 36,3*
17.gün 36,2
18.gün 36,2
19.gün 36,1*
20.gün 36,1
21.gün 36,3*
22.gün 36,4
23.gün 36,4

BACILAR NE HALDESİNİZ BAKİM NASIL GİDİYOR... BEN ATEŞ ÖLÇMEYİ GÜN HESAPLAMYI HEPTEN BIRAKTIM... DÜŞÜNMÜYOM BURAYADA GİRMİYOM ARADA GEZİNİP ÇIKIYOM BEBEĞİ ARTIKIN DÜŞÜNMÜYOM .. STRES YAPMIYOM RAHATIM.. SİZLER NASILSINIZ. BAKALIM ?Şeniz

teşşekkür ederim kızlar allah herkese nasip etsin inşallah ısımda böyle gitsin inşallah

canım bu ay ben de rahatım çünkü bu ay bebek ihtimali çok düşük.ölçüyorum ama iş olsun diye.adet olacagım günü bilirim en azından.gerçekten stres insanı ne kadar yıpratıyormus.bu ay rahatım ya kendimi kuş gibi hissediyorum :teytey:

Evet Canim Yaa.. Hangiş Allahin Kuluna Sorduysam.. Düşünmeyeceksin Dedi 6 Ay Bi Geçsin Bakalim Sonra Uğraşirsin Böyle şeylerle Dediler... Baktim Hakketen öle Yani... Aman Stres Olmuştum Fecii. şimdi Pek Rahatim öle Olalim Bak Sürpriz Olcak Bize.. Birden Gelcek Meleklerimiz.... :))

evet bencede en güzeliii stres yapmamamk.. bende ateş ölçüyorum ama stres yok bende.. ama olur ama olmaz.. şu günümü bir öğreneyimde..sağdan yumurtladığımda sanırsam 9 veya 10. gün gıdaklıyomm.. bu ay soldan yumurtlamam gerekk.. eğer olursaa.. bide onu öğreneyim bakalım.. onda ne zaman gıdaklıcamm:)).ne yaparsak yapalım onu veren Allah.. o isterse verir. herşey bahane.. kısmet ne mzanaysa o zaman:)).

insallah canım ya gelir bebişler. artık birileri soruncada lafı kapatıyorum öyle olunca da ne zamandır etraftan kimse de sormuyor şimdilik.rahatım yani.bu ay belirti falan da dinlemiyorum.bana da herkes öyle diyor.tamamen kafada bitiyor olay..

benim ısı da pek nazlı.yavas yavas yükseliyo

R gün 36,3
2 gün 36,3
3 gün 36,3
4 gün 36,3
5 gün 36,2
6 gün 36,2
7 gün 36,1
8 gün 36,2
9 gün 36,0 X
10 gün 36,2
11 gün 36,2 X
12 gün 36,2
13 gün 36,4
14 gün 36,3 X
15 gün 35,8
16 gün 36,1
17 gün 36,2 X
18 gün 35,9 X
19 gün 36,1
20 gün 36,3
21 gün 36,1 X
22 gün 36,2
23 gün 36,7

Sanırım bu ateş takibi bizi bira daha strese sokuyor:) Bu ay herzamankinden daha çok taktım galiba neden yükselmedi nasıl birden yükseldi şimdi ne olacak vs vs :)) her ne olursa olsun umarım hepimiz için hayırlısı neyse o olur kızlar...Şeniz

öncelikle stres yapmamalıyız.. bu yöntemi uyguluyorsakda.. değerlerine baktıdma sanki 15.gün ısın düşmüş.. galiba o gün yumurtlamısşın canım sen.. inş değerlendirmişsimnizidr.. hayırlıısı olsun canımm..

valla ben gecen aylarda çok takıyordum ama bu ay hiç ciddiye almıyorum.ısı takibinde de strese girmeden yapmak lazım.mesela ben ısı ölçmesem 21.günde catlıyacagım aklımın ucuna bıle gelmezdi.ben o günlerde mesaiyi bırakıp bekleme dönemine girmiş oluyordum çünkü.bu sayede vücudumuzu tanıyoruz.nurder takma sende canım.olursa olur zaten

Haklısın canım bende çok rahat görünütüm aslında ama ne bileyim içten içe düşünmeden edemiyor insan. Yinede daha çok boşvermeye çalışacağım napalım.. Desteğiniz için tekrar teşekkürler kızlar...

Haklısın canım bende çok rahat görünütüm aslında ama ne bileyim içten içe düşünmeden edemiyor insan. Yinede daha çok boşvermeye çalışacağım napalım.. Desteğiniz için tekrar teşekkürler kızlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…