Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ben de sonunda catladım galiba.:)))

nurder seninkini de catlatıcaz baska yolu yok .gerekirse üzerinde tepinirim çatlasın dıye.sırnaşık şeybu ay yumurtalar inatcı çıktı valla.

ben de sonunda catladım galiba.:)))

nurder seninkini de catlatıcaz baska yolu yok .gerekirse üzerinde tepinirim çatlasın dıye.sırnaşık şeybu ay yumurtalar inatcı çıktı valla.

R 36,3
2 36,3
3 36,3
4 36,3
5 36,2
6 36,2
7 36,1
8 36,2
9 36,0 X
10 36,2
11 36,2 X
12 36,2
13 36,4
14 36,3 X
15 35,8
16 36,1
17 36,2 X
18 35,9 X
19 36,1
20 36,3
21 36,1 X
22 36,2
:sm_confused:

valla bende bir değişiklik yok canım çatlayamadım gittim bu ay:)))) Ama dün sadece sağ göğsüm, bugün her ikiside hiç olmadığı kadar sızlıyo sanırım adetim yakın...

nurder ne oynak ateşin var.bir çıkmıs bir inmiş.:uhm:
yarın artar belki.göğüs agrısı adet belirtisi olmayabiliyor.
ben de güya bu ay adaçayı içtim.erken olgunlaşsın diye yumurta.:dilcikar:

VALLA CANIM DEDİM YA BENDE ANLAMADIM. ZATEN ADETİME BİR HAFTA KALDI ÇATLAYACAK MECBUR:)) bEKLEYİP GÖRECEZ ARTIK NAPALIM. BİRDE DÜN AKINTIM JÖLE ŞEKLİNDEYDİ YANİ NASIL ANLATAYIM ŞEFFAF YUMURTA AKI GİBİ AMA AKICI DEĞİL HANİ PASTA JÖLELERİ VARDIR YA ÖYLE BİŞEY ANLAYAMADIM BEN BUNU:))) KIS VUCUDUMDA BİŞEYLER OLUYOOOO :)))

Hayırdır inşallah bu ay göğüslerim fena ağrıyo ama henüz çatlamamışken haiş olma ihtimalim olamaz değilmi? Psikolojik olarak kendime hamilelik belirtisi yaşatıyorum galiba. Yakında sıyıracaz kızlar hazır olun :))))

canım yerlesme kanaması olurken de ısı düşermiş ya.acaba bebiş yerleşiyor mu??hadi insallah canım ya.ama bence bekle biraz daha kan testi için.cumaya az kalmıs.beklemek zor ama.:içelim:

sağol canım yardımcı olduğun için bana gerçekten iyi moral oluyursunuza.s. bende bekliycem artık geciksin biraz sabırsız ben ne kadar dayanıcam bakalım:mymeka: hayırlısıyla evlerimiz şenlensin olmazsada artık yeni bir ay çalışmalara devam:dance:

slm kızlar bende bugün hamile olduğumu öğrendim

tebrikler canım allah kucağına almayı nasip etsin sana sorunsuz bir hamilelik diliyorum:nazar: eğer yazımı okursan canım ben ve benim gibi bebiş bekleyenler için duva et allahım hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin bizlreea.s.

Nur canım sonunda bugün yükseldi ateş:) sabah kalktığımda 36,7 gördüm gözlerime inanamadım valla:)) dün 36,1 di bu sabah 36,7

Nur canım sonunda bugün yükseldi ateş:) sabah kalktığımda 36,7 gördüm gözlerime inanamadım valla:)) dün 36,1 di bu sabah 36,7

şimdi sen dün yumurtladın demek...demek 24 üzerine 10 ekle 4 mayısdan saonra adet olmayı bekle ...

şimdi sen dün yumurtladın demek...demek 24 üzerine 10 ekle 4 mayısdan saonra adet olmayı bekle ...

Dün mü yumurtladım? Kıs biz onca zaman boşuna mı çalıştık yani:))) dün de pas geçtik yaa... Neyse bugün akşam çalışırız bizde napalım jeyyar :)) zaten internetteki hesaplayıcıların üzerine ben bir iki gün koyuyorum merak etme canım:)) hayırlısı olsun ne diyeyim

Dün mü yumurtladım? Kıs biz onca zaman boşuna mı çalıştık yani:))) dün de pas geçtik yaa... Neyse bugün akşam çalışırız bizde napalım jeyyar :)) zaten internetteki hesaplayıcıların üzerine ben bir iki gün koyuyorum merak etme canım:)) hayırlısı olsun ne diyeyim

kızlar hepinize selam bende bişey sorabilirmiyim size 18 nisanda benim ateş:36,1 di
19 nisandan bu yana 36,7-36,8 arasında gidip geliyor şimdi ben ayın ne zaman yumurtladım ve ateşin o günden bu yana düşmemiş olamsı iyi bişeymi yoksa yumurtlamadan sonra hep yüksek olur regl günündemi düşer boşu boşuna sevinmimCADIARZU

X