Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

arkadalsar selam,
ayın 3 nde regl olmustum hesaplamam gore 10-15 arası yumurtlama zamanımdı.2 gunde bır ılıskıye gırdık.vucut ısısına baktımda suna 36.9 cıktı.bunu nasıl anlıyorsunuz?bu ay ınsallah hamıle kalmısımdır:)

bu ay 3 nde gecen ay 7 nde regl oldum.normalde 4 gun atıyor yanı 29 na adet olmam gerekıyır.daha vucut ısıma hıc bakmadım demınde baktım 36.9 cıktı.cok merak edıyorum bu ay hamıle kaldım mı acaba dıye:)yaklasık 3 aydır korunmuyoruz 1,5 senelık evlıyım.daha onceden ben korunmadım.doktora gıttım hamılelık dusunmeden once problem yok dedı ama sabırsızlanıyorum..bu ay yumutlamamı takıp ettım ınsallah hayırlısı Allah herkese nasıp etsın ınsallah

bu ay 3 nde gecen ay 7 nde regl oldum.normalde 4 gun atıyor yanı 29 na adet olmam gerekıyır.daha vucut ısıma hıc bakmadım demınde baktım 36.9 cıktı.cok merak edıyorum bu ay hamıle kaldım mı acaba dıye:)yaklasık 3 aydır korunmuyoruz 1,5 senelık evlıyım.daha onceden ben korunmadım.doktora gıttım hamılelık dusunmeden once problem yok dedı ama sabırsızlanıyorum..bu ay yumutlamamı takıp ettım ınsallah hayırlısı Allah herkese nasıp etsın ınsallah

Canım inşallah hamilesindir. Her sabah kalkınca arkadaşların dediği gibi ateşini ölç. Daha kalkmadan, yatakta ve de kaydet. Eğer düşmez bu değerlerde giderse çok iyi. Hadi bakalım hoşgeldin ateşlilere.

arkadaslar yardımlarınız ıcın tesekkurler.suan cıkmak zorundayım.yenıden gorusmek uzere

hadi hayırlısı canım en azından sorunun sebeb olacağı birşey biliyoruz umarım tez zamanda düzelir ve sağlıklı bir şekilde yola devam edersin

inşallah canım dediğin gibi olur.bakalım yarın dr gidicem.sen nasılsın iyimisin nasıl gidiyo bebişle durumlar:1hug:

2 ekim 1.gün 36.1
3.ekim 2.gün 36.1
4 ekim 3.gün 36.2
5 ekim 4.gün 36.2
6 ekim 5.gün 36.1***** klomene başladım yumurta akıntısı ve sancısı oldu
7ekim 6.gün 36.4**** *normal saatten 45dk sonra ölçtüm uyanamadım saat 5 te ateşim 36.1
8 ekim 7.gün:36.3
9 ekim 8.gün.36.3
10 Ekim 9.gün 36.1
11 ekim 10.gün 36.6*****
12 ekim 11.gün 36.7****
13 ekim12.gün 36.6
14 ekim 13.gün 36.6*****
15 ekim 14.gün 36.6
16 ekim 15.gün 36.5*****
17 ekim 16.gün 36.7*****
18 ekim 17.gün 36.5
19 ekim 18.gün 36.6
bugünkü ateş tablom canlalrımmmmm

9 ekim 36.3 regl baslangici senağlama senağlama senağlama
10 ekim 36.1 R.2.gunum
11 ekim 36.1 R.3.gunum (kahverengiye donustu adetim)
12 ekim 35.9 R.4.gunum (azaldi sanki)
13 ekim 36.1 R.5.gunum (bitti sanki)
14 ekim 36.0 Şeniz Regl tamamen bitti
15 ekim 36.1
16 ekim 35.9 Şeniz (saat 9 da olctum uyanamadim 7 de ama ayagim yere basmamisti olcene kadar)
17ekim 36.1
18ekim 36.0 Şeniz
19ekim 36.0 Şeniz
anlamadim gitti kislar yaa bu ne iki dusuo iki cikio bi dusuo bi cikio,yumurtlama doneminde boyle olurmu sizce??
ben 26 gunde bi oluyorum gerci bu ay 27 gunde bi olmusum,yumurtlama donemi tam adet bitimine denk geldi hesaplamalara gore denemelere bittigimde hemen basladik bu degerler yumurtlama doneminde olabilirmi sizce??

kislarr ben bugunlerde yumurtlama donemimdeymisim netteki hesaplamalarima gore,,,henuz adetten sonra atesim yukselmedi yumurtlama donemi oldugu icin,,,yukselmedigine gore haala yumurtlama donemi icindemiyim acaba??ne dersiniz??
ay biraz kendim sordum kendim cvpladim gibi oldu ama fikirlerinizi meerak ettim iste canlarim,,,asagi yukari ayni seviyede gidip geliyo ates,,,gecen ayda adet bitmisti sanirim18 i gibi ve o aralar 36.2 leerde gidiodu atesim sonra 36.7=8 lere cikmisti tabi adet olunca bu ay 36.3 e dustu ilk gunu sonra yavas yavas dustu boyle devam ediyo...

6. gün 8 ekim... 36.4
7. gün 9 ekim... 36.6
8. gün 10 ekim...36.5
9. gün 11 ekim...36.5
10. gün 12 ekim...36.2
11. gün 13 ekim...36.5 ovulasyon testi pozitifff
12. gün 14 ekim...36.5 pozitif
13. gün 15 ekim...36.5
14. gün 16 ekim...36.7
15. gün 17 ekim...36.7
16. gün 18 ekim...36.7
17. gün 19 ekim...36.7

merhaba kızlar...ateşli bacılarım benmmm :)) benm tablo da böyle devam ediyor..
valla asıl ateşli sensin bacım:))

inşallah canım dediğin gibi olur.bakalım yarın dr gidicem.sen nasılsın iyimisin nasıl gidiyo bebişle durumlar:1hug:

canım ya ne bileyim hiç bir sey hissetmiyom bu hafta valla sanki içimde bişey yok gibi bilmiyom ki bu hafta doktara gideceğim bakalım umarım kötü birşey yoktur ama valla hiç birsey hissetmiyom bir belirti filanda yok ne bileyim sanki hamile değilim gibi anlamadım gitti ..

9 ekim 36.3 regl baslangici senağlama senağlama senağlama
10 ekim 36.1 R.2.gunum
11 ekim 36.1 R.3.gunum (kahverengiye donustu adetim)
12 ekim 35.9 R.4.gunum (azaldi sanki)
13 ekim 36.1 R.5.gunum (bitti sanki)
14 ekim 36.0 Şeniz Regl tamamen bitti
15 ekim 36.1
16 ekim 35.9 Şeniz (saat 9 da olctum uyanamadim 7 de ama ayagim yere basmamisti olcene kadar)
17ekim 36.1
18ekim 36.0 Şeniz
19ekim 36.0 Şeniz
anlamadim gitti kislar yaa bu ne iki dusuo iki cikio bi dusuo bi cikio,yumurtlama doneminde boyle olurmu sizce??
ben 26 gunde bi oluyorum gerci bu ay 27 gunde bi olmusum,yumurtlama donemi tam adet bitimine denk geldi hesaplamalara gore denemelere bittigimde hemen basladik bu degerler yumurtlama doneminde olabilirmi sizce??

kislarr ben bugunlerde yumurtlama donemimdeymisim netteki hesaplamalarima gore,,,henuz adetten sonra atesim yukselmedi yumurtlama donemi oldugu icin,,,yukselmedigine gore haala yumurtlama donemi icindemiyim acaba??ne dersiniz??
ay biraz kendim sordum kendim cvpladim gibi oldu ama fikirlerinizi meerak ettim iste canlarim,,,asagi yukari ayni seviyede gidip geliyo ates,,,gecen ayda adet bitmisti sanirim18 i gibi ve o aralar 36.2 leerde gidiodu atesim sonra 36.7=8 lere cikmisti tabi adet olunca bu ay 36.3 e dustu ilk gunu sonra yavas yavas dustu boyle devam ediyo...

panik yapma canım benim bekle biraz sen zaten fikfikleri düzenli yapmışsın yumurtlama olmuşsada kaçırmamışşın bakalım yarın kaç olacak

panik yapma canım benim bekle biraz sen zaten fikfikleri düzenli yapmışsın yumurtlama olmuşsada kaçırmamışşın bakalım yarın kaç olacak

evet canim yarin yada 21 i yumurtlama son gun gosteriyo hesaplamalar,,,bakalim yarin yada obur gun yukselmeye baslarsa demekki yumurtlama donemi geciyo demektir,,,sonra yukselir adet gunune yakinda dusmeye baslarsa anlarim adet olucam ama gitgide yukselirse acaba mi?derim,,,nasil olsa yumurtlama gecmis olacagindan atesin dusup yukselmesini daha mantiklica yorumlayabilirim sanirim,,,saol canim,,,

canım ya ne bileyim hiç bir sey hissetmiyom bu hafta valla sanki içimde bişey yok gibi bilmiyom ki bu hafta doktara gideceğim bakalım umarım kötü birşey yoktur ama valla hiç birsey hissetmiyom bir belirti filanda yok ne bileyim sanki hamile değilim gibi anlamadım gitti ..

canım benim meleğin bi kaç hafta daha büyüsünde bak nasıl hissettiriyo kendisini annesine.herşey güzel olucak Allahın izniyle sen hiç merak etme.öpüyorum opuyorumnanaktan

kızlar hani gebelik varsa ovülasyon testide pozitif çıkıyormuş ya
bu konuda bilgisi olan varmı

canim merhaba ben boyle birseyi ovulasyon topiginde okudum bazi kisilere olmus gercekten.gecen ayin sonuna dogru adetim gecikince, gebelik testi yapip hayal kirikligina ugramayayim diye ov testi yaptim ve ayni koyulukta iki kalin cizgi cikti havalara uctum o kadar emindim ki gebelik testininde pozitif cikacagindan hemen arkasinda onu da yaptim o negatifti, yani tekrar bir hayal kirikligi oldu benim icin.Yani kisacasi bazi kisilere olmus ama demekki benim o donemde LH hormonlarim yuksekmiski ov testi pozitif cikti.Tam olarak guvenmek dogru degil.:1hug:

X